Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F1] Formula 1
Autor Wiadomość

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

Ecclestone, ale juz go posuneli wiec nawet lasek nie ma
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pią 31 Mar, 2017   

W maju rusza BMW CUP PL tam dopiero będzie się działo :rotfl: :rotfl:
 
 

DeeS 
first...


auto: służbowe
silnik:: benzyniak
moc: od 170 w górekm
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2006
Skąd: WAW/LBN

Wysłany: Śro 02 Sie, 2017   

https://www.f1today.net/e...test-in-hungary


jedziemy !
 
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 02 Sie, 2017   

DeeS napisał/a:
https://www.f1today.net/en/live/f1/229773/follow-live-the-second-day-of-the-test-in-hungary


jedziemy !


Alex o 9.52 napisał/a:
http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=9585&start=1800


Pierwszy!
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Nie 22 Paź, 2017   

What-A-Race! ogladal ktos F1 w Texasie dzisiaj? mega wyprzedzania - Vettel i Verstappen, dzialo sie wiecej niz w sezonach 2014 i 2015 :)
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

alphaOne napisał/a:
What-A-Race! ogladal ktos F1 w Texasie dzisiaj? mega wyprzedzania - Vettel i Verstappen, dzialo sie wiecej niz w sezonach 2014 i 2015 :)


Mega fajny wyścig. Dobrze się działo. Szkoda Verstapena :/ bo miał tempo a Raikonena zjadł jak dzieciaka xD
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

bob.dsk napisał/a:
Szkoda Verstapena


Nie. Nie lubię gościa. A kara wg ekspertów zasłużona.
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

Alexxx napisał/a:
bob.dsk napisał/a:
Szkoda Verstapena


Nie. Nie lubię gościa. A kara wg ekspertów zasłużona.


Czemu nie lubisz ? Skila ma dobrego ale sporo pecha w tym sezonie związanego z awariami bolidu. Co do samej kary to nie do końca jestem przekonany ze jest w 100% słuszna. Pierwsze primo tempo Verstapena było dużo lepsze i na ostatnich okrążeniach zyskiwał 1,5s na okrążeniu wiec musiało się to zakończyć wyprzedzaniem, po drugie primo ultimo :lol2: track limit był naginany przez większość kierowców w tym wyścigu a po trzecie primo ultimo Kimi nie zostawił miejsca, wiem bronił się itp ale Verstapen pokazał ze ma jaja i się wcisnął. Dla kibiców mega show wiec nie wiem czy bym tego nie zostawił.

Sam wyscig super, dużo wyprzedzania, walki :pom:
 
 

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

bob.dsk napisał/a:
Czemu nie lubisz ? Skila ma dobrego ale sporo pecha w tym sezonie związanego z awariami bolidu. Co do samej kary to nie do końca jestem przekonany ze jest w 100% słuszna. Pierwsze primo tempo Verstapena było dużo lepsze i na ostatnich okrążeniach zyskiwał 1,5s na okrążeniu wiec musiało się to zakończyć wyprzedzaniem, po drugie primo ultimo track limit był naginany przez większość kierowców w tym wyścigu a po trzecie primo ultimo Kimi nie zostawił miejsca, wiem bronił się itp ale Verstapen pokazał ze ma jaja i się wcisnął. Dla kibiców mega show wiec nie wiem czy bym tego nie zostawił.


Jakoś mojej sympatii nie zdobył po prostu... zachowaniem, crashami i japą :lol2:



Widziałem obrazki (j.w.) dotyczące naciągania track-limit ale żadna z tych akcji nie zakończyła się zdobyciem pozycji i większość było na wyjściu z zakrętu na zasadzie wykorzystania miejsca za tarką. Ścinanie zakrętów nawet na PlayStation skutkują niezaliczeniem czasu okrążenia ;D

Musiało się to tempo zakończyć wyprzedzeniem ale "rules are rules" :) nie wiem czy pokazał, więc jaja czy poszedł na skróty bo wiedział, że zostało mu parę zakrętów wyścigu.
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

F1 się skończyła.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

Alexxx napisał/a:
bob.dsk napisał/a:
Czemu nie lubisz ? Skila ma dobrego ale sporo pecha w tym sezonie związanego z awariami bolidu. Co do samej kary to nie do końca jestem przekonany ze jest w 100% słuszna. Pierwsze primo tempo Verstapena było dużo lepsze i na ostatnich okrążeniach zyskiwał 1,5s na okrążeniu wiec musiało się to zakończyć wyprzedzaniem, po drugie primo ultimo track limit był naginany przez większość kierowców w tym wyścigu a po trzecie primo ultimo Kimi nie zostawił miejsca, wiem bronił się itp ale Verstapen pokazał ze ma jaja i się wcisnął. Dla kibiców mega show wiec nie wiem czy bym tego nie zostawił.


Jakoś mojej sympatii nie zdobył po prostu... zachowaniem, crashami i japą :lol2:

Obrazek

Widziałem obrazki (j.w.) dotyczące naciągania track-limit ale żadna z tych akcji nie zakończyła się zdobyciem pozycji i większość było na wyjściu z zakrętu na zasadzie wykorzystania miejsca za tarką. Ścinanie zakrętów nawet na PlayStation skutkują niezaliczeniem czasu okrążenia ;D

Musiało się to tempo zakończyć wyprzedzeniem ale "rules are rules" :) nie wiem czy pokazał, więc jaja czy poszedł na skróty bo wiedział, że zostało mu parę zakrętów wyścigu.


No Ok ale jeśli mamy być sprawiedliwi to karamy wszystkich za Track Limit a nie robimy selekcje :]

Będąc na rundzie w Brnie na odprawie mocno nas cisnęli ze będą karać za Track Limit bo korzystając z dolewek które są na wyjściach można było jechać sporo szybciej ale finalnie nikogo nie ukarali a sporo osób to wykorzystywało.
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

m.zd. powinni zostawic wynik. kara bez sensu, to w koncu ma byc sciganie i widowisko, a szczegolnie ze nie on jeden skracal sobie tor w tym miejscu. ja osobiscie Verstappena lubie, widac ze to material na mistrza.
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Oj blisko było znowu kary dla Verstapena ;D

Co by nie gadać to jego tempo jest powalające i gdyby nie ta akcja z Bottasem to myśle ze by ich pocisnął. W Q2 zrobił im delikatny przeciąg 0,5s xD

Wyścig będzie mega ciekawy i pewnie pełny walki :pom:
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017   

dobry start, Verstappen mega. szkoda ze mistrzostwo juz rozstrzygniete. Hamilton to jednak pajac, z czeterema tytułami WDC ale jednak pajac.
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017   

alphaOne napisał/a:
dobry start, Verstappen mega. szkoda ze mistrzostwo juz rozstrzygniete. Hamilton to jednak pajac, z czeterema tytułami WDC ale jednak pajac.


Ja go lubię ;D

Wg mnie zasługuje na tytuł :faja:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13