To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Dyskusje gospodarczo/polityczno/obyczajowe

PiTT - Czw 13 Lip, 2017

nikt Ci nie odpisze bo nie ma tu wyborcow pis :rotfl:
Bonczek - Czw 13 Lip, 2017

Chciałem coś odpisać, ale w ogóle nie głosowałem, więc się nie poczuwam :rotfl:
bob.dsk - Czw 13 Lip, 2017

anjas napisał/a:
I jak tam wyborcy PIS? Wszystko OK, prawda?



Kurwa tyle w temacie :wall: Proponuję wyborcom PIS rozpędzić i pierdolnąć barana w ścianę !


alphaOne - Czw 13 Lip, 2017

Sąd Najwyższy do rozbiórki :0
Alexxx - Czw 13 Lip, 2017

Najlepszy komentarz do powyższych jaki widziałem to:

Cytat:
Większość parlamentarna przestała dokonywać czynności seksualnych podczas tańczenia.


[KURTYNA]

Kenet - Pią 14 Lip, 2017


zefir - Pią 14 Lip, 2017

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
rabarbar - Pią 14 Lip, 2017

Ale o co chodzi?Bo ja odcięty od informacji.
PiTT - Pią 14 Lip, 2017


Kenet - Pią 14 Lip, 2017

:rotfl:
Alexxx - Pią 14 Lip, 2017

rabarbar napisał/a:
Ale o co chodzi?Bo ja odcięty od informacji.


Rabi, zawsze jak coś jest nie po Twojej myśli to "jesteś odcięty od informacji"? :D

-------------------------------------------------------------------------------------------
A tak w skrócie to zobacz co wPiSdu proponuje:

+ ustawa o sądownictwie, która w skrócie może być opisana cytatem z art 87:



+ "Opłata drogowa" czyli dodatkowe 25gr podatku do paliwa z czego ma być dodatkowe 4mld PLN do budżetu. Ale niestety tylko 1mld idzie na drogi a celu pozostałej części "niesprecyzowano".

To jakaś stara struktura ale oddaje "sens":



+ pozbawienie autonomiczności samorządy - bo przecież odgórnie sterowane SAMOrządy to dobre rządy :)
+ centralne sterowanie NGO
+ maszerują ku prawdze od 2012 roku -
https://www.facebook.com/...92214424374990/ - co utrzymuje im elektorat betonowy który niczym na filmie "Ciacho" czekają na kolejny "zabawny" gag...
+"wysyłanie na urlop" dziennikarzy którzy zadają niewygodne pytania PBS
+ i kilka pomniejszych "zabawnych" kwestii jak ochrona prezesa przez Mariusza i Terleckiego własnym ciałem aby tylko poseł PO nie wręczył mu książki :D




-------------------------------------------------------------------------------------------

Ten Rachoń to kur*a dobrze odleciał:

https://twitter.com/beatabiel/status/885591571491586052

rabarbar - Pią 14 Lip, 2017

Jestem odcięty od informacji bo pracuje po 14 h pod ziemią i ,wiem ze niektórym wyda sie to niepojęte ,ale nie mam tam dostępu do netu.
Rachoń dobrze gada,przynajmniej w części o histori i aktualnym stanie polskiego sądownictwa,na temat tej ustawy nic nie wiem wiec sie nie wypowiadam,wrócę w poniedziałek to podyskutuje

kaziu1985pn - Pią 14 Lip, 2017

Co do wypowiedzi Rachonia, Tak de facto w tej chwili będziemy mieli dokładnie to samo co ruski zrobiły po wojnie, sad uzależniony od władzy i pod jej butem.
rabarbar - Sob 15 Lip, 2017

Czyli uważasz ze władze w Polsce w okresie 45-89 sprawowali Polacy wybrani w demokratycznych wyborach?Bardzo ciekawa teza :rotfl:
Naprawdę nie chce mi sie grzebać po netach w tej sprawie,ale jak rozumiem dotychczas władza sądownicza była z wyboru demokratycznego i pozostawala pod stalym nadzorem obywateli czyli tzw.suwerena ;D
Żebyście sie za bardzo nie podjarali,ja nie bronię tej ustawy bo jej po prostu nie znam.Podwyzke uważam za idiotyczna(jak wszystkie) zwłaszcza ze przeciez im sie deficyt zmniejszył cz maja nadwyżkę,cholera ich tam wie.Alex nie zawracaj dupy niusami na poziomie pieska Kini Gajewskiej bo ci nie wypada ;D

anjas - Sob 15 Lip, 2017

Trochę chujowo jak sobie człowiek uświadomi, że całkowitą kontrolę nad Sądem Najwyższym będą teraz mieli politycy. A Sąd Najwyższy zatwierdza lub nie wybory do Sejmu i Senatu.
Protesty wyborcze też rozstrzyga Sąd Najwyższy.

Ale mamy 500+, będzie dobrze!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group