Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: M
Pon 27 Lut, 2012
Tu się witamy...
Autor Wiadomość

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

Ja bym brał saxo albo civica. Saxo dlatego, że na tym forum jest ich full i myślę, że mógłbyś liczyć na pomoc i doświadczenie ich użytkowników, gdyby (odpukać) coś się działo. Civic też jest OK, bo to honda :D
Ale z tego co widzę i civica i saxo VTS trudno znaleźć w dobrym stanie.

Odpuściłbym sobie na Twoim miejscu swifta 75KM, bo to średnio jeździ. Jeśli już to poszukaj 1.3 101 koni - ten jeździ przyzwoicie, ale też nie powala.
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

Podpisuje sie pod słowani kolegi Andrzeja :) tylko jeszcze zapomnial dodac ze warto zerknac na segment Toyoty YTS bo to przeciez Toyota i jezdzisz nia do smierci umierajac z monotoni bo nic tam sie nie psuje :D
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

hehe dzięki za podpowiedzi, o to właśnie mi chodzi, bedę dzielnie gromadził kaskę, mam nadzieję że pozwoli mi to wybrać coś optymalnego dla mnie.

Gdybym coś wypatrzył lub miałbym jakieś wątpliwości to napewno napisze
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

pisz ze wszystkim bo nie ma nic gorszego niz kupic samochod o ktorym marzyles, a ktory potem Cie dobija :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

Mówisz o swoim Punto HGT ?

Żałujesz, że go kupiłeś?

Z tego co ja wiem samochody te są dość awaryjne
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

nie zaluje czlowieku :D nie sa awaryjne jak sie ma normalnego mechanika, ktorego wciaz poszukuje - nigdy nie mialem z nim problemow wiekszych - cos tam padlo i zaraz bylo naprawione.. siedmio letnie auto , o ktore poprzedni wlasciciel za bardzo nie dbal tak sie bedzie zachowywac :) i ja na to przygotwany bylem.
kocham Punciaka i juz :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

To dobrze :)

Nigdy nie wiadomo jak jeździł poprzedni właściciel, niektóre bryki są specjalnie odpicowane przed sprzedażą, teraz trzeba być nieco ostrożniejszym przy kupnie samochodu niż kiedyś.

Sam się mo tym przekonałem kupując Malacza, niestety nie miałem dużego wyboru gdyż robiłem to na własną rękę i byłem zdany sam na siebie. Ale dzięki temu nie muszę się już prosić o pożyczenie fury nikogo. Na szczęście jeszcze nigdy mnienie zawiódł :]
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   

Tak jak poprzednicy, jeśli swift, to tylko GTI, cieżki do znalezienia w rozsadnym stanie i pieniądzach. Jeśli chodzi o civici, nie wiem który Cię interesuje, ale w gre wchodzą raczej d16z6 (125km - nie łątwy do znalezeinia), lub d16a9 (130km - bardzo cieżki do znalezienia), b16a2 (160 km - to mozesz sobie od razu odpuścić :D ). Potem saxo no to oczywiście tylko vts, trzeba się troche namęczyć zeby go znaleźć. No i cliówka 1.8 (137 km) też jest niezłym wyborem.

Ja z tego zkoncentrował bym sie na civicu d16z6 i na saxo, zresztą sam tak zrobiłem i udało mi się po długiej walce znaleźć vts'a.

A z tym terminem, że w październiku zmienisz fure to musisz się nastawić na sporą poprawke tego terminu, tak z pół roku w przód, no chyba ze masz kupee szcześcia :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

ja sugeruje ( tak to sie pisze :D ) ze raczej 2 lata poprawki :D

Jeśli chcesz być orginalny łykasz saxo , jeśli chcesz być szybki i mieć dostęp do tanich cześci , łykasz civa
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

hmm, jakbym chciał być oryginalny to nie kupiłbym saxo bo ten samochód ma tutaj najwięcej osób. Odnośnie Hondy to bardzo mi się podobają ale znaleść teraz taka w dobrym stanie i za rozsądną cenę to też nie łatwo. Jestem ciekaw czy wszyscy są tutaj tak stronniczy i odwołują się tylko do tych kilku modeli samochodów, może znajdzie się ktoś, kto podpowie jeszcze coś innego.

Wiem że saxo, civic, 106, clio to najgorętsze hatch'e. Wiem także że jesteście ostro zakręceni i akceptujecie wozy co mają min. 100 KM.

Odnośnie poprawki co do kupna bryczki to sam nie wiem, nie chce ładować w Malacza a długo to on już nie pojeździ a w grudniu kończy mu sie OC, przegląd itp. Z drugiej strony wszystko zależy od tego ile kaski zgromadze.

Trzymajcie kciuki i czekam jeszcze na wasze propozycje.
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Nie da sie kupić szybkiego sportowego auta ot tak ide i biore, te auta nie były użytkowane przez normalnych ludzi i nie było ich wiele sprzedawane cena nowego vts w polsce to była cena nówki vectry, mondeo i innych aut tej kalsy, więc nie ma się co spodziewać, ze będzie duzy wybór takich aut. Dokładając do tego, że jezdzili nim sami wariaci, to znalezienie czegoś w normalnym stanie staje się jeszcze trudniejsze, tego się nie da przeskoczyć.
A z tą barierą 100 km to po prostu w aucie które ma 75 km jest nudnooo i nic się nie dzieje.
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Chyba nazwa klubu mówi sama za siebie?
HOThatch a nie HATCHback klub
Jest multum różnych klubów: civic, r19, clio, saxo, golf itp. itd.
Ten akurat jest skierowany do ludzi którzy lubią usportowione modele tych wszystkich popularnych samochodów.
To że znajduje się tu dużo saxo nie oznacza że jest to samochód spotykany na ulicach
Porównaj sobie ilość saxo vts w tym klubie i civiców w klubie civica
W takiej konfrontacji jest chyba jasne że saxo vts to oryginalny i niespotykany samochód
Jeszcze bardziej clio 16v albo r19 16v, którą gorąco polecam... niestety oglądając oferty sprzedaży 19 16v z polski i nawet z mobile.de coraz bardziej mi się wydaje że jest po już niemożliwe żeby kupić coś w miarę dobrym stanie i nie "spierdolone (dosłownie)" przez wieśniacki styl ich właścicieli
Może pomyśl nad czymś bardziej popularnym, częsci są wtedy tańsze no i więcej "fachowców" się znajdzie.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

zdecydowanie HOT - to musi byc cos HOT :) bedziemy Ci takie furki polecali bo tym sie intersujemy - oczywiscie mozesz kupic sobie saxo 1,1 , seja albo punto 1,2 ale wtedy z tym klubem nie bedzie to mialo duzo wspolnego :) mam nadzieje, ze nie odbierasz osobiscie takiej uwagi - chodzi tylko o to, ze sa rozne kluby - my tutaj zajmujemy sie bardziej Hot niz Hatch i stad wszyscy od razu rzucili Ci takie rady. sam kiedys mialem Punto 1,2 II - bardzo fajne auto ale zeby to jezdzilo.. to chyba nie :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

AmatoR
[Usunięty]

  Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   Siemka

Witam Szanownych forumowiczów,

Nazywam się Konrad i mieszkam w Warszawie, o forum dowiedziałem się od eM.

Nie posiadam niestety jeszcze autka, ale staram się to nadrobić (prawdopodobnie ten tydzień).

Jeszcze raz wielkie WITAM WITAM :)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

witam nowych...

a na co amatoR poluje?
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 1.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14