Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL
Autor Wiadomość

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL

Nie mogłem znaleźć takiego tematu więc zakładam.

I mam pytanie czy ktoś upalał na torze w starym kisielinie? Bo dziś wpadł mi onboard w ręce i wygląda to całkiem zacnie :)

http://where2moto.com/pla...arym-kisielinie

_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Fajny tor i blisko calkiem :> a temat jest taki :-)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

ja bylem tam dwa razy ale dosyc dawno temu :) zajebista miejscowa a'la Radom :)
 
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012   

Byłem(moi rodzice mieszkaja 40 km od tego toru),bardzo fajny,kiedys mozna było poupalac za 20 zł/h ale kilka lat temu tor wydzierżawiła jakas firma produkująca czesci do motocykli,wyremontowali go troche....i wprowadzili zakaz jazdy samochodami(mozna tylko kartami i moto),ergo motocyklisci to huye ;D
Znajomy był tam niedawno posmigac kartami,podobno mają szybsze niz na wiekszosci torów,bardzo zachwalał
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

rallyborne napisał/a:
Jeśli nie uda się koniec świata to mamy dla Was inną, całkowicie pewną przepowiednię. Wraz z końcem roku nastąpi koniec Autodromu. Mamy to na piśmie obitym pieczęciami włodarzy Chorzowa. Plotki na ten temat słyszało się od dawna, natomiast faktyczny koniec nastąpił niczym u Monty Pythona. Znienacka.

Po otrzymaniu tej krzepiącej niczym ciepła wódka wiadomości zarezerwowaliśmy ostatni możliwy termin wynajęcia Autodromu, 30. grudnia 2012. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już ostatnia możliwość spędzenia niedzieli na tym zasłużonym obiekcie. Chcielibyśmy, żeby impreza była nieco inna niż te, które odbywały się na Autodromie ostatnio. Mimo dość znacznego deficytu czasu wspomaganego dodatkowo nieubłaganie zbliżającymi się świętami pracujemy nad tym, a o postępach będziemy informowali na bieżąco.

Póki co udało się nam uzyskać wsparcie od www.rallyshop.pl, który ufundował kupony rabatowe dla podium w każdej klasie.


No i stało się o czym mówiło się od dawna :wall:
upyerdolą pewnie kolejne ogrodzone getto
_________________
TDI Fahrer
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

był bąku taki temat nawet podczepiony chyba w motosporcie i byly tam chyba wszystkie tory w PL ;)
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

was79 napisał/a:
rallyborne napisał/a:
Jeśli nie uda się koniec świata to mamy dla Was inną, całkowicie pewną przepowiednię. Wraz z końcem roku nastąpi koniec Autodromu. Mamy to na piśmie obitym pieczęciami włodarzy Chorzowa. Plotki na ten temat słyszało się od dawna, natomiast faktyczny koniec nastąpił niczym u Monty Pythona. Znienacka.

Po otrzymaniu tej krzepiącej niczym ciepła wódka wiadomości zarezerwowaliśmy ostatni możliwy termin wynajęcia Autodromu, 30. grudnia 2012. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już ostatnia możliwość spędzenia niedzieli na tym zasłużonym obiekcie. Chcielibyśmy, żeby impreza była nieco inna niż te, które odbywały się na Autodromie ostatnio. Mimo dość znacznego deficytu czasu wspomaganego dodatkowo nieubłaganie zbliżającymi się świętami pracujemy nad tym, a o postępach będziemy informowali na bieżąco.

Póki co udało się nam uzyskać wsparcie od www.rallyshop.pl, który ufundował kupony rabatowe dla podium w każdej klasie.


No i stało się o czym mówiło się od dawna :wall:
upyerdolą pewnie kolejne ogrodzone getto


Lublin też do marca tylko

Po.ebane jest to, że mamy w Polsce obiekty, które wystarczyło by trochę unowocześnić i mogłyby spełniać fajne doszkalające funkcje, no a pozatym to obiekty sportowe, ale lepiej to zaorać i postawić domki lub markety :wall:
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

niestety swiadomosc i potrzeby "nasze - rajdowców :D " i pozostałych uzytkowników drogi są takie jak udziały sprzedaży HOThatchy i wszystkich pozostałych aut.

dopóki nie ma świadomości dla możliwości wykorzystania takich obiektów, dopoty będzie ubywało torów.. ecze troche trzeba poczekać :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

Byliśmy wczoraj z bratem na Wyrazowie, zrobić mały rekonesans. Fury grubo przygotowane - slicki, kubły, klatki, kaski - nie w kij dmuchał!

W każdym razie - dojazdu do toru strzeże zamknięty na kłódkę solidny szlaban, wszystkie wjazdy alternatywne (po polnych drogach) są przekopane jakąś koparką czy czymś takim i tor jest raczej niedostępny. Tablice informacyjne odsyłają do strony automobilklubu częstochowskiego. Dupa.
 
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

serio wczoraj byliście? O której? Ja wczoraj też z bratem pojechałem! Niezła koincydencja!
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

Mam wrażenie, że gdybyście to nie Wy wjeżdżali, nie byłoby takiego hejtowania ;D
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

+1
 
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

AK Częstochowski reanimuje jakiś cykl zawodów na Wyrazowie.
BTW Autodrom tez zdechł
_________________
TDI Fahrer
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

Z tego co podsłuchałem na CA Cup to chcą to troche ucywilizować. Jest szlaban i dwie kamery które pilnuja porządku. Podobno liczą sie,że na początku stracą ze 2-3 szlabany ale chcą przyzwyczaić wszystkich do nowych reguł. Cena za cały dzień to nadal 800zł. Mozna wynając go na godziny i wtedy kasuja 50zł/h. Ogólnie plan jest taki by z czasem zbudować tam jakąś małą infrastrukturę. Czy im się uda...hmm sa pełni zapału(gostek który to opowiadał wyglądał na dość podjaranego tym tematem).
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

Jakby dało się tam jeździć to możnaby jakiegoś hoczheta tam zrobić :)
_________________
Samochody to ZUO!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13