To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - design4kids.pl

Anonymous - Nie 10 Mar, 2013

zalajkowałem !
Cartoon - Czw 09 Maj, 2013

Baghera to marka metalowych pojazdów na pedały oraz metalowych i drewnianych jeździków. Zabawki obowiązkowe dla wszystkich miłośników samochodów, wyścigów oraz rajdów!

Strona producenta: http://www.baghera.fr/en

Jeździki
525pln - cena detaliczna

390pln - cena detaliczna

390pln - cena detaliczna

390pln - cena detaliczna

620pln - cena detaliczna


Samochody na pedały
820pln - cena detaliczna

820pln - cena detaliczna

1120pln - cena detaliczna

900pln - cena detaliczna

1120pln - cena detaliczna


Są jeszcze inne modele- zainteresowanym mogę podesłać fotki i ceny ;)

Od podanych cen - rabat 10% dla użytkowników forum
Koszt wysyłki- 20pln, bądź odbiór w Wawie ;)
Czas realizacji zamówienia - około tygodnia

kontakt:
sklep@design4kids.pl
tel: 505- 810- 140

Dla hh.org oczywiście mam zniżkę na wszystkie produkty ze sklepu ;)

Jakarti - Czw 09 Maj, 2013

cartoon,
wrzuc linka do sekcji z tymi produkatmi ze sklepu plz

Jakarti - Czw 09 Maj, 2013

i poczytaj jakie sa zasady sprzedazy produktów na
http://eu.fab.com/

nie wiem czy mozesz wrzucic je Ty, czy musi to byc producent bo co do tego, ze jest to dobre miejsce to nie mam zadnych watpiwosci.

bede mial jeszcze jeden adres ale o tym pozniej.

ps. masz juz oferte o ktorej mi pisales?

Cartoon - Czw 09 Maj, 2013

W sklepie oficjalnie nie mogę ich wrzucić- polityka dystrybutora, póki nie kupię od nich to nie mogę umieszczać na stronie
Jakarti - Wto 14 Maj, 2013

Cartoon,
gdybys mial cos do wystawienia tutaj to daj znać

http://www.mybaze.com/

karoluPL - Wto 14 Maj, 2013

świetne te samochodziki od Baghera, musze ogarnąć dobrze prace, zeby dostać premie, to możebym na dzień dziecka coś chrześnicy zakupił, bo mimo, że dziewczynka, to bawi się tylko samochodzikami i z samochodu wyjść nie chce :faja:
was79 - Wto 14 Maj, 2013

Moja młoda opanowała rowerek biegowy, fajnie z górki na tym popyla :]
Cartoon - Wto 14 Maj, 2013

rowerki biegowe - dość niedrogie też mogę mieć ;)
http://millymally.pl/pl/p.../6-rowerki.html

Rowerek Biegowy King - jakieś 155pln
Rowerek Biegowy Drewniany - jakieś 190pln

Cartoon - Czw 16 Maj, 2013

http://www.design4kids.pl/pl/new/1/phot

Do sklepu wpadło parę zabawek dla najmłodszych :)

Greg - Czw 16 Maj, 2013

Dopiero obczaiłem. Bardzo fajny pomysł na sklep, natomiast nad realizacją trzeba jeszcze trochę posiedzieć, no ale grunt że udało się z czymś ruszyć. Podpisuję się pod wcześniejszymi wypowiedziami co do layoutu - jest mdły. Arial jest bardzo dobrym fontem do webu i nie ma z nim problemów na różnych kompach, na Maku zamienia się na jeszcze lepszą Helveticę.

Logo jest dramatyczne. Sorry Cartoon za brutalne słowo, ale to z dobrego serca. Ani ono designerskie, ani 4kids. Bardziej wygląda jak zrobione by kids. :)

Mówienie o swoim biznesie że "powstał z pasji" to jest IMO mega fail, każdy sobie tym wyciera usta, stolarz, murarz, fryzjer, szambiarz, sklepikarz - każdy! Na co trzeciej stronie firmy z MSP znajdziesz, że powstała z pasji. Nikogo to nie obchodzi i to niestety nie jest ani żaden wyróżnik, ani żadna przewaga. :) To, że robisz to z pasją ma być widać w obsłudze klienta, bo to jest autentyczne, natomiast samo takie powiedzenie nie wnosi niestety zupełnie nic dla klienta. Dla niego masz dostarczyć produkt który zaspokoi konkretną potrzebę. Jobs-to-be-done attitude. Nie wiem, napisz że pomagasz rozwijać się dzieciakom przez dobry design, że przez Twoje zabawki nie wykształci się kolejne pokolenie tępych dresów, cokolwiek, ale nie że z pasją. :rotfl: Powaga - mamy takie przypadki na co dzień jeśli chodzi o klientów z nowymi brandami i 70% mówi że chce żeby komunikować pasję.

Takie moje branżowe 3 grosze ;)

A, zwróć uwagę na regulamin - to bardzo newralgiczny element. najlepiej żeby przygotował to jakiś dobry prawnik.

IMO przydałoby się kategoryzowanie produktów pod kątem wieku. Dla mnie to jest przydatne bo nie znam się na dzieciach, nie wiem czym się kiedy bawią, wiem mniej więcej. :D Wchodze do sklepu i mówię: dla dziewczynki lat 5 potrzebuję coś. ;)

Ciśnij, powodzenia, zapowiada się dobrze.

Musze poszperać w wolnej chwili bo chcę kupić coś chrześnicy. :)

Michał - Czw 16 Maj, 2013

Cytat:
Mówienie o swoim biznesie że "powstał z pasji" to jest IMO mega fail, każdy sobie tym wyciera usta, stolarz, murarz, fryzjer, szambiarz, sklepikarz - każdy! Na co trzeciej stronie firmy z MSP znajdziesz, że powstała z pasji. Nikogo to nie obchodzi i to niestety nie jest ani żaden wyróżnik, ani żadna przewaga.

zajebista uwaga, racja milion - zapomniałes dopisać kamerzystów weselnych :D :D :D

jakie rabaciki dla hh oraz dla tych którzy fotele brali ?? :D

was79 - Czw 16 Maj, 2013

Ja tam nie widzę, żeby coś do żarcia było
Cartoon - Czw 16 Maj, 2013

Michał napisał/a:

jakie rabaciki dla hh oraz dla tych którzy fotele brali ?? :D


Jak napiszesz mi co potrzebujesz, to dam znać, ile można zejść z ceny ;)

Greg - Czw 16 Maj, 2013

Michał napisał/a:
Cytat:
Mówienie o swoim biznesie że "powstał z pasji" to jest IMO mega fail, każdy sobie tym wyciera usta, stolarz, murarz, fryzjer, szambiarz, sklepikarz - każdy! Na co trzeciej stronie firmy z MSP znajdziesz, że powstała z pasji. Nikogo to nie obchodzi i to niestety nie jest ani żaden wyróżnik, ani żadna przewaga.

zajebista uwaga, racja milion - zapomniałes dopisać kamerzystów weselnych :D :D :D

Zacznę zbierać takie kwiatki. :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group