To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - [HH.org TrackDay] Tor Poznań 2013

Stf - Sob 04 Paź, 2014

rezygnuje kto kto wplacil kase juz moze ?
rasta - Nie 05 Paź, 2014

Grubo było w huy xD

Park maszyn taki, że Need For Speed by sie zawstydził ;D

A czasy? Panie, czas na poziome 1:49 dawał dopiero 16 miejsce :crazy:

Wypadek Coobcia, pękła mu podczas hamowania tarcza hamulcowa na pól o_O



Czasy - http://tptd.pl/2014/16ed2014/ZB%20WSZYSCY.pdf

Kamill - Nie 05 Paź, 2014

Kilka zdjęć Coobcia można znaleźć tutaj https://www.facebook.com/Race4FunPL
Z relacji wygladało to tak, ze napędził sie tak z 160-170, bo normalnie idzie tam więcej i zaczął hamować, ale nie było czym :/ Zaciągnął ręczny i czekał na dzwona. Na szczęście oprócz zawieszenia które popruła tarcza, to poszedł zderzak przód, tył lekko, błotnik tył lekko, felga opona. Mega małe straty i mnóstwo szczęścia, bo kilka osób przytuliło się tam dużo mocniej do bandy mając sprawne hamulce...
U mnie 1.54.05, nie ukrywam liczyłem na więcej. Czas zrobiłem przed 12 jak było zimno i auto ciągnęło jak hostessy z cocomo, a ja jechałem tak na 90% umiejętności.
Później się rozjezdziłem i szedłem o życie, ale czasy o dziwno słabsze, już nie udało mi się zejść poza tą sesją poniżej 1.54.
Mimo gorącego powietrza i słabszgo ciągu była by szansa coś poprawić, ale szpera powiedziała pierdole nie robie i na wyjściu z kukurydzy i pod trybunami oraz brzucha romana auto potwornie mieliło jednym kołem i w ogóle nie mogłem się napędzić, pogrzebało to w zasadzie szanse na lepszy czas.
Plusem jest to że się już powoli odblokowałem i szybkie partie szedłem dużo szybciej.

Alex zrobił 1:47 ;) Mam nawet onboard jak w tym przejeździe trzymałem się pół okrążenia za nim, a poźniej mi odleciał.

MEGA fail ze strony organizatora, nie wpuscił nas na tor w pierwszej sesji bo czesc oso miała zle przyklejone naklejki "sponsorów", np na drzwiach zamiast na błotniku, albo na zderzaku itp.
Kogo oni sponsorowali to nie wiem, bo na pewno nie mnie, znając życie organizatora ;)
Słabe jest to że się płaci nie małe pieniądze, a mają takie podejście do klienta. No ale cóż, trzeba to przełknąć bo w końcu monopolista.

siema - Pon 06 Paź, 2014

Kto produkuje takie dobre tarcze?
Kamill - Pon 06 Paź, 2014

EBC
Po tym poznaniu moje też już są do wymiany. Myslałem że biją bo slick nie wyważony, ale na drogowych kołach jeszcze gorzej.
Mam też wrażenie że moje nowe zajebiste klocki się już wzieły i skończyły po 2 wyjazdach, bo pedał wpada prawie do podłogi, jak przed wymianą.

M - Pon 06 Paź, 2014

Kto zajął pierwsze miejsce?
rasta - Pon 06 Paź, 2014

Pierwszy był 800 konny Nissan GTR na slicku, a drugie miejsce Ultima GTR z VTG.
Kamill - Pon 06 Paź, 2014

Ten kto był najszybszy, wystarczy odpalić Rasty link ;)
M - Pon 06 Paź, 2014

Ja nie pytałem o link
Kamill - Pon 06 Paź, 2014

Dobrze, więc Rasta otworzył link za Ciebie, odczytał pierwsze auto z tabeli i Ci podał :]
M - Pon 06 Paź, 2014

Za co mu dziekuję :)
A ty jakiś nerwowy Kamilu ostatnio jestes.

Kamill - Pon 06 Paź, 2014

bynajmniej :lol2:
was79 - Pon 06 Paź, 2014

M napisał/a:
A ty jakiś nerwowy Kamilu ostatnio jestes.


Nie chędoży - dziecko wychowuje :lol2:

PGmaster - Pon 06 Paź, 2014

Kamill napisał/a:
MEGA fail ze strony organizatora, nie wpuscił nas na tor w pierwszej sesji bo czesc oso miała zle przyklejone naklejki "sponsorów", np na drzwiach zamiast na błotniku, albo na zderzaku itp.


Pan Krupa? :D

Kamill - Pon 06 Paź, 2014

PGmaster napisał/a:
Kamill napisał/a:
MEGA fail ze strony organizatora, nie wpuscił nas na tor w pierwszej sesji bo czesc oso miała zle przyklejone naklejki "sponsorów", np na drzwiach zamiast na błotniku, albo na zderzaku itp.


Pan Krupa? :D

Po prostu Krupa przez duże D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group