Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
yaris ts vs swif sport
Autor Wiadomość

ukasz6 
cienki bolek

auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 172km
Dołączył: 25 Mar 2014
Skąd: Bielsko-Biała

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Co do clio- miałem tego zbója ze zrobionym wydechem,kolektorem,dolotem i wyrcał i jechał super ale do momentu jak się mu nie odechciało.Cały czas się coś rąbało w tym aucie-jak nie elektryka to zawias,jak nie zawias to mi ktoś w dupe wjechał (wiem wiem to nie wina clio,ale ja mam jakieś zabobony z tymi renault).Generalnie co chwile coś tam się świeciło na desce tyle dobrze,że mój egzemplarz był samonaprawialny bo często też samo przestawało świecić.Może trafiłem na takiego szrota.Generalnie w yarisie nie miałem żadnych żadnych usterek i problemów czego nie mogę powiedzieć o renault.Co do dynamiki no to wiadomo,że yaris nie ma szans,to nie jest ta liga.A tak apropo clio to którą fazę najbardziej moglibyście polecić?
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

tą w najlepszym stanie :-D
skoro chcesz koniecznie japonczyka to moze civic 6 gen
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

10-15 letni hh to zawsze loteria, clio jest raczej bezawaryjne, ale Twoje bylo podlubane i nie wiadomo jak uzytkowane wczesniej ..

zastanow sie nad twingo GT/RS , bardziej praktyczne od c2, troche nowsze. GT kupisz w igla stanie, krajowego. Po chipsie bedzie zwawo jezdzil. Ma tylko hujowe fotele i kierownice. Nie psuje sie. RS ma juz wszytko ok.
 
 

Misiek_lbn 
Aż żal się spieszyć na tym forum
victory is mine !


auto: Lancer Evo VII
silnik:: 2.0
moc: 330km
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Horsham

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

ukasz6 napisał/a:
co chwile coś tam się świeciło na desce

może to shift light, tam były takie cuda :D

Twingo RS wygląda zajebiście na drodze!
https://www.youtube.com/watch?v=XZpS2qaRma8 polecam obejrzeć, mimo że Twingo już najnowsze, ale chyba nie za wiele się zmieniło poza face liftingiem(mogę się nie znać więc poprawić jak by co)
 
 
 

ukasz6 
cienki bolek

auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 172km
Dołączył: 25 Mar 2014
Skąd: Bielsko-Biała

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

No dobra koledzy jak juz tak gdybamy odnosnie tych wynalazkow to co sadzicie o cooperze s?Nie bralbym go pod uwage ale mam do kupienia pewna sztuke ktora od nowosci jest w rodzinie mojej kobity za dobre hajsy.Co prawda przekracza to troche moj budzet ale mozna sie u tesciow troszke skredytowac;p.Jest to model R53 na kompresorze czyli 163km.
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

czesci sa 3 razy drozsze niz do clio sport, pali tez 30% wiecej

a fura jest bardzo fajne, jakosc materialow lepsza o klase lub 2 od innych proponowanych

ale jakbym tym jezdzic na codzien to wolalbym twingo rs 4 letnie niz 12 letniego mini w tej samej cenie
 
 

ukasz6 
cienki bolek

auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 172km
Dołączył: 25 Mar 2014
Skąd: Bielsko-Biała

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Właśnie tego się boje-co prawda zadbany,ale już troche leciwy miniak i te części które po kieszeni ładnie mogą dawać...A z tego co czytałem to takie bezawaryjne te coopery wcale nie są.Skoro tak o tym twingo tutaj piszecie to musze się przyjrzeć temu bliżej.
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Nie stawiajmy clio i yarisa,c2 oraz swifta razem w jednym zdaniu, dzieli je w osiągach przepaść. Musiałeś mieć pechowego clio jak się tak sypał. Porównywałem osiągi swoim clio z tymi trzema, nie widziałem różnicy czy jechałem z swiftem "sport" czy zwykłym.
Więc wybierasz pomiędzy hh albo zwykłym dupowozem seryjnym gdzie przylepili naklejkę sport.
_________________
 
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Ale takim swiftem 4x4, to bym teraz pojeździł ;D
_________________
TDI Fahrer
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

was79 napisał/a:
Ale takim swiftem 4x4, to bym teraz pojeździł ;D

Od kąd spadł snieg co drugi mieszkaniec na wialnowie przypomniał sobie że ma gt-ka w garazu czy inne subału i całymi nocami mam bulgotanie za oknem i syki blow ofów :D
 
 
 

KarQ 
spieprzaj dziadu

auto: 500SEC i inne
silnik:: 5.0
moc: 326km
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 10 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Nie dziwię się, ja wczoraj byłem na lekkim offroadzie i najbardziej odpowiadało mi latanie po dróżkach na spiętym samym tyle :devil: Podjazdy, zjazdy i woda były w drugiej kolejności.
_________________
EM-AIR SYSTEM
www.em-airsystem.pl
Wentylacja | Klimatyzacja | Chłodnictwo
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

ukasz6 napisał/a:
No dobra koledzy jak juz tak gdybamy odnosnie tych wynalazkow to co sadzicie o cooperze s?Nie bralbym go pod uwage ale mam do kupienia pewna sztuke ktora od nowosci jest w rodzinie mojej kobity za dobre hajsy.Co prawda przekracza to troche moj budzet ale mozna sie u tesciow troszke skredytowac;p

Opcja idealna. Bierzesz od teściów Miniaca w 100% na kredyt- jak coś się zepsuje, to marudzisz przy niedzielnym obiedzie, że chyba powinni się trochę poczuć, że takiego bubla Ci wcisnęli. Jak będzie wszystko OK i spoko ta ich córka, to się chajtniesz i będzie po kredycie. Jak dojdziesz do wniosku, że to jednak nie to, to oddasz auto oraz córkę i powiesz teściowi (wyczujesz już sam gdzie umieścić akcent), że masz dość tego niewdzięcznego pudła i wycofujesz się z tego interesu.
 
 

ukasz6 
cienki bolek

auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 172km
Dołączył: 25 Mar 2014
Skąd: Bielsko-Biała

  Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

Fajnie nakreśliłeś mi wizje najbliższej przyszłości tylko jest tu jeden problem.Teściu mimo,że leciwy lekko człowiek to ma jeden ważny i niezaprzeczalny aspekt z którym zawsze musze się liczyć-pół życia był zapaśnikiem,a w jego pokoju wśród tych wszechobecnych zdjęć i pucharów czujesz się jak w jaskini lwa i uświadamiasz sobie jak bardzo jego córka jest dla Ciebie ważna ;D
Jade dzisiaj na oględziny sporta ph1 i punto hgt.Może coś się z tego urodzi.Zobaczymy.
Ostatnio zmieniony przez ukasz6 Wto 10 Lut, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

punto hgt, to ulubione i niezawodne auto Jakartiego :lol2:
_________________
TDI Fahrer
 
 

arssss 
troszkę mi stoi...
36.6°C


auto: BMW E46 Compact
silnik:: M54B25
moc: 192km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Mysłowice

Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

szkoda czasu na punt. Lepsze jest saxo vts/106 gti.
_________________
Nie umiem jezdzic
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13