To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - fotele

GeKo - Czw 05 Mar, 2015

Weź coś sprawdzonego ze sparco, Pro 2000, Corsa, Curcuit.
Te nasze polskie fotele dobrze wyglądają są porządnie wykonane, Różnica polega na wymodelowaniu pozycji pleców. Nie wiem jak to lepiej określić, dla mnie zwyczajnie są niewygodne.

Shymek - Pią 06 Mar, 2015

OMP Grip - ktoś jakieś opinie?
Już je miałem ale to było dobre 5 lat temu i co najmniej z 15kg xD

olek - Pią 06 Mar, 2015

a po jezdzie w omp'ku boli dupa. w mirco zrobilem 70.000 kilometrow, nie ma nawet dziurki czy wiekszego przetarcia. :)
Siadly - Pią 06 Mar, 2015

+1 W od dwóch fur mam juz fotele Mirco i jeździłem tez nimi jako daily. Więcej gąbki w porównaniu z innymi fotelami - na trasie dupa nie boli. Wykonanie super - bez przetarć. Na plecy nie narzekam, ale jestem patyczak więc może pod kogoś z normalną budową będą gorsze? ;)
rasta - Pią 06 Mar, 2015

Jak masz dużą dupę to Bimarco Futura daje radę .
Shymek - Pią 06 Mar, 2015

Futura mi się nie podoba :P
I nie chodzi tylko o większą dupę - całą resztę tez mam większą :P
O ile plecy to nie problem to ud przecież nie ścisnę bardziej...

co do Mirco to w grę wchodzi tylko ten RTS. Po weekendzie powinienem znać cenę "specjalną" od producenta :jupi:

Mrozu - Pią 06 Mar, 2015

rasta napisał/a:
Jak masz dużą dupę to Bimarco Futura daje radę .


+1
Mega wygodny fotel

olek - Śro 30 Gru, 2015

Czy Bimarco to nadal dziala? Nie wiem czy zrobili sobie dluzsza przerwe, ale ani nie odbieraja telefonu, ani nie odpisuja na zapytanie.
Kenet - Śro 30 Gru, 2015

Na dwoje babka wróżyła.
siema - Śro 30 Gru, 2015

olek, zerknij na shoutbox- połowa leserów z forum ma od 22.12 do 11.01 ferie. Może ci z Bimarco muszą pracować z podobnymi leniami.
Kenet - Śro 30 Gru, 2015

;D jestem tu
olek - Czw 31 Gru, 2015

:]
qbus - Czw 31 Gru, 2015

Bimarco nie odpisuje na maile nawet jak normalnie dziala a dodzwonić się do nich to cud :)

Moze moge pomoc?

Bad-i - Pią 01 Sty, 2016

Podlacze sie pod temat, musze kupic dla pilota fotel. Kiedy wyjdzie cos nowego od Sparco?
olek - Nie 03 Sty, 2016

Z poprzedniego fotela wyroslem, chcialem ich dopytac o dodatkowa ilosc gabki w ledzwiach. Zapytalem tez o cene, bo nie widnieje u nich nigdzie na stronie - moze bedzie ciut lepsza jak z sklepach internetowych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group