Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: M
Pon 27 Lut, 2012
Tu się witamy...
Autor Wiadomość

Peter 
plotki... plotki...


auto: Type-R
silnik:: VTEC
moc: 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

witam :) wlasnie co to za honda?
 
 
 

AmatoR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   Hondzia

Dzisiaj oglądam civic-a 1.4 htb black (szkoda, że nie 1.5), ale ponoć w super stanie. Samochód sprowadzony jako bity, robiony przez znajomych magików (rodzina). Wyposażenie full opcja łącznie z połączeniem skóra/welur w środku. Strasznie jestem ciekaw jak to wygląda. Mam nadzieje, że auto nie okaże sie porażką.
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

jesli moge cos doradzic to nie kupuj 1.4 Lepszy jest 1.5 mozna w tym silniku wiecej pomodzic!
 
 

AmatoR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

shorti napisał/a:
jesli moge cos doradzic to nie kupuj 1.4 Lepszy jest 1.5 mozna w tym silniku wiecej pomodzic!


Prawda, prawda szukałem 1.5 lecz strasznie ciężko jest dostać taki silnik zwłaszcza w dobrym stanie. Dodatkowo jestem też ograniczony budżetem, wiec na 1.5 lub nawet 1.6 będę musiał jeszcze trochę poczekać :(
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

no i 1.5 potrafi spalić mniej niż 1.4. A osiągi o wiele lepsze.

niestety nie tak łatwo go kupić jak 1.4, ale jak poszukasz cierpliwie to w końcu coś fajnego namierzysz...
 
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

nie spiesz sie lepiej poczekac i poszukac 1.5 niz sie meczyc z tym 1.4 ;)
 
 

AmatoR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Zobacze dzisiaj, w jakim stanie jest ten 1.4. Był by to zakup po znajomości i bardzo dobra cena, ponoć bardzo dobry stan samochodu. Więc jest szansa kupić coś takiego, co można by sprzedać nie tracąc, już jeździć, lecz nie zaprzestawać poszukiwań :) .
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

to też jakaś koncepcja :)
 
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

a jaka cena i rok ? (jesli mozna wiedziec) :D
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Amator jeszcze sam nie wie ze bedzie swapowac na b16a/a2 :D
Tak to jest wiec uprzedze fakty :D
hahahahahahaha
 
 

AmatoR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Silniczek 1.4 , rok 97 cena ponoć ma być między 10 000 a 12 000 PLN. Dodam jeszcze że przebieg jest pewny (nie cofany) i wynosi 83 tyś.
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

acha wiec to 6 gen. To łykaj te wariatke zrobisz sobie swap'a na b16a2 hehehe :D
 
 

Wala
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Lip, 2006   

Abstrahując o Cifów 1.4, 1.5 i 1.6 ;) witam,
pojawiam się na tym forum w związku z zamierzoną zmianą mojej ukochanej E30tki (która mimo bardzo faaajnych osiągów pije za dużo i nie lubi jej moja żona) na jakiegoś żwawego "hothacza".

Pozdro600
 
 

shorti
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Lip, 2006   

AmatoR i co oglądałeś te Hanke?
 
 

AmatoR
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Lip, 2006   

Tak oczywiście, że oglądałem, powiem tak, NIE CHCE INNEJ :) .

Jedyny problem, jaki jest to to, że panna chce za nią za dużo kasy 18 tyś. Honda wygląda tak jak bym chciał, aby wyglądała: 1.4 czarna, klima, poduchy, abs, centralka, antyporwanie, dobre granie wstawione, w środku stan SUPER, skora / welur praktycznie zero wytarcia !!!!!! Cudo to stoi na nowych feleczkach OZ 15" łącznie z nowymi oponkami (komplet zima jest). Przyciemniane szybki i do tego przebieg 81 tys. Zdaje sobie sprawę, że może być cofany, ale jest to znajoma rodziny i ponoć autentyk. Byłem z nią na kanale - zero wycieków, wszystko takie jak być powinno. Jestem na etapie dzwonienia do panny i meczenia ja żeby zeszła do 15 ew. w ostateczności 16 tys. (z rozmowy wynika, że jest na to szansa). Ale fakt faktem, że się strasznie zajarałem tym autem. Poprzednie hondy, które oglądałem wydawały mi się być w idealnym stanie, ale teraz wiem, że była to jedna wielka pomyłka :) . Wieści, co do jakiś decyzji będę miał w okolicach soboty.


Jeszcze tyle czasu do soboty :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.88 sekundy. Zapytań do SQL: 14