Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
zimowe szusy
Autor Wiadomość

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Bart napisał/a:
was79 napisał/a:
Kupiliście już snołborda?



spodnie na razie, małymi krokami zmierzam(y) ku snołbordyzmowi ;D


ewidentnie kryzys wieku średniego
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

ej, taka uwaga - jedziemy gdzieś, gdzie się wjeżdża na krzesłach, bo inaczej do szczytu żaden nie dojedzie :>
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

Pirania 
to byłem ja, Jarząbek

auto: x
silnik:: y
moc: 99km
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2011
Skąd: Wawa

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

na dupie na desce


jak będzieCIE w Siennej, pod Czarą Góra to koniecznie idzcie na szame do Hubertusa.

http://www.czarnagora-hubertus.pl/

 
 

Bart 
HEJTER


auto: ...bus
silnik:: jest
moc: jestkm
Pomógł: 167 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Skąd: z dupy

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

ziomka z piwem kojarzę, na cieniu wygląda jakby miał nie lada erekcję ;D
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Pirania napisał/a:
jak będzieCIE w Siennej, pod Czarą Góra to koniecznie idzcie na szame do Hubertusa.

mozna tam spotkać Rastę co pokazuje zdjecie :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Bart napisał/a:
na cieniu wygląda jakby miał nie lada erekcję ;D

faken bicz - faktycznie! Chooyowo wyszło!
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

ło karwa, jak spojrzałem na cień to się popłakałem ze śmiechu.
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

No to kiedy jedziemy?
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

anjas napisał/a:
ło karwa, jak spojrzałem na cień to się popłakałem ze śmiechu.

o FAK !!
+1
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pięknie bartku :D
 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

anjas napisał/a:
ło karwa, jak spojrzałem na cień to się popłakałem ze śmiechu.

Jednak to nie mity o tym górskim powietrzu :rotfl:
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

pP w domu przy piwku sobie to ogarniesz ;)
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

MoRToN 
sushi nori
tylko fourty/fourty


auto: Reno
silnik:: 2.5
moc: 115km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

Sluchajcie potrzbuje miejscowek na 7 osób do szczyrku 8-11.02 a cienko ogólnie po pierwszych 5 telefonach. Ktos ma jakis namiar ?
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

W weekend miałem okazję pojeździć na slalomówce Stoeckli Laser SL
o takiej o:



160 cm promień 12 m

Po obiegowych opiniach o nartach z grupy race, że są bardzo trudne do prowadzenia, wymagające doskonałej techniki i kondycji i tylko dla ekspertów byłem nastawiony na to, że może być ciężko i mogę nie ogarnąć.

Okazało się, że jest inaczej, jeździło mi się genialnie, te narty wycinają takie łuki, że zbierałem szczęke z podłogi. Przeciążenia, zmiany kierunków, ostre łuki na dużych wychyleniach, no po prostu mistrzostwo. Zupełnie wbrew temu, czego się spodziewałem, czułem się jakbym nagle dostał bonusa do umiejętności. Genialne uczucie wystrzeliwania/ przeskakiwania z jednego skrętu w drugi.

Na pewno są bardziej wymagające, nogi odczuły ten wyjazd mocniej niż poprzednie, ale nie było tragedii. Trudniej też jeździ się po nierównościach, bo narta bardzo chętnie i mocno wybija.

W zasadzie jedyną niedogodnością którą zauważyłem było to, że narta nie bardzo chce przyjmować jakiekolwiek ześlizgiwanie się, także na mocno "zamuldzonym" fragmencie było ciężko.

Nie jestem zorientowany w przekroju rynku nart dlatego chętni posłucham, czy to są właśnie narty o których mówi się to co przytoczyłem w pierwszym akapicie, tylko dla ekspertów, doskonała technika i kondycja?

Zdecydowałem że pora na zmianę sprzętu może jest ktoś w stanie porównać mi tą nartę do innych, jak wypada jej twardość, jak bardzo są wymagające na tle konkurencji itd. i co można znaleźć podobnego, bo pomimo że na tym jeździło mi się po prostu genialnie, to jednak nie mój pułap cenowy ;)
 
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Po pierwsze to na czym jeździłeś do tej pory? Mam nadzieję, że nie jesteś z tych "hipsterów" ;) którzy jeżdżą na nartach prostych z lat 90 ;D ( na prawdę nie rozumiem tych ludzi).

Mój kolega ma takie "sztekle" laser sl, tylko o kilka sezonów starsze i bardzo sobie chwali. Są całkiem twarde, ale ciągle mówimy o nartach dla "zwykłych" ludzi. Takie dopiero hardkory to są narty komórkowe. Jak kiedyś pożyczyłem z czystej ciekawości gigantki komórkowe od kolegi, to nie bardzo potrafiłem ogarnąć je na stoku.

Brat ostatnio sobie pożyczył jakieś najprostsze rentalowe salomony i wychwalał je mniej więcej tak samo jak Ty te nartki:). Dlatego jak będziesz miał okazje, to weź wypożycz narty na takie, na które Cię stać :) . Wiem, wiem, bardzo Ci pomogłem :* ale...

Mogę coś napisać Ci o moich deskach, które teraz kupiłem przed sezonem.
K2 Rictor 10/11 167cm
http://www.skionline.pl/w...czyzni,594.html


Narta z grupy allmountain. Mają rockera, ale niestety jeszcze nie było mi sprawdzić je w głębokim śniegu. Pod butem są już całkiem szerokie, bo mają 80 i to czuć. nie są tak szybkie w przejściu z krawędzi na krawędź,ale jak dla mnie jednak ciągle na akceptowalnym poziomie. Promień skrętu wynosi 15m i przy dłuższych skrętach (czyli takich jak ja w większości czasu jeżdżę) jedzie się świetnie, ale da się na nich pojechać krótkim skrętem. Może to zasługa rockera. Poza tym znacznie stabilniejsze przy wyższych prędkościach, od moich poprzednich desek (volkl 220 :oops: wiem nic dziwnego). Znacznie lepiej prowadzą się na muldach. Nie wiem, może przez to, że są szersze i dłuższe lepiej amortyzują nierówności.

Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony, a ciągle mam nadzieję, że to co najlepsze pokażą poza trasą. Dodam tylko, że te k2 znacznie uwidoczniły słabości moich butów (stare, miękkie, zużyte itd.). To co pisał tu kiedyś ictus, na butach nie można oszczędzać. To jest mniej więcej tak samo jak z twoim ex saxo :lol2: . Auto szybkie, ale na markgumach to nie to samo. Tak jak trzeba mieć porządne gumy w aucie, tak trzeba mieć porządne buty na stoku. Peace
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

kurde ja teraz tez szukam jakichś nart bo na moich fisherach 177 to ledwo daje rade zjechać w dół bez dzwona, natomiast jak wypożyczę cokolwiek o długości 155 to ide dzidą w dół, bez względu na to czy sa muldy czy lawiruje krótkimi skrętami od lewej do prawej. Jest w stanie ktoś coś polecić tak do 400 zł ?? bo allegro jest tego pełne ale ja nie bardzo ogarniam co i jak :p Zbytnio doświadczony nie jestem, ale ambitny ;D ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12