Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2015

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2015?
Andrzej Duda
0%
 0%  [ 0 ]
Adam Jarubas
0%
 0%  [ 0 ]
Bronisław Komorowsk
14%
 14%  [ 4 ]
Janusz Korwin-Mikke
3%
 3%  [ 1 ]
Paweł Kukiz
51%
 51%  [ 14 ]
Magdalena Ogórek
7%
 7%  [ 2 ]
Janusz Palikot
18%
 18%  [ 5 ]
Paweł Tanajno
0%
 0%  [ 0 ]
Inny kandydat, którego nie chciało Ci się tutaj wpisywać (napisałem Ci na PW kogo masz dopisać)
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość

Chloru 
bizon
...

auto: Xsara VTS
silnik:: XU10J4RS
moc: 167km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Maj 2012
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

GeKo, pełna zgoda. Dodatkowo - mam nadzieję, że wyniki z pierwszej tury dadzą do myślenia niektórym przed wyborami parlamentarnymi.
_________________
Understeer is a crime (C) Colin McRae
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

leszq napisał/a:
Siema, nie mam sie do czego przyznawać. Na prawdę nie czuje pr3sji że pare osób na forum sie nie zgodzi z tym co napiszę :)

Tutaj raczej chodzi o to w jaki sposób napisałeś o sprawach na które nie masz wpływu, bądź nie możesz mieć pojęcia:
leszq napisał/a:
Nie wiem dlaczego ludzie nie rozumieją że prezydent w tym kraju gówno może i na prawdę nic to nie zmieni.

Skąd wiesz, że nie rozumieją?
Prezydent może trochę więcej niż 'gówno', ale zazwyczaj zapewne nie chce bo stoi za nim całe zaplecze dzięki któremu jest tam gdzie jest.

leszq napisał/a:
Gadanie że zagłosowanie na jakąś świeżą osobę w polityce pokaże coś zmieni jest dla mnie śmieszne.

Mnie osobiście śmieszy Twoja naiwność, że to zrobią starzy.

Wycieczki w stronę jednego z kandydatów nie skomentuję, bo moim zdaniem w tym przypadku ktoś może mieć do Ciebie autentyczne pretensje o złamanie ciszy wyborczej poprzez próbę zdyskredytowania jednego z kandydatów.


Każdy ma prawo do swoich opinii ale mnie (chyba podobnie jak i Wallego i Rabiego) Twoja wypowiedź razi. Zbyt dużo tam radykalnych stwierdzeń nt. spraw mało oczywistych, o których można dyskutować 100 stron ale nie stwierdzić na pewno, że tak jest jak JA piszę i kropka.

Moim zdaniem pójście na wybory ma jakąś siłę sprawczą- choćby skreślenie wszystkich kandydatów i oddanie tym samym głosu nieważnego. Pozostanie w domu i dopisanie się do grupy nieobecnych daje pole do nadinterpretacji wszystkim- a ja bym wolał, by ktoś w końcu zaczął analizować np. te głosy nieważne. Chciałbym by były udostępniane statystyki informujące z jakiego powodu taki głos nie został zaliczony- czy ktoś nie trafił w kratkę, czy narysował kółko zamiast krzyżyka czy też zaznaczył wszystkie kratki dając tym samym wyraz swojej dezaprobaty. Bez wychodzenia z domu nic się nie zmieni, choćby w zakresie analizy tego dlaczego cześć z Was ma to dupie.
 
 

leszq 
saxorulez to mój mistrz


auto: żółte takie
silnik:: F4Rt że jedzie
moc: 230km
Dołączył: 02 Mar 2012
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Nigdzie też nie napisałem że osoby ktore już są w polityce coś zmienią (ba nawet się z tym niezgadzam). Za dużo nadinterpretujesz to co napisałem. Nigdzie nie chce narzucać swoich pogladów. Drugiej dziory w tej dupie nie ma.

Hh.org to raczej slabe miejsce na agitacje wyborczą. Jeśli ktos czuję się tym urażony to go serdecznie przepraszam. Wierze że każdy zagłosuje zgodnie ze swoimi pogladami :)

Edit: tak jak mowisz siema możemy ta dyskusje rozwinąc na 100stron ale to nie ma sensu. Z mojej strony to wszystko, możemy pogadac na pw ale w sumie po co. Milego weekendu.
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Z tym prawem veta tez bekowy Arsss :) co sie dzieje pozniej jak juz prezydent powie halt?
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

arssss 
troszkę mi stoi...
36.6°C


auto: BMW E46 Compact
silnik:: M54B25
moc: 192km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Mysłowice

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Bonczek, wiem jak działa veto. Mówię po prostu,ze jest to jedyne uprawnienie prezydenta,którym może coś ugrać. Nie jest łatwo uzbierać potem 3/5 głosów żeby zmusić prezydenta do podpisania.
_________________
Nie umiem jezdzic
 
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

No to sie kurwa niektórzy zdziwili :rotfl:
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

ciekawe wyniki nie ma co. mysle jednak ze Komorowski nadal ma wieksze szanse a) zdobyc glosy wyborcow Kukiza bo nie sadze zeby oni glosowali w II turze masowo na Dude b) zmobilizowac elektorat PO ktory zostal w domu albo nie-elektorat PO ale inne osoby ktore nie glosowaly ale powtorki z lat 2005-2006 ogladac nie chca. w parlamentarnych wyborach juz nie bedzie dogrywki wiec PO musi sie naprawde solidnie wziac do roboty.
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

:wall: :wall: :wall:
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Mnie te wyniki bardzo ciesza ,bo to jest wyrazny sygnał dla PO jak i dla PIS ze poziom wkurwienia ludzi siegał bardzo wysko

bob co tak napierdalasz w sciane?
 
 

zajcev_28 
Ile masz lat?


auto: Lexus IS200
silnik:: 2.0
moc: 155km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Mar 2012
Skąd: Kraków/Myślenice

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

dokładnie, wyniki bardzo ok, pokazały że warto głosować na kogoś innego, że nie tylko 2 kandydatów się liczy... Kukiz pokazał, że ma za sobą ludzi, że jest grono osób które wkurwia obecna sytuacja... w wyborach parlamentarnych będą mieli dość duży wpływ.. koleś "bez zaplecza" politycznego zgarnia ponad 20% poparcia.. to daje do myślenia.. w sumie gdyby ludzie byli bardziej kumaci, to Kukiz + reszta osiągają większość i to oni są w drugiej turze... no ale cóż, społeczeństwo jest jakie jest, jak mówili, na pochyłe drzewo i Salomon nie naleję, z gówna pomnika zrobić się nie da.. ale jest dobrze, może ludzie się obudzą.. jest chujowo, ale są perspektywy,... jak widzę Dudę, to od razu włącza mi się czujność, koleś jest w chuj sztuczny, mimika, gesty, teksty nauczone na pamięć, od razu włącza się lampka - kto nim steruje... bo na pewno ktoś to robi.. mimo, że ma duże poparcie, to mimo wszystko, dlatego że jest dość sztuczny, nie zbudza mojego zaufania.. dlatego głosowałem na Kukiza.. w drugiej turze dylemat... jednak gdy mam wybierać pomiędzy Bronkiem a Dudą to wybieram mniejsze zło...

...
piszę to ja, ekspert forum autoklub.pl, kandydat na prezydenta..
 
 

karoluPL 
bizon


auto: rs
silnik:: benz
moc: miljonkm
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Kwi 2012
Skąd: kk

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

A ja jak oglądałem wypowiedzi Dudy po pierwszych wynikach, to sie śmiałem, ze sie chyba za dużo "House of cards" i Francisa Underwooda naoglądał, że teraz wygaduje takie głupoty ;D


i bardzo dobrze, ze Kukiz tyle glosów dostał, bo może za następnym razem w wyborach pokaże się ktoś z odrobinę większym zapleczem i pomysłem, na którego tez zagłosuje dużo ludzi i ten wkurw dojdzie do skutku (o ile wszystko nie pierd#lnie do tego czasu) :)
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

PSL coś nie błysnął po ostatniej mistyfikacji ;D
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Dudy nie słyszałem,słyszałem za to borata,pierdolił tak ze az mi sie nie chce komentować
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

No własnie -gdzie sie podział ten elektorat psl??no ale przeciez kwestionowanie wyników wyborów to "odmęty szaleństwa" :rotfl:
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

Kwestionowanie wyników tak, ale tamte wyniki wzięły się z głupoty ludzi, którzy nie potrafili obsłużyć kilkustronicowej książeczki :rotfl: Sami sobie winni, karawana jedzie dalej, kula się obraca i tak ch... z tego wszystkiego niedługo będzie.

Ja ostatecznie nie zagłosowałem bo padał grad, a za 2 tygodnie jadę na tor. Też nie będę głosował.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 10