To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - fotele

qbica - Sob 06 Kwi, 2013

to mają nieaktualne informacje :]
Kenet - Nie 28 Kwi, 2013

Siedziałem wczoraj w Futurze zamontowanej w Astrze. Robi robotę, więc jak już wypierdzę mirco będę się rozglądał. Mirco wygodniejsze, ale jak posadziłem dupsko w Futurę - poczułem się jakbym zasiadł w tradycyjnej pozycji przed telewizorkiem w niedzielny wieczór.
Tomcat - Pon 29 Kwi, 2013

Kenet napisał/a:
Siedziałem wczoraj w Futurze zamontowanej w Astrze. Robi robotę, więc jak już wypierdzę mirco będę się rozglądał. Mirco wygodniejsze, ale jak posadziłem dupsko w Futurę - poczułem się jakbym zasiadł w tradycyjnej pozycji przed telewizorkiem w niedzielny wieczór.


Fakt, Mirco dużo wygodniejsze, przejechanie dłuższej trasy nie robi problemu, za to w Futurze 120 km do Kielc objawia się odrętwieniem dupaki i brakiem czucia w stopach. Za to z punktu widzenia sportowego jednak Futura lepiej trzyma.

Kenet - Czw 16 Maj, 2013

Rój jeśli jeszcze nie ogarnąłeś fotela, to podobnież Mirco GTM ma "wysoko" przelotki. Takie wyższe S3 i wydaje się, że będzie lepiej trzymał w udach.
roj - Czw 16 Maj, 2013

siedziałem w Mirco GT i jest już prawie dobrze.
Jeszcze parę cm mogły by być wyżej przelotki ale fotel jest całkiem dobry trzeba przyznać.
Musiałbym zasiąść w tym GTM bo wg. strony wszystkie wymiary ma dokładnie takie same co GT..

tylko, że przy GT jest adnotacja
Cytat:
Fotel dla osób :
waga: do 85kg
wzrost: od 170cm do 185cm

a przy GTM
Cytat:
Fotel dla osób :
waga: do 95kg
wzrost: do 185cm

:rotfl:

Kenet - Czw 16 Maj, 2013

Tak, ale na stronie nie ma wymiaru obrazującego na jakiej wysokości są przelotki, a podobno w GTM są najwyżej, więc daję znać :]
roj - Czw 16 Maj, 2013

spoko, dziękuwa meen :]
(wiszę Ci pomuka bo kupiłem te bbs'y z linka, który znalazłeś) :faja:

Kenet - Czw 16 Maj, 2013

Na drugie mam Amelinion :]
Shymek - Sob 18 Maj, 2013

Będę miał na sprzedaż fotel Bimarco Cobra 2 (a może nawet dwa - bez mocowań):



Ktoś by był zainteresowany?



Waga 1 fotela to tylko 6kg! Skorupa z laminatów (nie rurkowy) - brak homo FIA. Pasuje pod kierowców z trochę większym tyłkiem :rotfl: (miedzy przelotkami biodrowymi jest 40cm)

Janusz - Nie 19 Maj, 2013

o ile będzie to w dobrej cenie (czytaj za flache, ewentualnie dobrą) to ja bym był zainteresowany :D
Qukie - Nie 19 Maj, 2013

ja odpuszczam ;)
Anonymous - Nie 19 Maj, 2013

Ja czekam na decyzjęShymek, :]
Gaydek - Nie 19 Maj, 2013

Ja czekam na kasę Czesio :]
Mrozu - Nie 19 Paź, 2014

Odgrzeję trochę kotleta. Zastanawiam się nad kupnem foteli kubełkowych do auta pod kjs. Zastanawiam się nad 2 modelami Bimarco: Futura lub Grip z uszami. Który z nich bardziej polecacie? Ewentualnie coś z oferty Mirco typu S2, S2000 czy RS.
Shymek - Czw 05 Mar, 2015

Czy ktoś miał do czynienia już może z nowym fotelem od Mirco. Model RTS FIA:




Jako ze Experty okazały się za wąskie dla mnie xD to szukam czegoś szerszego (Cobra 2 ma 40cm między przelotkami i 51cm na przodzie - w taki się mieszczę wiec coś w ten deseń szukam ale najlepiej z homologacją FIA)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group