To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - [HH.org TrackDay] Tor Poznań 2013

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Na pewno nie wytrzyma bo to seria. Ok, jutro gadam z bratem
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

No tak, jak Rasta pisze. Jezeli ktos sie zdecyduje polowe przejazdow oddac drugiej osobie to nikt tego nie sprawdzi.
BTW auto opony i hamulce i tak dostana po dupie mniej niz na ulezu.

Stf - Wto 23 Wrz, 2014

z tymi hamulcami i zużyciem mniej niż w Ułężu to bym się wstrzymał ;)

seryjna 330Ci na drogowej oponie to będzie mogła mieć trudność aby 2 minuty złamać lub jeśli złamie to nie sądzę aby lepiej jak 1:57 udało się pojechać. no chyba że mody siakieś. w związku z czym wątpię aby była możliwość zapisania auta do grupy czerwonej do której generalnie wchodzą auta poniżej 1:50. średnia grupa dla 330Ci będzie ok na początek.

nie wykluczone że też wpadnę w końcu ale ja to z dnia na dzień się określę biorąc pod uwagę prognozę pogody.

Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

Stf napisał/a:
z tymi hamulcami i zużyciem mniej niż w Ułężu to bym się wstrzymał ;)

seryjna 330Ci na drogowej oponie to będzie mogła mieć trudność aby 2 minuty złamać lub jeśli złamie to nie sądzę aby lepiej jak 1:57 udało się pojechać. no chyba że mody siakieś. w związku z czym wątpię aby była możliwość zapisania auta do grupy czerwonej do której generalnie wchodzą auta poniżej 1:50. średnia grupa będzie ok na początek.

Ja nie mówię o zużyciu , tylko o spaleniu. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś spalił hamulce na poznaniu, na ułezu co chwile komuś płoną ;)

Ja się zapisałem do czerwonej żeby mi nikt nie zamulał przed maską jak będę szedł na rekord :rotfl:
Ale widzę że stawka jest sroga :rotfl:
MERCEDES SLS / 624
Nissan 200sx / 550
Nissan GT-R / 800
Porsche Boxster / 310
BMW M3e46 / 340

Kenet - Wto 23 Wrz, 2014

A to już nie patrzą na te opaski na rękę przy wyjeździe na tor?
Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Stf napisał/a:
z tymi hamulcami i zużyciem mniej niż w Ułężu to bym się wstrzymał ;)

seryjna 330Ci na drogowej oponie to będzie mogła mieć trudność aby 2 minuty złamać lub jeśli złamie to nie sądzę aby lepiej jak 1:57 udało się pojechać. no chyba że mody siakieś. w związku z czym wątpię aby była możliwość zapisania auta do grupy czerwonej do której generalnie wchodzą auta poniżej 1:50. średnia grupa dla 330Ci będzie ok na początek.

nie wykluczone że też wpadnę w końcu ale ja to z dnia na dzień się określę biorąc pod uwagę prognozę pogody.


Ok, na torze pewnych rzeczy się nie przeskoczy, więc może średnia. Pytanie czy brat w to wejdzie, on nigdy nie upalał i będzie musiał szybko się przystosować.

Stf - Wto 23 Wrz, 2014

nie zapomnijcie ponaciągać geometrię max ile się da na seryjnych wahaczach. nie wiem jak w 330ci ale chyba powinno się udać coś w okolicy -2st zrobić z tyłu.
Stf - Wto 23 Wrz, 2014

Kamill napisał/a:
Stf napisał/a:
z tymi hamulcami i zużyciem mniej niż w Ułężu to bym się wstrzymał ;)

seryjna 330Ci na drogowej oponie to będzie mogła mieć trudność aby 2 minuty złamać lub jeśli złamie to nie sądzę aby lepiej jak 1:57 udało się pojechać. no chyba że mody siakieś. w związku z czym wątpię aby była możliwość zapisania auta do grupy czerwonej do której generalnie wchodzą auta poniżej 1:50. średnia grupa będzie ok na początek.

Ja nie mówię o zużyciu , tylko o spaleniu. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś spalił hamulce na poznaniu, na ułezu co chwile komuś płoną ;)

Ja się zapisałem do czerwonej żeby mi nikt nie zamulał przed maską jak będę szedł na rekord :rotfl:
Ale widzę że stawka jest sroga :rotfl:
MERCEDES SLS / 624
Nissan 200sx / 550
Nissan GT-R / 800
Porsche Boxster / 310
BMW M3e46 / 340


u mnie seria hebel w Poznaniu się skończył na 3 kółku z rzędu. zapisałeś się do czerwonej i teraz to Ty 90% aut będziesz zamulał :) :) :)

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Stf napisał/a:
nie zapomnijcie ponaciągać geometrię max ile się da na seryjnych wahaczach. nie wiem jak w 330ci ale chyba powinno się udać coś w okolicy -2st zrobić z tyłu.

Jak pojedziemy to jednak na semi sliku, ambicja się włącza ;D Tak zrobimy z wachaczami...

Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

Stf napisał/a:
Kamill napisał/a:
Stf napisał/a:
z tymi hamulcami i zużyciem mniej niż w Ułężu to bym się wstrzymał ;)

seryjna 330Ci na drogowej oponie to będzie mogła mieć trudność aby 2 minuty złamać lub jeśli złamie to nie sądzę aby lepiej jak 1:57 udało się pojechać. no chyba że mody siakieś. w związku z czym wątpię aby była możliwość zapisania auta do grupy czerwonej do której generalnie wchodzą auta poniżej 1:50. średnia grupa będzie ok na początek.

Ja nie mówię o zużyciu , tylko o spaleniu. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś spalił hamulce na poznaniu, na ułezu co chwile komuś płoną ;)

Ja się zapisałem do czerwonej żeby mi nikt nie zamulał przed maską jak będę szedł na rekord :rotfl:
Ale widzę że stawka jest sroga :rotfl:
MERCEDES SLS / 624
Nissan 200sx / 550
Nissan GT-R / 800
Porsche Boxster / 310
BMW M3e46 / 340


u mnie seria hebel w Poznaniu się skończył na 3 kółku z rzędu. zapisałeś się do czerwonej i teraz to Ty 90% aut będziesz zamulał :) :) :)

Ktoś musi wziąć na siebie to brzemię, już się poświecę ;D Na razie jest 10 aut w każdej grupie, więc tłoku nie będzie, zanim mnie zdublują to się sesja skończy.

Pirania - Wto 23 Wrz, 2014

ktoś musi w końcu wlepiać karne Kenety ;-)
powodzenia

Kenet - Wto 23 Wrz, 2014

race4fun ;D
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

:jupi:
bob.dsk - Wto 23 Wrz, 2014

Jak się auto zrobi to jadę !
Passenger - Śro 24 Wrz, 2014

Jak nic nie wypadnie to wpadnę :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group