Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię mieszkanie
Autor Wiadomość

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

roj napisał/a:
Kamill, dojazd w godzinach szczytu jest mocno średniawy (jak na bliskość centrum) czy to czerwniakowską, czy sobieskiego czy wilanowską.
Z tym widokiem to też nie popadałbym w huraoptymizm. Byłem w sporej ilości mieszkań na nowym W i nie jest ciekawie. Trzeba wyszkukać coś co nie jest od atrium i nie na parterze i się okazuje, że to już nie 5tys/m tylko 10 ;)
Więcej pewnie może napisać Kamil i Pitt :)

Ale mimo wszystko, dawaj na Wilanów My-Cool ! :D

Da się ;)
A co do reszty nowych osiedli, przez rok obejrzałem z 50 mieszkań i to co teraz jest na rynku to taki odpad budowany na szybko byle metraż sie zgadzał bo ludzie i tak łkali jak bocian żabę podczas bumu. Od roku nie planują już mieszkań większych jak 60-65m bo te duże im stoja i nie schodzą.

Na woli zrobli promocje mieszkania z widokiem na stacje shell przy wolskiej, stacje przeglądów, 6 pasów wołoskiej tramwaje kościół i cmentarz :jupi: Okna specjalnie wytłumione.
Na jana kazimierza byłem w mieszkaniu gdzie w sypialni były wneki wokół jakiegoś pionu kominowego, takie 30cm szerokie 50cm glebokie, nic z tym nie zrobisz, ale za metraż płacisz.
Na końcu woronicza od strny żwirek (bardzo fajna okolica dużo zieleni, niedaleko tory wiec nic nie pobudują) walneli osiedle gdzie nie ma balkonów, a okna w salnie zaczynają sie na wysokości 1.3m i konczą na 2m, wygląda jak byś mieszkał w piwnicy, a to dlatego żeby sobie sasiedzi w okna nie zaglądali ....
Przy rondzie zesłańców postawili blok ktory ma hmm z 15 pieter ? 0 podwórka a na przeciwko meczet, obok stawiaja drugi taki sam.

Na koniec najlepsze, na skoroszach pobudowali mieszkania łapiące sie w rodzinie na swoim, nikt nie wykupił miejsc, wszyscy parkują gdzie popadnie łacznie z drogami przeciw pozarowymi, osiedle jeszcze było nie skonczone, to parkowali na jakis elementach konstrukcyjnych nowo budowanego bloku. Bloki wybudowali tak blisko siebie że można telewizje u sasiada ogladać. Mieszkańcy pieter niższych niż powiedzmy 3cie pietro, nie bedą w stanie zobaczyć nieba od siebie z mieszkania, wszędzie tylko bloki bloki bloki.
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Te mieszkania ktos kupuje? Nadal jest taki naplyw do warszawy?
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

M napisał/a:
Te mieszkania ktos kupuje? Nadal jest taki naplyw do warszawy?

Nie sadzę, schodzą takie po 40-50m większych boją się budować i jest ich mało, a te stare stoją niektóre już kilka lat puste.

Przy mnie np młode małżeństwo kupowało 3 mieszkania na raz, ale dwa takie po 40 na wynajem i 55 dla siebie ;D Wszystkie w tym samym bloku
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Michał napisał/a:
Kuba - widziałeś ceny tam gdzie ty prawie kupiłeś ? :D tam jest srogo , ale i ceny srogie :D

widziałem..
jeszcze wrócę do tego tematu. powoli ogarniam :D

porsche musi gdzies parkowac. przeciez nie bede mieszkal obok wietnamcow i arabow.
przy blue city koncza meczet! mam swoje zdanie na ten temat i nie ma ono nic wsplnego z tolerancją. wypierdalam jak tylko bede mogl :)

wiktor, ten od mazdy :D przy stawkach mieszka. to zla miejscowa?
edit. doczytałem. po prostu nie pasuje. spoko

a czerniaków?
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

tak sobie pomyslalem..
no koorwa nie moge z tymi skosnymi. sympatyczni ludzie, grzeczni, mili.. ale wietrza te swoje mieszkania po gotowaniu i tak napierdala czasem na korytarzu ze nie wiadomo co ze soba zrobic i czy zdazy sie dojsc do mieszkania zanim sie zemdleje..

drzwi na szczescie mam szczelne ale jakbym kupil mieszkanie (tak jak moja sąsiadka ((dobra doopka)) i dowiedzial sie wtedy o tych zapachach to chyba bym sie powiesił. napierdala to z kazdej strony, dziewczyna walczy z administracja a Ci maja w doopie bo blok praktycznie w posiadaniu skosniakow.

obok wprowadzil sie arab z polka arabka.. typ w zyicu dzien dobry nie odpowiedzial, przemyka przez klatkę szybciej i ciszej niz ninja albo batman..

zeby nie bylo..
mieszkalem w wielu miejscach.. na tylach arkadii , stare bloki, starzy ludzie. na ursusie, mlode bloki, mlodzi ludzie. zawsze sie znajdzie jakis cwok. ale nigdzize nie napierdaly takie zapaszki jak ze skosnymi :D nawet kurwa przez 23 lata na pradze.. nie bylo takich atrakcji. wiec cos tu koorwa jest nie tak :D

wiec zycze Ci majkul zebys nie trafil na takie gowienko. gdybym kupil taki kwadrat to bylaby wojna bo ten zapach jest serio nie do wytrzymania. ciekaw jestem czy to reguluje jakies prawo..
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Cytat:
Te mieszkania ktos kupuje? Nadal jest taki naplyw do warszawy?

sam mieszkasz w mieszkaniu i z tego co wiem jeszcze troche do tego az powstanie dom itd.. czego Ci bardzo zycze. nie ma nic zlego w mieszkaniu w bloku, apartamentowcu czy starej kamienicy. tak samo w domu, blizniaku i innych odmianach lokali. rozne potrzeby, rozni ludzie. a naplyw jest.. widac to na uczelniach, w pracy i na ulicy. i to tez nie dziwi.. stolica jest po to zeby tu napierdalac i probowac szczescia.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Cytat:
wiktor, ten od mazdy :D przy stawkach mieszka. to zla miejscowa?

aaaaaaaa , myślałem ze mówisz o tym osiedlu koło mnie, gdzie wik mieszkał na początku :)

nam generalnie się nie spieszy. mamy sprecyzowane potrzeby miejsca jak i metraż które nie są wygórowane ( 60-70 m i lokalizacje które mnie interesują , jakby nie patrzeć nie są apartamentami w centriko ) . Zależy nam na dobrym dojeździe do komorowa , do moich i rodziców bożenki.

Suma sumarum i tak w przyszłości będę mieszkał w domu po starych, like a sir ...

i pierdolne se taki obraz na sciane z moją podobizną :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

PiTT napisał/a:
wilanow tez od 2007r. mial byc lada chwila ogarniety :rotfl:


ratusz juz prawie skonczony!


Ciebie pewnie nie pasuje ta strona wisly, ale tu kupila ostatnio znajoma:
http://www.budimex-nieruc...a-z-budowy.html

jakos 530tys za 82m2 z garazem juz, na wysokiej kondygnacji z dobrym widokiem. Osiedle jest bardzo ladne (tak designersko) i niezle jakosciowo. Do centrum masz 3 km, do parku 300m a tramwaju 200m. To jest vis-a-vis SWPS.

Z minusow to okolica jest w polowie ewoluowania dopiero :) cos jak Jana Kazimierza. Mieszkalem niedaleko, wiec smiem twierdzic ze latwiej dostac po lbie na bemowie :) No i jest pare imprezowni dobrych z buta do przejscia!
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Majku dawaj obok Vlodzia, zostały jeszcze fajne mieszkania ;)
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Nie... to zadupie pod Warszawą :-) bez sensu ! :faja:
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

MoRToN 
sushi nori
tylko fourty/fourty


auto: Reno
silnik:: 2.5
moc: 115km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Majkul dawaj do WPR, będziesz miał blisko :rotfl:

JA paczałem za skoroszami, ale taki pekin tam zrobili, że masakra. Nie ma gdzie się ruszyć nie mówiąc o zaparkowaniu fury gdziekolwiek w pobliżu.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Vlodarsky napisał/a:
Nie... to zadupie pod Warszawą :-) bez sensu ! :faja:


Myślimy nad dywizjonem, jedno z niewielu miejsc gdzie idealnie by nam sie budżet spiął.
No ale coś za coś, ochota to to nie jest :)
 
 
 

EmerytRs2 
krowa, kura, kaczka, drób...


auto: clio
silnik:: F4R
moc: 178km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Kwi 2011
Skąd: Zewsząd

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

jutro odpiszę na spokojnie Majki

Co do Budimexu na Pradze j0est oka, ale lans w Soho lepszy ;) (ps. w choooy cyganów mieszka w najbliższej okolicy :rotfl: , a zjeździłem całą Pragę płn i płd od A do Z w poszukiwaniu fajnych inwestycji ;) , więc wiem co piszę.
Na Pradze Płd buduje od jakiegoś czasu "ukrainiec" ma dobre ceny i fajny standard (materiały i podwykonawcy) nie mogę sobie tylko nazwy przypomnieć w tym momencie.
Majki wejdź sobie dziś na metrobielany.pl i zobacz fajne ceny w "dobrej" lokalizacji.
Imo dobrą lokalizacją, jest osiedle Żoliborz artystyczny Dom development przy powązkowskiej lub całe Sady Żoliborskie
Orientuje się w tych wszystkich inwestycjach dość dobrze.

Sorry za styl, zmęczony jestem.
Polecam się na przyszłość.
_________________
czas nie stoi w miejscu
 
 

PieQt 
Zadzwoń do mnie proszę
znów francuz


auto: RS250
silnik:: 2.0
moc: seriakm
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Lip 2008
Skąd: Wawa

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Majk współczuję Ci, sam szukałem ponad 3 miesiące. jak eksperty piszą, do 50 m mieszkania sprzedają się jak złe. większe można fajnie negocjować.

Musisz sam dupę ruszyć i obejrzeć, to w jakich inwestycjach ludzie kupują, to masakra. nigdy bym nie kupił, a oni szczęśliwi ;-)

też Wilanowa nie brałem pod uwagę, ale trzeba przyznać, że tam są mieszkania w wysokim standardzie i tanie, ceny tam spadają mocno.
_________________
 
 

EmerytRs2 
krowa, kura, kaczka, drób...


auto: clio
silnik:: F4R
moc: 178km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Kwi 2011
Skąd: Zewsząd

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

racja, niedługo ceny będą takie jak na Białołęce :rotfl:
_________________
czas nie stoi w miejscu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 9