To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - [HH.org TrackDay] Tor Poznań 2013

Kamill - Pon 30 Cze, 2014

Kenet napisał/a:
W tym roku już nie puszczają.

+1, przy mnie nie puścili Jędrka lotusem.

EmerytRs2 - Śro 02 Lip, 2014

Za uszkodzenia na torze trzeba płacić z wlasnej kieszeni? To też zmienili?
Kamill - Śro 02 Lip, 2014

EmerytRs2 napisał/a:
Za uszkodzenia na torze trzeba płacić z wlasnej kieszeni? To też zmienili?

Nie, dalej można powiedzieć że to ktoś inny i się zawinąć :rotfl:

Kenet - Sob 05 Lip, 2014

A jak wygląda sprawa rozkładu dnia podczas WST na Poznaniu? Jak ja byłem to szczęśliwie trafiłem na edycję Profi TPTD, więc jazda była od 9 do końca bez przerw. Zrobiłem ponad 250 km po torze.

Teraz wszystkie rundy WST są wraz z edycjami "normalnymi" TPTD. Ile jest jazdy? do 12 ćwiczy się pachołki jak wtedy ze Szwagrem?

Kamill - Sob 05 Lip, 2014

Jeżeli dobrze pamietam do 10 Szkolenie na torze. Nie trzeba brac udziału. Mozna w tym czasie okleic auto i zmienic kola. Pozniej klilka rund i ggdzies od 16 zazwyczaj open track nieoficjalnie.
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

5tego Października lece na Poznań . ZTCW będzie Alex, Buni, Jędrzej (ten co teraz w kup i zrob robił czarnego Lotusa) może Rasta i jeszcze kilka osób ze "środowiska" :rotfl:
Niestety wst odwołane, więc jedziemy normalnie na tptd.
Ja jadę z noclegiem, więc można też zrobić jakąś integracje przy grillu.

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Ile koszt takiego upalania za samochód? Jaka formuła, bo jestem zielony... Brat kupił 330 CI i tak byśmy wpadli sprawdzić serię...
kaziu1985pn - Wto 23 Wrz, 2014

to odwiedze was na torze :)
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

550, przyjezdzasz rano, dzielą wszystkich na 3 grupy. Najpeirw szkolenie na torze z 1,5h przejazdy kilku zakretów pod rzad z instruktorem.
Później od 10 upalanie, co 40 min wjeżdżasz na tor na 20min ze swoją grupą i tak do 16.

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

A od 10 mogę iść ogniem i ogólnie jechać na ile auto i umiejętności pozwalają czy jadę za kimś kto nadaje tempo?
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

Marek23 napisał/a:
A od 10 mogę iść ogniem i ogólnie jechać na ile auto i umiejętności pozwalają czy jadę za kimś kto nadaje tempo?

Jedziesz jak chcesz, zasady sa takie ze nie wolno wyprzedzać na zakrętach i trzeba stosować się do flag, bo może ktoś wydzwonić, albo coś komuś cieknie i wtedy ostrzegają.
W cenie jest obiad od 12 chyba, kwa herbata ciastka przez caly dzien.
Jest apka na tel ktora pokazuje aktualne czasy wszystkich zawodnikow.
Czesto jest serwis opon za free.

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Ok, być może tam byłbym najwolniejszy,ale chodzi ogólnie o zasady. Ale płace 550zł za auto czy jak 2 osoby to 2 x 550?
Kamill - Wto 23 Wrz, 2014

Wydaje mi się że dwóch kierowców 2x550.
Jak osoba towarzysząca nie jeżdżąca to albo 0, albo wykupujesz jej obiad - to już wg uznania.
Są 3 grupy i możesz zapisać się do najwolniejszej, ale raczej nie polecam, takim 330i seryjnym najlepiej będzie w średniej. A jak jest dóch kierowców to sie mozna zapisać do 2 róznych grup i przesiadać, bo grupy jadą co 20min cyklicznie czerwona, zielona, żółta, czerwona ...
http://tptd.pl/

Marek23 - Wto 23 Wrz, 2014

Ok, pewno odpuścimy, bo 2 x 550 to dużo,ale do zastanowienia. Ja z moim upartym charakterem raczej celowalbym w najszybsza, taka moja natura :rotfl: Pogadam z bratem jak auto, bo ledwo przyjechalo z DE.
On chce leciec na Brno, bo ma blizej, tam to juz wogole nie wiem co sie dzieje.

rasta - Wto 23 Wrz, 2014

Nikt tego nie kontroluje spokojnie może dwóch kierowców latać na zmianę w cenie 550 pln. Można też zrobić tak jak Kamil pisze czyli zapłacić za dwie osoby ii latać w dwòch grupach, tylko nie wiem czy jest sens jak spokojnie zaliczając każdą sesję wychodzi ponad 40 okrążeń, wątpię by auto wytrzymałość 2x więcej ;D Na pewno nie wytrzymają tego opony ani heble :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group