Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[K] Dupowóz
Autor Wiadomość

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 15 Lip, 2017   

Miniac napisał/a:
anjas napisał/a:

Trochę mnie kusi, żeby z rok nim pojeździć ale boję się, czy nie stanie się skarboną, choć do tej pory nie robił żadnych psikusów.


Są Audi i są A8mki. Nikt tego nie chce dotykać. Jak się zacznie sypać to będziesz jeździł między warsztatami na lawecie kantując że masz A6 by przyjęli.

Jak myślisz, że czemu auto za 500tys po kilku latach kosztuje 70? To samo z X6tkami, 6tkami, Cayenami.

Przez chwile miałem taką S8mkę. Po myjni w zimę przyrdzewiała tarcza do klocków i ruszając wyrwało jej mocowania do dzwona. Nowa tarcza ok 16tys PLN. Tej samej zimy zgasła nagle deska rozdzielcza (typowa usterka), wyjebał się komputer zarządzający prądem i ten od aktywnego zawieszenia...


Mój sąsiad, którego cenię jako mechanika ma to auto i generalnie porównał je do W220 - jak dbasz tak masz - jak kupisz dobry egzemplarz, to jedyne co może spłatać figla i kosztuje najwięcej to pneumatyczne zawieszenie - ale jeżeli naprawiasz je na normlanych częściach a nie u kowala to jest ok.
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Sob 15 Lip, 2017   

Dobra pojeździłem dzisiaj Honda i na 100% odpada. Głośna w chuj i to jeszcze tak nie przyjemnie, takie niskie buczenie jak auta w latach 90 z ulterem czy innym tuningowym tłumikiem. Nie wyobrażam sobie tym jeździć na co dzień. Dodatkowo jest narowista i trzeba mocno trzymac kiere podczas przyspieszania by to jechało na wprost. Jak dupowóz moim zdaniem odpada.
Mile zaskoczył mnie Golf wykończeniem w środku. Niestety nie udało sie przejechać. Gdyby można jakies kubełki wrzucić do R'ki to bym sie chyba nawet nie zastanawiał nad Foką.
 
 

Miniac 
Ala ma kota
Mini-Me


auto: Cayane
silnik:: Tuaregoa
moc: np 182km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lis 2009
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 15 Lip, 2017   

Rasputin napisał/a:
Dobra pojeździłem dzisiaj Honda i na 100% odpada. Głośna w chuj i to jeszcze tak nie przyjemnie, takie niskie buczenie jak auta w latach 90 z ulterem czy innym tuningowym tłumikiem. Nie wyobrażam sobie tym jeździć na co dzień. Dodatkowo jest narowista i trzeba mocno trzymac kiere podczas przyspieszania by to jechało na wprost. Jak dupowóz moim zdaniem odpada.


Piszesz o FK2 czy FK8? Bo o ile jeździłem FK2 i kompletnie mi nie podchodziła jako szybkie FWD, o tyle FK8 znacznie lepiej rokuje. (pomijam wygląd obu..).

Tutaj trochę o istotnych różnicach
_________________
Stefan ma dobre ciśnienie....
...w oponach!
 
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Dla mnie CTR nadaje się na dupowóz tak jak evo, czyli słabo.
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

kosmita napisał/a:
Dla mnie CTR nadaje się na dupowóz tak jak evo, czyli słabo.


:pom:
 
 

lukp 
ćwierć funciak z serem
silent killer


auto: Golf 7R Variant
silnik:: 2.0T
moc: 300km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Mar 2008
Skąd: Wrocław

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Rasputin napisał/a:
Dobra pojeździłem dzisiaj Honda i na 100% odpada. Głośna w chuj i to jeszcze tak nie przyjemnie, takie niskie buczenie jak auta w latach 90 z ulterem czy innym tuningowym tłumikiem. Nie wyobrażam sobie tym jeździć na co dzień. Dodatkowo jest narowista i trzeba mocno trzymac kiere podczas przyspieszania by to jechało na wprost. Jak dupowóz moim zdaniem odpada.
Mile zaskoczył mnie Golf wykończeniem w środku. Niestety nie udało sie przejechać. Gdyby można jakies kubełki wrzucić do R'ki to bym sie chyba nawet nie zastanawiał nad Foką.


Wystarczy wsadzic kubly z clio sport F1, lub megane jak sie nie myle.
_________________
www.interren.pl
Transport to usługa, nie przysługa.
Transport,spedycja krajowa i międzynarodowa
 
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Miniac napisał/a:
Piszesz o FK2 czy FK8? Bo o ile jeździłem FK2 i kompletnie mi nie podchodziła jako szybkie FWD, o tyle FK8 znacznie lepiej rokuje. (pomijam wygląd obu..).

O FK2. FK8 jeszcze nie ma i pierwsze samochody maja sie pojawić dopiero w 2018r.
 
 

lukp 
ćwierć funciak z serem
silent killer


auto: Golf 7R Variant
silnik:: 2.0T
moc: 300km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Mar 2008
Skąd: Wrocław

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

A jak byles w VW to nie mieli demo R aby sie przejechac?
_________________
www.interren.pl
Transport to usługa, nie przysługa.
Transport,spedycja krajowa i międzynarodowa
 
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Kilka lat temu pół forum woziło dupę hh z ryczącymi wydechami,w kubłach,na betonowym zawiasie a teraz im seryjny ctr czy evo nie pasuje na dupowóz :rotfl:
SKS !!!starość kurwa starość
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

rabarbar napisał/a:
Kilka lat temu pół forum woziło dupę hh z ryczącymi wydechami,w kubłach,na betonowym zawiasie a teraz im seryjny ctr czy evo nie pasuje na dupowóz :rotfl:
SKS !!!starość kurwa starość


Doskonale podsumowane :D
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Żeby nie było niedomówień,ja chętnie bym sie przesiadł do jakiegoś evo,do nowego ctr to juz moze nie ale tylko ze względów wizualnych.Pytanie brzmi -jeszcze mnie starość nie dopadła czy to kryzys wieku średniego ;D ?
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

rabarbar napisał/a:
Kilka lat temu pół forum woziło dupę hh z ryczącymi wydechami,w kubłach,na betonowym zawiasie a teraz im seryjny ctr czy evo nie pasuje na dupowóz :rotfl:
SKS !!!starość kurwa starość

Święte słowa! Ale ja juz mam dosyć ryczących wydechów bo tez nie mam 24lat. Z resztą teraz nie trzeba miec ryczącego wydechu by auto dobrze brzmiało i się napędzało.
VW demówki R'ki nie mieli :/
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

No to Rka Cię zawiedzie, bo nie brzmi za dobrze :lol2:
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Rasputin napisał/a:
Z resztą teraz nie trzeba miec ryczącego wydechu by auto dobrze brzmiało i się napędzało.

Zgadza się, moje 320D (które jest na sprzedaż) jest na to doskonałym dowodem.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Franek napisał/a:
PiTT, no właśnie w mustangu jakoś nie słyszałem o żadnym przypadku.
A RSy widziałem na własne oczy 3 uszkodzone sztuki (w tym jeden dealera, jeden mojego znajomego i jeden którego zrzucali z lawety jak akurat byłem na oleju fiestą).
Wszystkie w Warszawie.
Na forum fordtuning też był magister który mówił że auto na biało szło po odpaleniu, więc to pierwszy objaw uszkodzenia silnika.

Alexxx, możliwe. Kolega zaczął całą przygodę z uszkodzeniem motoru chyba w maju? A dopiero przedwczoraj przyjechał silnik do przekładki. Auto jeszcze na serwisie stoi.

Powiem tak. Chuj nie auto ten nowy RS. MK2 był mistrz. MK3 kupa.
Jeden kolega który właśnie latał kiedyś fiestą ST (przez niego zachorowałem na swoją) przesiadł się na RSa. Polatał rok. I co? Na wiosnęprzesiadł się na Golfa Clubsporta i jest zachwycony.

EDIT:
Jak to się mówi w handlarskim slangu - nie ma co porównywać gówna do twarożku - ale Fiesta ST jest ultra niezawodną maszynką do modzenia i naparzania po torze, podczas gdy seryjny RS jeźdżony do pracy w korpo wypierdala się po 9 miesiącach spokojnej jazdy.
I żeby było śmieszniej - to nie jest pytanie czy się wypierdoli - tylko bardziej kiedy to się stanie.

Są jeszcze inne plotki na temat zmienianych siników, ale to chyba ogólny wic nie będe czarnego PRu robił.
:faja:

Franek, jak z tym Clubsportem, jechałeś może chociaż na prawym? Fajne to?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13