Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Jakarti
Pią 30 Mar, 2012
[INFO] Co, gdzie,kiedy?
Autor Wiadomość

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

fydi napisał/a:
Ja i michool_vt jedziemy :D Ekipa ze śląska ma się stawić w komplecie !
milo by bylo przybic piatala z chlopakami :)

fydi napisał/a:
ironiczne ironie turlikam w otchlan nierealnych rzeczywistosci...
what? ^_^'
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

To moze mały spot na torze w tychac? :D
_________________
...
 
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

Cytat:
To moze mały spot na torze w tychac? :D
nooooooo ^_^
 
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Sob 16 Sie, 2008   

nooooooo i? bedziecie?
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

noo i byliscie? jak było?
 
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

fajnie było :D chyba mnie wzieło, ale jeszcze musze sie przespac z tym

trzeci przejazd nie wyszedł (napewno beda zdjecia z tego co sie stało :D ) i juz nie czekalismy na wyniki :D

pare fot




szeja był


edit
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

Tempe huje znów źle przykleiliście numery startowe :rotfl:
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

U was nie padało? Mieszkam w sumie nie daleko od toru, a u mnie lało :/ Ja nie pojechałem, bo nie chciło mi sie w deszczu stac :/
_________________
...
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

Cytat:
Tempe huje znów źle przykleiliście numery startowe


hahahahaha... niektorzy sie chyba nigdy nie naucza :rotfl:
 
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

hahaha k.rwa tepe ch.uje byly dwa takie same! z jednej strony byly dobrze z drugiej zle ! haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je, haha tepe chu.je
 
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 18 Sie, 2008   

dzięki michool za pilotaż i w ogóle. bez Ciebie pewnie bym sie skichał :D pierwszy przejazd w miarę czysto, na pewno nie jest łatwo się przełamać za pierwszym razem w nie których miejscach :) za drugim wydawało się jeszcze szybciej, ale okazało się nie wiele szybciej :) na nieszczęsnym ostatnim przejeździe najpierw mnie wypluło na zakręcie( chyba za szybko) gdzie w miarę się zebraliśmy (tylko chwilkę jakąś oponkę ciągnęliśmy), a potem na do hamowaniu z dokręconej 3, obróciło nas tyłem do kierunku jazdy :/ ogólnie kicha bo tył cały czas na mocnym hamowaniu chce mnie wyprzedzić. raz się uda to opanować, a raz nie :/

Tak poza tym to fajna impreza. Trasa bardzo szybka. Puścili dwa owale, na których wrzucałem 4 ;D Sama czołówka (mastela, czerwone 106) nam uciekła dość znacznie, reszta w miarę równo albo do złapania. Jak na pierwszy raz chyba może być. Teraz musi mnie ktoś podszkolić na najbliższym Wyrazowie i będzie dobrze :D :D
 
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

Loko napisał/a:
Tempe huje znów źle przykleiliście numery startowe :rotfl:
stary nawet nie wiesz jakie bylo cisnienie zeby nie nakleic zle :D ale sie nie dalo bo byly dwie takie same wlepy :)
 
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

strick napisał/a:
U was nie padało?
troche kropiło, ale nic strasznego
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

michool_vt napisał/a:
Loko napisał/a:
Tempe huje znów źle przykleiliście numery startowe :rotfl:
stary nawet nie wiesz jakie bylo cisnienie zeby nie nakleic zle :D ale sie nie dalo bo byly dwie takie same wlepy :)


A to soróweczka zwracam honor :D
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

Przepraszam również... to co kiedy uderzamy nastepny raz? Ja jak auto bedzie sprawne i nic nie stanie na przeszkodzie jestem chetny w koncu tam pojechac.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 13