Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: M
Nie 12 Paź, 2014
Dyskusje gospodarczo/polityczno/obyczajowe
Autor Wiadomość

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Kenet, wybacz ale to że PIS zdobyło to co zdobyło przy stosunkowo niewielkim poparciu społecznym, to jest właśnie TWOJA i innych- którzy nie poszli do wyborów- wina. Sorry.
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Chodziło mi o to nie zrozumienie demokracji,idąc tym tropem uważasz ze Polska konstytucja jest nieważna lub powinnismy wystąpić z UE ,bo ża oboma głosowała podobna ilość ludzi jak ża pisem w ostatnich wyborach.
Wspaniały pokaz pogardy nam tu dałeś,świetnie nadajesz sie na polityka,partia obojętna,w każdej są tacy.
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Jak śpiewał Kazik" to ty ich wybrałeś ,nawet jeśli nie głosowałeś"
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Kenet napisał/a:
Tak jak napisałem - to społeczeństwo - a raczej jego zdecydowana większość - to ludzkie badziewie i tego efekty obserwujemy. Demokracja nie jest dla nas, bo nie dorośliśmy mentalnie jako naród do tego. Dlatego mamy i będziemy mieć dyktaturę

Społeczeństwo jest takie, bo ktoś kiedyś zadbał, żeby takie było. A głosują na pis, bo oni tym ludziom obiecują, że wyrównają społeczne nierówności i dorzucą parę miedziaków zabranych złym bogaczom. I ciężko się im dziwć, bo dysproporcje w społeczeństwie u nas są całkiem spore.
Póki co to chyba dyktatury jednak nie mamy, bo możesz sobie o pisiakach pisać i mówić co Ci się podoba. No i jak demokracja zła i dyktatura zła, to co w zamian.

Akurat jarek na tle tej swojej wesołej menażerii sprawia wrażenie dosyć zdrowego na umyśle :rotfl:


Kenet napisał/a:
A pierdoły o popieraniu PO i wychwalaniu TVN oraz zestawianie tego z PiS i TVPiS - można do gazetki w przedszkolu takie bzdury pisać. Ja nigdzie nie napisałem, że popieram PO. Wdepnąć w gówno lewą i prawą nogą jest tak samo nieprzyjemnie.

Jedni drugich warci i nikt nie powiedział, że popierasz po.
Z ostatnim zdaniem się zgadzam.
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Kurwa nie wierze. Przecież ja pisałem, że głosowałem ale ani na PO ani na PiS. I proszę mi nie mówić, że to szambo to moja wina.

rabarbar napisał/a:
idąc tym tropem uważasz ze Polska konstytucja jest nieważna lub powinnismy wystąpić z UE


Bzdura i tego też nie napisałem. Pisałem, że mnie wkurwia łamanie konstytucji, ale po co czytać - lepiej pierdolić głupoty nie mające odzwierciedlenia w tym co napisałem.

Dobranoc.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Śro 19 Lip, 2017   

Podziwiam was, ze chce sie wam tu spierac kto na kogo głosował a kto nie. Tak jak PO było największą szajką złodziejską którą pamiętam tak oszołomy z PIS próbują na serio stworzyć nowy ustrój nie zwracając na na nic uwagi a przy okazji wiele się nie różnią od tamtych złodziejaszków. Mnie to bardzo bawi bo ci idioci myślą,że wygrają kolejne wybory ale jak tak dalej pójdzie to moga się grubo pomylić. Wtedy te ich ustawy odbiją się im czkawką.
Chujowość obecnej opozycji mnie jednak najbardziej przeraża. Gdyby nie TVN oni by nie istnieli. To jest w tym wszystkim najgorsze :/
Swoją drogą szkoda,że takiego płaczu narodu i tu na forum nie było jak PO okradało OFE.
Ale cóż.....ja wychodzę z założenia,że każda władza w tym kraju jest chujowa i szkoda czasu oraz nerwów na walkę z tym. No chyba,że mówimy o JKM ;)
Ogólnie trzeba się dostosowywać w miare możliwości i robić swoje.
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017   

Kenet napisał/a:
Kurwa nie wierze. Przecież ja pisałem, że głosowałem ale ani na PO ani na PiS. I proszę mi nie mówić, że to szambo to moja wina.

A, to przepraszam. Zrozumiałem, że nie poszedłeś.

Rasputin napisał/a:
Swoją drogą szkoda,że takiego płaczu narodu i tu na forum nie było jak PO okradało OFE.
Ale cóż

Hola, hola! Pamiętam jak dziś, że ja płakałem: http://forum.hothatch.org...p=606477#606477

Miernota opozycji mnie przeraża. Jak tak dalej pójdzie, to niestety Raspu marzenia PiSu o kolejnej kadencji będą bardzo realne.
 
 

kaziu1985pn 
brulion na spirali

auto: bmw 318ti
silnik:: m42b18
moc: 140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Lut 2010
Skąd: Poznań

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017   

Co fakt to fakt,nie ma opozycji tylko jakies smieszne chlopki. Od samego początku smieszy mnie powstanie KOD i ich dzialania.

Kukiz wczoraj dobrze podsumował, nie bez powodu sejm jest zbudowany na planie cyrku, maja wiele ze soba wspólnego :D
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Co tu taka cisza ? Veto czy nie veto :rotfl:
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

bob.dsk napisał/a:
Co tu taka cisza ? Veto czy nie veto :rotfl:


Skomentuje to zdjęciem :)

 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Będę grał w grę :rotfl:

 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

bob.dsk, poza tym o czym tu pisać...

Marszałek Sejmu do Prezydenta napisał/a:
"Jarek daje ci godzinę na zmianę decyzji


xD

http://m.newsweek.pl/pols...y,413725,1.html
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Alexxx napisał/a:
bob.dsk, poza tym o czym tu pisać...

Marszałek Sejmu do Prezydenta napisał/a:
"Jarek daje ci godzinę na zmianę decyzji


xD

http://m.newsweek.pl/pols...y,413725,1.html

Moim skromnym zdaniem Jarosław rozgrywa ich wewnętrznie, a sprawa veta prezydenta była z nim skonsultowana. Duda jest  łatwiejszy do sterowania niż Ziobro, a dodatkowo może przeciągnąć cześć niezadowolonych protestujących na swoją stronę odbierając paliwo (po raz kolejny powtórzę: miernej) opozycji. Nie wierzę w bunt Dudy. To co widzimy to jak dla mnie zagranie pod zebranie wokół- dalej zależnego od prezesa- prezydenta bardziej centrowego elektoratu.
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

siema napisał/a:
Alexxx napisał/a:
bob.dsk, poza tym o czym tu pisać...

Marszałek Sejmu do Prezydenta napisał/a:
"Jarek daje ci godzinę na zmianę decyzji


xD

http://m.newsweek.pl/pols...y,413725,1.html

Moim skromnym zdaniem Jarosław rozgrywa ich wewnętrznie, a sprawa veta prezydenta była z nim skonsultowana. Duda jest  łatwiejszy do sterowania niż Ziobro, a dodatkowo może przeciągnąć cześć niezadowolonych protestujących na swoją stronę odbierając paliwo (po raz kolejny powtórzę: miernej) opozycji. Nie wierzę w bunt Dudy. To co widzimy to jak dla mnie zagranie pod zebranie wokół- dalej zależnego od prezesa- prezydenta bardziej centrowego elektoratu.


Wczoraj rano (jeszcze przed wetem) gadałem ze znajomym i napisałem mu to:

Cytat:
W ogóle to wydaje mi się, że taki był plan. Oni przepychają te ustawy na kolanie, Duda część wetuje i obrońcy sądów i opozycja budzą się z ręką w... no wiesz gdzie... bo nie spodziewali się, że Adrian będzie miał odwagę postawić się prezesowi. I cały ten ruch oddolny przeciw tym chujo-stawom się rozpierzchnie a PiS dalej sobie będzie robił co chce. Pożyjemy zobaczymy.


Więc widzę, że mamy w gruncie rzeczy podobne przemyślenia.
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

A na FB się posypało, że po tym heroicznym geście Adrian jest jednak Prezydentem wszystkich Polaków :rotfl: co tu się odpierdala :lol2:
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 14