Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Jakarti
Pią 30 Mar, 2012
[INFO] Co, gdzie,kiedy?
Autor Wiadomość

kubas 
DJ Sparky
205 RULA !


auto: 205/C4
silnik:: tu5j2
moc: ~100km
Pomógł: 73 razy
Dołączył: 25 Mar 2007
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Fydi co masz za kiere ?
 
 
 

grzech 
to byłem ja, Jarząbek

auto: citroen / saxo
silnik:: TUJP4 1.6
moc: 150km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2006
Skąd: Piaseczno

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

ale ladne saxo, szkoda je do kajtkow :)
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 28 Kwi, 2008   

LOKO - Piękny mokasyn, tudzież cadillac, bądź piękne alladyny

:rotfl:
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pon 28 Kwi, 2008   

Nie znasz się to sie nazywa cichobieg i jest zajebisty :D
 
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008   

Cytat:
Fydi co masz za kiere ?

Szparko Rac. bardzo fajna, teraz już nie chcę żadnej innej :D Mam jeszcze drugą wyjętą z rozbitej 106, ale nie jest na sprzedaż.


grzech napisał/a:
ale ladne saxo, szkoda je do kajtkow :)

:*
 
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

http://www.rajdy.org.pl/rajd/1083.html

marek mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat? kusi mnie mocno. pojezdzilbym w czyms innym niz tylko w kjsie czy kreciolku.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

qbus napisał/a:
http://www.rajdy.org.pl/rajd/1083.html

Super zajebista impreza rajdowa. Jeśli trasa będzie z wykorzystaniem tych ulic co zawsze( a tak z tego wynika) to będzie mistrz. Pomyśl o tym jak o prologu do rajdu po ulicach miasta. Bardzo technicznie, krawężniki, parę szybkich miejsc(ostatnio clio miałem w jednym miejscu około 140) i generalnie Tychy się tracą. Clio nie będzie jeszcze gotowe, więc ja raczej nie jadę. Ale gorąco polecam.
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

Ok, nie mialem latac okazji na imprezie sportowej z takimi predkosciami, tzn na anwie owszem bylo 3 dokrecone w wielu miejscach nieraz ale czy to na lotnisku gdzie miejsca jest od chuja i jeszcze troche czy to na maxi schrocie gdzie po dokreconym 3 shamowywales sie do nawrotu nie robilo to wiekszego wrazenia, jazda po czyms innym niz placyk ktory pokonujemy glownie na 1 i 2 moze byc ciekawa, mam nadzieje ze nie bede sie zabardzo napinal i nie strzele glupiego bledu, decyzja podjeta, wysylam zgloszenie, 31.05 lecimy w bedzinie a dzien pozniej 2 el anwy... marek bierz tego cc i wpadaj na anwe, lista jest juz otwarta, 2 petle po 4 odcinki, ponoc ma byc nowy na lotnisku wojskowym w balicach.
 
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

http://safetypoludnie.pl/
_________________
Dudziak / Rozkrut http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Śro 21 Maj, 2008   

Ja w tą sobotę jadę to:
http://www.rajdy.org.pl/rajd/1078.html
Jadę Astrą ziomka, mam nadzieję, że już tył nie chwyta bloków. Ogólnie bez nadzieji, jedyny plan to czysto i bez błędów.

qbus napisał/a:
31.05 lecimy w bedzinie a dzien pozniej 2 el anwy... marek bierz tego cc i wpadaj na anwe, lista jest juz otwarta, 2 petle po 4 odcinki, ponoc ma byc nowy na lotnisku wojskowym w balicach.

Ja chyba jade do Poznania na weekend wtedy, więc nici ze startu. Oczywiście gdybym miał clio to bym jechał. Ale Astry chyba nie będzie, a cc raczej nie dam rady załatwić.
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Śro 21 Maj, 2008   

Marek23 napisał/a:
Jadę Astrą ziomka, mam nadzieję, że już tył nie chwyta bloków. Ogólnie bez nadzieji, jedyny plan to czysto i bez błędów.


Zadbaj o jakies fotki. A najlpiej filmiki! :)
 
 

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Pią 23 Maj, 2008   

Cytat:
14 czerwca br. (sobota) Burmistrz Czechowic-Dziedzic wraz z Automobilklubem Śląskim przy współudziale Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa organizują wyścig samochodowy, Kryterium Uliczne Czechowice 2008.

Będzie to impreza skierowana do zawodników licencjonowanych, jak i doświadczonych amatorów (należy potwierdzić starty w imprezach typu KJS lub sprint).

Kryterium będzie składać się z dwóch przejazdów zapoznawczych oraz dwukrotnego przejazdu odcinka specjalnego o długości 1,7 km wytyczonego w centrum miasta. Kryterium jest częścią trzydniowej imprezy Sport Music Festiwal, której patronuje TVN.

Przejazdy zapoznawcze zaplanowano na godz. 9.00, a uroczysty start spod Urzędu Miejskiego na 9.50. Maksymalną liczbę zgłoszeń ustalono na poziomie 50 załóg. Załogę stanowi kierowca i pilot. Pilot musi mieć ukończone 18 lat. Wpisowe wynosi 100 zł.

Szczegółowe informacje oraz regulamin będą dostępne na stronie: rajdy.org.pl Oprócz zmagań czysto sportowych będzie można zobaczyć przedstawicieli różnych delegatur Automobilklubu Śląskiego: pojazdy zabytkowe, caravaning, ratowników PZM. Dla kibiców którzy nie będą w stanie przyjechać do Czechowic planowana jest transmisja live w internecie z najciekawszych punktów trasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców.


http://www.rajdy.org.pl/p...N_KRYTERIUM.doc
 
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Barto .... Bad-i & Oskar

30-31.05 Mak - raczej nie ...

ale napewno:

14-15.06 AK Centrum Rally Legionowo
21.06 AK Polski Puchar Lata
12.07 AK Polski XIV Rajd Św. Krzysztofa
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Już po... 2 w klasie, 5 w generalce, 2 ośka. Klasę wyjął MaciekHa swoim Type R. Kierowca wykorzystał furę jak należy(miejacami latał bardzo gruuuubo) i generalnie robiłem co mogłem, ale nie było kontaktu. Dostałem 5 sekund kary, stałem na starcie z 4 sekundy, prawie pobiłem się z jednym przemądrzałym dryblasem, ale udało się. Astra dojechała, z ziomem-właścicielem robiliśmy równe czasy, ale on miał 2 kary. Jechał Geko z naszego forum i po połowie prowadził w klasie(super sobie radził), ale potem popełnił błąd, a ja goniłem i dało radę.
Super impreza, a kolega dryblas z żótego cc niech się delektuje oddychaniem przez prosty nos, bo ten stan wkrótce może ulec zmianie. Pozdro max, włączam max prymitywa i idę zabalować.
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Potwierdzam impreza super, choć organizacyjnie troche kulało i pierwsze przejazdy z Markiem jechaliśmy dopiero po 13. Do tego sposób startowania z chorągiewką był trochę chory, przez co Marek miał stratę na starcie. Dla mnie wynik po 2 pierwszych przejazdach był mega zaskoczeniem, dla moich świeżych hamulców również ;D (zagotowały się) i pedał wpadał w podłogę. Szybkie odpowietrzanie przodu i pojechaliśmy dalej z pompującym hamulcem. No i 4 próba spóźnione hamowanie (potrącony pachołek) i było pozamiatane.
Mimo błędów problemów, cieszę sie niesamowicie z osiąganych czasów, w końcu moim żywiołem jest prawy fotel :] Pooozdro i dzięki za walkę. Jak można to wrzucę parę fotek...?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.37 sekundy. Zapytań do SQL: 13