To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Dyskusje gospodarczo/polityczno/obyczajowe

Maciusiowy - Śro 13 Lut, 2013

rabarbar napisał/a:
Rozumiem ze póki sra sie o Macierewiczu i TU 154 jest sie światłym europejczykiem,jak sie sra o Palikocie i spółce jest sie oszołomem


co sądzicie?
pierwsze primo: nikt nigdy nie napisał, że sranie na Macierewicza czyni kogokolwiek światłym europejczykiem

drugie primo: nikt nigdy nie napisał, że sranie na Palikota czyni kogokolwiek oszołomem

oszołomstwem są takie właśnie wyssane z palca wnioski i obracanie każdego tematu w polityczno-idiotyczną dysputę, taraaam

Sibu - Śro 13 Lut, 2013

Najlepsze jest to, że takie sranie gadanie nic kompletnie nie zmienia :>

Polityka jest dla ludzi którzy nie mają nic ciekawszego do roboty. Gadanie o tym co który polityk zrobił, albo powiedział jest dla mnie na równi z opowiadaniem co się stało w ostatnim odcinku Klanu.

Każdy będzie pisał, że moje jest najmojsze, więc jakakolwiek dyskusja zwykle nie ma sensu.

Anonymous - Śro 13 Lut, 2013

Maciusiowy napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Rozumiem ze póki sra sie o Macierewiczu i TU 154 jest sie światłym europejczykiem,jak sie sra o Palikocie i spółce jest sie oszołomem


co sądzicie?
pierwsze primo: nikt nigdy nie napisał, że sranie na Macierewicza czyni kogokolwiek światłym europejczykiem

drugie primo: nikt nigdy nie napisał, że sranie na Palikota czyni kogokolwiek oszołomem

oszołomstwem są takie właśnie wyssane z palca wnioski i obracanie każdego tematu w polityczno-idiotyczną dysputę, taraaam


Pewnych rzeczy nie trzeba pisac by o nich wiedziec,wystarczą aluzyjki, podteksty,ironia itd.

bizon - Śro 13 Lut, 2013

http://www.rp.pl/artykul/980522.html
Anonymous - Śro 13 Lut, 2013

rabarbar napisał/a:
Pewnych rzeczy nie trzeba pisac by o nich wiedziec,wystarczą aluzyjki, podteksty,ironia itd.


Ironię akurat lubie...

Maciusiowy - Śro 13 Lut, 2013

obów lewicowy wyraźnie nie rozumie się z obozem prawicowym - takie spostrzeżenie
Anonymous - Śro 13 Lut, 2013

bywa
M - Śro 13 Lut, 2013

To o czym ciekawym Macius chcialbys nam tutaj opowiedziec?
Jakies glebokie refleksje z otaczajacej nas rzeczywistosci posiadasz?
Co sadzisz o sytuacji gospodarczej w kraju, jest dobrze czy zle?

Kenet - Śro 13 Lut, 2013

Za co Lewandowski dostał czerwona kartkę i dlaczego za faul? Czy faktycznie będzie pauzował 3 mecze w lidze?
GeKo - Śro 13 Lut, 2013

bizon napisał/a:
http://www.rp.pl/artykul/980522.html


Nie wiem nie znam się, ale zakładam że to co napisał jest prawdziwe.
Żałosne jest tylko to że obojętnie jaki premier i rząd nie był, to każdy by mówił to samo, a drugą ręką sięgał do kieszeni podatników :(

zefir - Śro 13 Lut, 2013

bardzo dobry artukuł Bizu wrzuciłeś, zreszta jednego z moich ulubionych ekonomistów z którymi nie zawsze się zgadzam ale mega na żywo się ich słucha :)
Maciusiowy - Śro 13 Lut, 2013

M napisał/a:
Co sadzisz o sytuacji gospodarczej w kraju, jest dobrze czy zle?


nie narzekam - gospodarka interesuje mnie o tyle, o ile mam za co żyć, czym jeździć, za co tankować itd. Nie jestem i nie staram się udawać gospodarczego multi-eksperta, bo się na tym nie znam nie analizuję PKB, nie śledzę giełdy, kursu złotego, cen ropy. Wydaje mi się, że w obecnej rzeczywistości polskiej każdy, kto nie jest, za przeproszeniem 'dupą wołową' może żyć na w miarę dobrym poziomie. Śmieszy mnie tylko, że chłopaki kupujący iPady, nowe fury co kwartał i inne tegesy wciąż narzekają...bo chyba naprawdę nie ma na co.

Jeżeli się przyglądnąć, to wszędzie jest podobnie - mówię tutaj o rządzących (mając na myśli łapówkarstwo, skandale, itp.). Polacy, owszem, są specyficzni, ale to może nawet czasami jest śmieszne - zwłaszcza, gdy popatrzy się na to z boku.

M - Śro 13 Lut, 2013

A co sądzicie o alternatywach politycznych? Bo nie ulega wątpliwości że obecne zasoby z małymi wyjątkami trzeba wymienić.

http://db.org.pl/ - tutaj ciekawostka, formacja założona przez byłego posła platformy.

Anonymous - Śro 13 Lut, 2013

M, nigdy nie ustosunkowujesz się do odpowiedzi na zadane pytanie czy tak nieświadomie skaczesz na inny temat? :>
GeKo - Czw 14 Lut, 2013

Gospodarka (sytuacja na rynku) na ogół nie interesuje nikogo, dopóki nie ma bezpośredniego wpływu na jego pensje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group