To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - [HH.org TrackDay] Tor Poznań 2013

Anonymous - Śro 15 Maj, 2013

Finger Consulting? :rotfl:
Jakarti - Śro 15 Maj, 2013

najnowsza wersja!
codziennie aktualizacja!

Kenet - Śro 15 Maj, 2013

Jak jechałem w tamtym roku i usłyszałem złowrogi odgłos wywalonego przegubu na McD przy autostradzie to łzy mi w oczach stanęły :] Jadąc raz w roku (bo więcej nie przewiduję) na tor Poznań jestem w stanie zapłacić więcej za spokój i komfort podróży. Żeby pominąć pociąg można się wpakować w 5 osób w jakieś oszczędne auto i polecieć taniej niż po szynach.
M - Śro 15 Maj, 2013

W każdym razie jak będę jechał na poznań to piszę się na taką lorę :d
Szczyt burżujstwa to polecieć jeszcze samolotem do poznania :lol2:

rasta - Śro 15 Maj, 2013

Ja sie piszę na lorę, ryzyko awarii bardzo duże na Poznaniu, a powrót na lawecie min. 1000 pln jak ne lepiej. W przypadku Morsa koszty drogi teraz wyniosły 80 pln autostrada + 330 pln paliwo czyli 410 pln. Wolę nawet dopłacić do tego 100 pln i jechać w komforcie. Biorę kombiaka pakujemy się w auto 4/5 osób. Spalanie 6,5l to wyjdzie 250 pln za wache w obie strony + 80 bramki, przy podziale na 4 osoby wychodzi 82 pln na głowę.
Anonymous - Śro 15 Maj, 2013

rasta napisał/a:
Spalanie 6,5l


Miniac, Pum, i co Wy na to? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Anonymous - Śro 15 Maj, 2013

Ale czy w przypadku awarii nie lepszy jest ten starter24 , o którym Kamil ostatnio pisał ?
rasta - Śro 15 Maj, 2013

Czytałem regulamin tego startera24 i nie wiem czy takie torowe auto by podeszło, mogły by być problemy, w dodatku z tego co jest w regulaminie to zawsze podejmują próbę naprawy auta (za części płaci właściciel), dopiero jak to jest niemożliwe to laweta, jakby to było tak hop siup to bym se z każdego upalania wracał z nimi bo płacę 300 pln raz na rok i powrót z każdego wypadu free więc taniej niż na kołach, ktoś w takie cuda wierzy - no way.
Kamill - Śro 15 Maj, 2013

Ja asekuracyjnie wykupiłem, ale to co innego niż lora na ileś tam aut.
Jednak 4h jazdy w głośnej furze nie jest z byt przyjemne. Z drugiej strony i tak było o wiele lepiej niż bym miał jechać po zwyklych drogach przez wsie. na autostradzie w sumie było tylko głośno i nużąco, nie powiem żeby było jakoś nie wygodnie.

buni - Nie 26 Maj, 2013

dzis testowalismy z Przemkiem C3 Cup'owki na Poznaniu.... :pom:


M - Nie 26 Maj, 2013

I jak bylo?
Stf - Nie 26 Maj, 2013

Cudownie :-)
rasta - Nie 26 Maj, 2013

Dobra kto jedzie 2.05? Jest WST razem TPTD Profi więc full latania.
Kenet - Nie 26 Maj, 2013

http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=10139


Ja będę w Poznaniu w sobotę. Lora w sumie ok, ale poproszę więcej szczegółów.

Gorliś - Śro 24 Lip, 2013

Ktos jedzie 10.08 na TPTD?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group