To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Dyskusje gospodarczo/polityczno/obyczajowe

bob.dsk - Wto 25 Lip, 2017

Też tak myślę że to jest ściema, zauważyli że jest duży sprzeciw ludzi to użyli Adriana żeby troszkę załagodził i zawetował 2/3 a jak sprawa delikatnie przycichnie to pchną ustawy pod osłoną nocy :wall:

Chociaż patrząc na minę Jarka jak podjechał na Nowogrodzką trochę mnie zaskoczyła ale pewnie to taka gra ;D

A Maliniak jak słupem był tak jest :]

Kenet - Wto 25 Lip, 2017

Bonczek napisał/a:
A na FB się posypało, że po tym heroicznym geście Adrian jest jednak Prezydentem wszystkich Polaków :rotfl: co tu się odpierdala :lol2:



Pelikany, wszędzie są pelikany :rotfl:

bob.dsk - Wto 25 Lip, 2017

Kenet napisał/a:
Bonczek napisał/a:
A na FB się posypało, że po tym heroicznym geście Adrian jest jednak Prezydentem wszystkich Polaków :rotfl: co tu się odpierdala :lol2:



Pelikany, wszędzie są pelikany :rotfl:


Chyba Gość ;D

Alexxx - Wto 25 Lip, 2017

Zaczęło się :D

http://wiadomosci.dzienni...adownictwa.html

Poseł Suski napisał/a:
Dla mnie nie jest oczywiste, że Andrzej Duda będzie kandydatem PiS na następną kadencję

Bonczek - Wto 25 Lip, 2017

A nie lepiej zacytować tą część? :rotfl:

Cytat:
Nawet jeżeli prezydent zawetował dwie ważne ustawy, to jeszcze nie jest powód, by przesądzać kto będzie kandydatem popieranym przez PiS w następnych wyborach. - Każdego powinno się oceniać na podstawie całej kadencji a nie na podstawie jednego zdarzenia - podkreślił Suski.

Alexxx - Wto 25 Lip, 2017

Równie wymowne co pierwszy cytat... może trochę bardziej dyplomatyczne :rotfl:

Można jeszcze to:

Cytat:
Po wymuszeniu demonstracjami na prezydencie weta, będzie efekt kolejnych manifestacji, bo opozycja zrozumiała, że ulicznymi burdami można wpłynąć na decyzję prezydenta


Czyt.

Cytat:
PAD to mięczak który uległ sponsorowanym przez Sorosa protestom w obronie postkomunistycznych sędziów. W ogóle szef MON zajmie się tą sprawą bo szef MSZ podejrzewa, że totalna opozycja planuje zamachy terrorystyczne


;)

anjas - Wto 25 Lip, 2017

Moim zdaniem się postawił. Jednorazowo, ale fiknął.
PiTT - Czw 03 Sie, 2017

mocne w chuj... i takie właśnie powinno być
denerwuje mnie powtarzane przez wielu "przecież to już było kiedy"
nie chodzi o nawoływanie do nienawiści wobec niemców, ale umówmy się... za zbrodnie odpowiadał naród niemiecki w głównej mierze, nie chcę celowo nawiązywać do ukraińców, białorusinów itd.
skupmy się przy konkretach, czemu nazwywać ich nazistami a nie niemcami? ok, nazistowskie niemcy, ale z tego co pamietam to Niemcy napadły Polskę a nie kraj zwany Nazistowskie Niemcy...
Chodzi wyłącznie o pamięć a nie nakłanianie do nienawiści, czemu niektórym tak ciężko przychodzi zrozumienie tego.



Wczoraj oglądałem też dokument... wstrząsający, brak słów


Nie jest żadne biadolenie że nasz naród jest taki krystalicznie czysty i także uważam że powinno się o tym głośno mówić (czyt. m.in. Jedwabne).
Czasami stronniczość i poprawność polityczna jest największą zmorą w odniesieniu do faktów historycznych.

Drone - Czw 03 Sie, 2017

PiTT napisał/a:
mocne w chuj... i takie właśnie powinno być

Wczoraj oglądałem też dokument... wstrząsający, brak słów


Tez to ogladalem.
Niby czlowiek wie co sie tam dzialo i powinien jakos przywyknac, ale rok rocznie ogladam tego typu dokumenty i zawsze doslownie wlos na glowie deba staje.

Mnie najbardziej poruszyly zeznania tego kolesia z Belgii ktory opisywal wyprowadzenie dzieciakow ze szkoly i zabicie ich przed szkola, czesto bez uzycia amunicji, tylko kolbami karabinow. W/g niego bylo okolo 500 dzieciakow.
Kur.a, ja sobie takiego widoku nie potrafie wyobrazic.

A pozniej ten fragment o czlowieku ktory tym wszystkim dowodzil, a ktory trafil potem sobie spokojnie do Niemiec i byl burmistrzem czy tam innym merem fajnego wakacyjnego miasteczka typu Miedzyzdroje. I jeszcze obecni mieszkancy wypowiadali sie w duchu biblijnej przemiany czlowieka zlego w dobrego. O ja jebie.

"Hej, moze i zabil jakies setki tysiecy ludzi, bawiac sie przy tym doskonale. Ale przeciez w naszym miasteczku rzadzil dobrze, co nie? To chyba spoko gosc i nie mozna go tak znowu oczerniac".

anjas - Czw 03 Sie, 2017

PiTT napisał/a:
to Niemcy napadły Polskę a nie kraj zwany Nazistowskie Niemcy...


trzeba przyznać, że w tym roku ambasada Niemiec stanęła na wysokości zadania: http://www.rp.pl/Powstani...powstancom.html

PiTT - Czw 03 Sie, 2017

Drone, chodzi o Reinefahrta
jeszcze jedno nazwisko sie przewija w tej niewyobrazalnej zbrodni, Dirlewanger

was79 - Pią 04 Sie, 2017

Dirlewangerowcy byli słynni jeszcze z dobrego wyszkolenia. Ich straty osobowe to ponad 300% stanu, w krótkim czasie.
PiTT - Pią 04 Sie, 2017

przy takim naborze wsrod psycholi, wyrokowcow itd to nie brakowalo im chetnych
za to dowodzacy doskonale wiedzieli co robia i ewidentnie sprawialo im to przyjemnosc
ciekawe wersje kraza o samej smierci tego psychola, wg jednych relacji zostal zakatowany w celi a wg innej zostal przypalany wiszac glowa w dol na galezi...

was79 - Pią 04 Sie, 2017

Kiedyś wkleje moją kolekcję wspomnień wszelakich nazistów. Trochę tego przerobiłem.
PiTT - Pią 04 Sie, 2017

wyjatkowe scierwa...
tematyka ciekawa, ale tez same historie powojenne jak np żydowskie małżeństwo tropiace zbrodniarzy wojennych...
Nie kazdy Niemiec jest zly, tak samo nie kazdy Polak, ale jesli dochodzilo do zbrodni to powinno sie mowic wprost a nie szukac wymówek
Szkoda tylko ze tak wielu z tych skurwysynow dozylo konca swoich dni w luksusowych warunkach w krajach ameryki poludniowej...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group