Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię mieszkanie
Autor Wiadomość

EmerytRs2 
krowa, kura, kaczka, drób...


auto: clio
silnik:: F4R
moc: 178km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Kwi 2011
Skąd: Zewsząd

Wysłany: Śro 06 Kwi, 2016   

Tak wiem. Mam dwa zrodla z forum. Pierwszemu nie pasowaly terminy i odpuscilismy temat. Szukam kogos kto ma wlasna stolarnie.
_________________
czas nie stoi w miejscu
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Od połowy sierpnia, lub poczatku września będę miał do wynajęcia mieszkanie na warszawskiej ochocie (muszę wymienić wannę nie wiem ile to zajmie do końca sierpnia powinienem się wyrobić).
3 samodzielne pokoje kolejno 14, 9, 9 mkw. Mieszkanie po remoncie jakieś 5 lat temu. Na wyposażeniu zmywarka, duża lodówka, pralka, mikrofala, mały balkon, szafa wnękowa. Sprzęty agd współczesne, max 6-7lat. Nowe okna, podłogi, elektryka, rury, kaloryfery, drzwi itp. Mieszkanie w cichej okolicy, okna na dwie strony budynku. Blok 2 lata po remoncie w środku i 7 po ociepleniu.
Piętro 5te, jest nowa winda.
Ulica Siemieńskiego - do UW i UM na piechotę <10min. Przystanek tramwaj/autobus 5min. Na dole sklep i jadłodajnia, blisko market i bazar. Niedaleko do mordoru na domaniewskiej.
Standard ok, bez wodotrysków.
Dodatkowo mogę udostępnić małą komórkę na półpiętrze obok mieszkania jakies 2kmw.

Cena dla kogoś znajomego 2300 w tym czynsz, woda i ogrzewanie, bez energii elektrycznej.
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Kamill napisał/a:
Dodatkowo mogę udostępnić małą komórkę


Jaki model? I czy ma simlocka? Jeśli tak, to w jakiej sieci? Interesuje mnie Play.
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

anjas napisał/a:
Interesuje mnie Play.


Moze byc durex? Z wibracja?
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 27 Lip, 2016   

Michał napisał/a:

To jest taki syreni śpiew i plata. Tu i tu się nakurwisz ... Ale jednak jest różnica :D

No pewnie, że jest różnica - z syreniego wychodzisz po angielsku :rotfl:

Co do garaży to faktycznie, zaroiło się od platform. Z zasłyszanych opinii wynika, że cholerstwo pieprzy się zimą od wilgoci - pytanie, kto płaci za konserwację.

My właśnie dziś podpisaliśmy rezerwację na kwadrat :jupi: Poszukiwania były dość dziwne i chaotyczne, a mieszkanie znalezione przypadkiem. Nie jest takie wymarzone, ale to w sumie dość świadoma decyzja - bierzemy je na kilka lat i później miejmy nadzieję zmiana na coś bliższego ideałowi. Także LOL.
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

Gdzie dokladnie? :)
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

Na początku Jana Kazimierza :)

Któraś z inwestycji w tej okolicy (chyba Ronson espresso) krążyła w naszych rozważaniach, ale jak wjechaliśmy tam głęboko w JK to nam się odechciało. A to znalazłem przypadkiem bo w zasadzie nie na*urwiają bilbordami i nie ma ich na targach itd. Blok wygląda spoko, jako do jednego z niewielu mogliśmy normalnie na luzie wejść i zobaczyć mieszkania (a nie dopiero po odbiorze czy na dniach otwartych) - mimo, że teren to jeszcze trochę rozpierducha a mieszkanie nie ma tynków itd. Ale miało to duże znaczenie bo strasznie nie chciałem kupować kawałka papieru z liniami, bo nie umiem sobie tego wyobrazić. Byłem w kilku mieszkaniach u deweloperów, które na papierze wyglądały fantastycznie, a jak wszedłem to siłę załamałem - i na odwrót, te skreślane z góry robiły mega wrażenie na żywo (tak było z jednym na Żoli - chyba na Krasickiego 46, fajna inwestycja ale już sprzedana bo oglądaliśmy to z 1,5 roku temu jak jeszcze nie byliśmy zdecydowani na poważnie).

Profbud ma dwie całkiem fajne inwestycje - Awangarda :rotfl: przy Forcie Bema i Dekada gdzieś koło WAT. Obie drogie i jeszcze w lesie z budową. Ale te Forty Bema to zajebiste miejsce. Z racji aktualnego kwadratu oglądaliśmy sporo na Szczęśliwicach - na Lutniowej, Lirowej, Włodarzewskiej (ale na tej bym nie chciał mieszkać - sorry Jaka :] ) ale zawsze coś nam nie leżało. Mocno rozważaliśmy "Apartamenty Bakalarska" bo inwestycja fajna, zgrabna, ciekawe układy i w niezłej kasie - ale odpadło za bazarową lokalizację, choć komunikacyjnie to fajne miejsce. Patrzyliśmy też z ciekawości na Nowy Raków, ale ta inwestycja jest po prostu wykurwiście brzydka xD Fajne miejsce blisko centrum i dobrze skomunikowane to Union na jaktorowskiej, ale tam było coś 10k/m2. Ogólnie to obejrzeliśmy tego wchoooooy i owszem, są zajebiste inwestycje w super miejscach w których można się zakochać (np. na Szczęśliwicach zaraz przy parku), ale startują od 10k/m2 i metraże po 90m2+. :devil:

W sumie to szukaliśmy jakiegoś świętego Graala, ale w pewnym momencie stwierdziliśmy że to się chyba nie uda i nie spina i weszliśmy w tego Kazimierza. 66m2, 3 pokoje na parterze i w cenie MdM :> No i oddają jakoś w okolicach lutego/marca.

Jako second thoughts stwierdzam, że lokalizacjajest spoko (blisko do przelotowego Prymasa, wylotówki Połczyńską, niedaleko planowana NS (kiedyś), Park Szymańskiego (zajebisty), ZTM też nieźle. Magda ma 6min autobusem do roboty na Daszyńskiego :faja:
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

pum 
lubie jak mnie dotykasz... tato


auto: Fryzjerskie
silnik:: 1.8
moc: 140km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Sty 2011
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

No to witam somsiada ;) .
Ja pomieszkuje na Szulborskiej.
 
 

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

pum napisał/a:
No to witam somsiada ;) .
Ja pomieszkuje na Szulborskiej.

:faja:
Wcześniej w takim razie byliśmy bliższymi sąsiadami, bo mieszkałem jakiś czas na Olbrachta :rotfl:
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

Chloru 
bizon
...

auto: Xsara VTS
silnik:: XU10J4RS
moc: 167km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Maj 2012
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 29 Lip, 2016   

A ja na Krysta ale to było dawno temu :rotfl:
_________________
Understeer is a crime (C) Colin McRae
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12