Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[RSMP] SEZON 2015
Autor Wiadomość

Stf 
Duuużo do czytania


auto: 991
silnik:: 3.8
moc: 400km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: rk-wa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Max sie jaram tym wynikiem. Kajto wiadomo ale Frodo i Killer po mokrej nawierzchni pokazali na czym polega szybka jazda. Mam nadzieje ze zobaczymy ich na rajdowych trasach w 2016.
_________________
0-1
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Rafał zawsze grubo idzie. Zarówno sprzetowo jak i stylem połączonym z czasami. Pamietam jak jeszcze Willym upalal superoes na miedziance i nadano mu ksywę Pan Odcinka :faja:
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

A my widzieliśmy dzwon niebieskiego Evo X. Walnął w latarnie 5m od nas na PGE.
 
 
 

karoluPL 
bizon


auto: rs
silnik:: benz
moc: miljonkm
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Kwi 2012
Skąd: kk

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Bonczek napisał/a:
Rafał zawsze grubo idzie. Zarówno sprzetowo jak i stylem połączonym z czasami. Pamietam jak jeszcze Willym upalal superoes na miedziance i nadano mu ksywę Pan Odcinka


Bywały też czasy jak kangoo na miedziance kręcił lepsze czasy niż 80% aut, klasa sama w sobie :D

szkoda tylko, że zahaczył beczkę na karowej, bo należało mu sie też zeby coś wytargać z karowej, ale ogólnie wynik w top, autem którym przejechał mniej niż 70km testów- kox.
Także ciekaw jestem co dalej będzie, bo zapowiada się grubo :faja:
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Kiler to wszyscy wiedza ze szybki jest,Ratajczak mnie zadziwił,widziałem go chyba w siennej,wiedziałem ze gość szybki ale nie ze az tak,zdziwił bardzo słaby czas Kuchara,który moze mistrzem nie jest ale na Karowej zawsze dawał rade
 
 

PieQt 
Zadzwoń do mnie proszę
znów francuz


auto: RS250
silnik:: 2.0
moc: seriakm
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Lip 2008
Skąd: Wawa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

A mnie ciekawi, jak pokazanie sie na tym mini rajdzie, i na karowej, przeklada sie na sponsorow.

Wiekszosc (niezwiazanych hobbistycznie) z rajdami, kojarzy je wlasnie z karowa i warszawska barbórka
_________________
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Trzeba sobie jasno powiedzieć. Barbórka nie jest żadnym wyznacznikiem, bo to KJS a nie prawdziwe OSy, jak ktoś pół życia przejeździł na tego typu imprezach to się świetnie odnajdzie na takiej pachołkolandii, ale z prawdziwym rajdowaniem nie ma to nic wspólnego.
Aczkolwiek jest to dobry prognostyk, jak w KJSach. Jak ktoś tam sobie nie radzi to na OSach już raczej nie ma czego szukać. Natomiast nie każdy mistrz z KJSów się nadaje potem do rajdów.
Druga sprawa że nie obowiązują tam typowe regulaminy, więc zwykłego Lancera można nadmuchać do niebotycznych mocy i takie R5 staje się lichawe mocowo. Druga prawda jest też taka, że nie zawsze moc pomaga. W 2002 Barbórkę wygrał Nowosiadały w 206 Volant 160KM :D . Także raz moc pomaga a raz przeszkadza.

rabarbar,
Kuchar zawsze był specjalistą od tzw. mickey mouse, większość prologów i miastowych OSów on zawsze wygrywał.
PieQt, Nijak, ale jeśli szukasz sponsora na jednorazowy start mocnym samochodem to jest największa szansa na znalezienie sponsora który chce być widziany w telewizji.

Barbórka w ostatnich 10 latach zatraciła swój sens. Kiedyś to była impreza dla Mistrzów, czyli startowali w niej Zwyciezcy klas i generalki ze wszystkich dyscyplin sportów motorowych. Dziś każdy kto ma licencję i $$$ może w niej wystartować. Czy to dobrze czy źle nie mnie oceniać. Jest po prostu inaczej.

A co z Badim?
_________________
 
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Nowosiadły to chyba wygrał dlatego ze zaraz po jego przejezdzie zaczął napierdalać śnieg,i reszta leciała juz po białym.
Wiem ze Kuchar jest mistrzem takich krótkich odcinków,dlatego dziwi te 9sek które wklepał mu Kajto
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Nowosiadły wygrał rajd nie Karową, ale śnieg miał w tym zdecydowany udział, choć po 2 OSach tracił 3sek do Kuliga ;) w WRC. Po prostu ten KJS nie jest wyznacznikem również ze ze względu na pogodę i jeśli popełnisz jeden błąd to na ogół już jesteś w ogonie.
_________________
 
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

A to cos mi sie popierdoliło,skleroza chyba
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Badiego widzialem na os 05 PGE, a na Bemowie os 06 już go w tabeli nie ma. Jechał patrząc na pozostałych całkiem przyzwoicie, nie wyglądało to źle.
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

My niestety do OS6 nie dojechalismy, zabraklo nam pradu w aku na doslownie 3 kilometry.

Cieszy mnie informacja ze na OS5 nie wygladalo to zle, tym bardziej ze cala druga petle jechalismy bez wspomagania (to nie przez brak pradu) i na os5 wydawalo mi sie ze wszystkie wolne zakrety praktycznie sie toczylem
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Frodo ma kasę i talent/skilla, więc może pozamiatać w rajdach wszystkich którzy mają tylko kasę. A ich jest cała masa.
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

Stf 
Duuużo do czytania


auto: 991
silnik:: 3.8
moc: 400km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: rk-wa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Oczywiscie ze barborka to nie wyznacznik rajdow ale latwa mozliwosc aby sprawdzic sie w konfontacji z topowymi ludzmi z 1 ligi bez wydawania milionow pln na sezon. Frodo udowodnil w gsmp ze predkosci sie nie boi a co do rywalizacji evo vs r5+ to wcale jakos powaznie nadmuchane nie bylo. Setup Froda to 440KM@660nm. Dla porownania Bouffier 480KM, Killer 460KM, Stec 550KM. Generalnie chyba kazdy w R5 mial pakiet plus ponad 450KM wiec tutaj przewagi evo nie bylo. W zadnym miejscu takie evo nie powinno byc szybsze.
_________________
0-1
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Killer miał 400
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12