Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2015

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2015?
Andrzej Duda
0%
 0%  [ 0 ]
Adam Jarubas
0%
 0%  [ 0 ]
Bronisław Komorowsk
14%
 14%  [ 4 ]
Janusz Korwin-Mikke
3%
 3%  [ 1 ]
Paweł Kukiz
51%
 51%  [ 14 ]
Magdalena Ogórek
7%
 7%  [ 2 ]
Janusz Palikot
18%
 18%  [ 5 ]
Paweł Tanajno
0%
 0%  [ 0 ]
Inny kandydat, którego nie chciało Ci się tutaj wpisywać (napisałem Ci na PW kogo masz dopisać)
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Po pierwsze to powinni ją zamknąć od starego miasta do końca nowego światu, a nie na wpuszczali przegubowców, ani siąść w ogłodku i pogadać, ani rowerem spokojnie przejechać, napierdala to jak wściekły tir na pełnej kurwie.
Pomnik jest tam najmniejszym problemem i też nie widzę przeciwwskazań, aby tam nie stanął. Przy okazji można by było zrobić rewizję i zburzyć wszystkie pozostałości rządów reżimu komunistycznego.
 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Kamill napisał/a:
zburzyć wszystkie pozostałości rządów reżimu komunistycznego

tzn co?
pół warszawy wyjebac? :D
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Jakbym nie miał pracy a przede wszystkim pasji które mnie pochłaniają, to może też bym się wkurzał o krzyże, pominiki i tym podobne. Na szczęscie mam co robić i walą mnie takie rzeczy.
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Jakarti napisał/a:
Kamill napisał/a:
zburzyć wszystkie pozostałości rządów reżimu komunistycznego

tzn co?
pół warszawy wyjebac? :D

Chodzi o pomniki, one nie maja żadnych funkcji użytkowych dla społeczeństwa, oddają cześć i podtrzymują pamięć o naszym zaborcy. Jak 20 lat później można respektować taki stan rzeczy.
Pałac kultury niech sobie stoi, dopóki nie przynosi jakiś wielkich strat, przynajmniej mamy jakiś centralny punkt z placem, zamiast samych biurowców dilojtów i innych.
Ostatnio zobaczyłem że naprzeciwko Bonprice jakiś taki placyk zamienili w teren budowy i stawiają biurowiec :wall: , nawet nie zwracałem wcześniej uwagi że tam była jakaś przestrzeń do wykorzystania.
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

rabarbar napisał/a:
Czy któs mógłby mi wytłumaczyc dlaczego ten pomnik smoleński nie powinien stać na Krakowskim Przedmieściu?

1. Bo grunty mają nieuregulowane papiery - tak mówi Ghonkiewicz.
2. Bo ja chodzę tam na spacery i nie chcę, żeby moje dziecko patrzyło na fanatyków, którzy tam koczują.

A co do wyborów też mam swoje zdanie. Do władzy wg mnie ciągnie gołodupków, cwaniaków i tym podobnych. Dlaczego nie może być premierem, albo prezydentem dobry menager/gospodarz tylko zawsze jak nie prawnik to historyk. To jak by matematyk malował obrazy, albo artysta pracował przy zderzaczu hadronów...
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Mnie to tez zasadniczo jebie,ten kraj ma setki wiekszych problemów ale nie licząc wojen i powstań to była nawiększa katastrofa w histori tego kraju (chyba ze coś przeoczyłem i ktos zna wiekszą) więc chyba ten pomnik powinien stanąć w jakimś waznym miejscu.Nie wiem gdzie bo nie znam Warszawy ,ale znam polaków i zawsze komus gdzies beda przeszkadzali "fanatycy którzy tam koczują"
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Jakarti napisał/a:

caly czas ( a minelo chyba 5 lat ) 10ego kazdgo miesiaca zbieraja sie przed palacem ludzie i odprawiaja modly


Raz na spacerze się na nich natknąłem.
Mają skubańcy składany, mobilny krzyż i reklamówkę świeczek (korzystają raczej wielokrotnie z tych samych, gdyż sięgali już okopcone).
10 minut zajęło im rozstawienie stanowiska i podpalenie z 50 sztuk zniczy - potem przez mobilne centrum dowodzenia/nagłośnienia (megafon) modlili się, żeby ich pół miasta słyszało...

Wg mnei modlić można się w kościele, w domu - a nie NA POKAZ na środku Krakowskiego Przedmieścia. Pomnik w tym miejscu powiększył by tylko skalę problemu
 
 
 

EmerytRs2 
krowa, kura, kaczka, drób...


auto: clio
silnik:: F4R
moc: 178km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Kwi 2011
Skąd: Zewsząd

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Marek23 napisał/a:
Jakbym nie miał pracy a przede wszystkim pasji które mnie pochłaniają, to może też bym się wkurzał o krzyże, pominiki i tym podobne. Na szczęscie mam co robić i walą mnie takie rzeczy.

Nie jestem do końca w temacie, ale podoba mi się podejście :faja:
_________________
czas nie stoi w miejscu
 
 

rabarbar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Cartoon, a niech sie modlą ,maja do tego prawo zapisane w konstytucji,mi na przyklad nie podobaja sie parady pederastów ale jakos nie przyszło mi do głowy by być za ich zakazem,zezwala sie na jeszcze durniejsze rzeczy chocby na jakies masy krytyczne które blokuja miasta w godzinach szczytu
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

rabarbar napisał/a:
Cartoon, a niech sie modlą ,maja do tego prawo zapisane w konstytucji,mi na przyklad nie podobaja sie parady pederastów ale jakos nie przyszło mi do głowy by być za ich zakazem,zezwala sie na jeszcze durniejsze rzeczy chocby na jakies masy krytyczne które blokują miasta w godzinach szczytu

Jestem za.
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Vlodarsky napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Czy któs mógłby mi wytłumaczyc dlaczego ten pomnik smoleński nie powinien stać na Krakowskim Przedmieściu?

1. Bo grunty mają nieuregulowane papiery - tak mówi Ghonkiewicz.
2. Bo ja chodzę tam na spacery i nie chcę, żeby moje dziecko patrzyło na fanatyków, którzy tam koczują.

A co do wyborów też mam swoje zdanie. Do władzy wg mnie ciągnie gołodupków, cwaniaków i tym podobnych. Dlaczego nie może być premierem, albo prezydentem dobry menager/gospodarz tylko zawsze jak nie prawnik to historyk. To jak by matematyk malował obrazy, albo artysta pracował przy zderzaczu hadronów...


Lepiej bym tego nie ujał, a to rzadko się zdarza.
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Ja jestem za zakazem marszy pederastów, za zakazem mas krytycznych i za zakazem stawiania pomnika na Krakowskim Przedmieściu :jupi: :jupi:

A tak na poważnie - najbardziej irytują mnie obietnice przewalutowań kredytów we frankach. Banki gdzieś tej kasy poszukać będą musiały - dlaczego inni mają płacić za głupotę "frankowiczów" ?
Może w takim razie banki dopłacą po równo do wszystkich kredytów (franki, euro, plny, kopiejki, czy inne) , a tym co nie mają kredytów wypłacą równowartość w złocie? :)
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

A ja jestem rasistą i jestem z tego dumny
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

Czyli nie uważasz że naszym chłopakom brakuje trochę luzu :]
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

rabarbar napisał/a:
Mnie to tez zasadniczo jebie,ten kraj ma setki wiekszych problemów ale nie licząc wojen i powstań to była nawiększa katastrofa w histori tego kraju (chyba ze coś przeoczyłem i ktos zna wiekszą) więc chyba ten pomnik powinien stanąć w jakimś waznym miejscu.Nie wiem gdzie bo nie znam Warszawy ,ale znam polaków i zawsze komus gdzies beda przeszkadzali "fanatycy którzy tam koczują"


To jak juz ktos napisal ze waznym miejscem jest Palac Kultury to niech yebną pomnik Smoleński na jego iglicy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12