Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Nurburgring 26-28 czerwca z trackday.org.pl
Autor Wiadomość

Alexxx 
weż to poczuj ziom!


auto: białe
silnik:: 2.3
moc: 350km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2015
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Marek23 napisał/a:
Magiczne miejsce, na 2 kółku czułem się tam jakby tam jeździł od lat.Muszę tam wrócić...o niczym innym dziś nie myślę.


:jupi:
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jaki czas? " Lightowego bez napinki" :-)
 
 
 

Stf 
Duuużo do czytania


auto: 991
silnik:: 3.8
moc: 400km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: rk-wa

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Marek23 napisał/a:
Magiczne miejsce, na 2 kółku czułem się tam jakby tam jeździł od lat.Muszę tam wrócić...o niczym innym dziś nie myślę.


swój chłopak - tak też obstawiałem :) niewiele osób jest w stanie zakumać ten ten tor live w takim tempie. nie wykluczone że uda mi się w tym roku przepędzić tam emkę więc gdybyś chciał to moglibyśmy o udostępnieniu pogadać - oczywiście na trackday'u nie TF. Jednak najwcześniej druga połowa września.
_________________
0-1
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Ja pod konic wrzesnia bede mial gotowe Clio a ze mam torowy zawias i torowe przelozenie tez moglbym sie wybrac.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

michool_vt napisał/a:
Jaki czas? " Lightowego bez napinki"

Ja tam pojechałem jako taki doradca/instruktor, bo jednak w grach zrobiłem na tym torze z 1000 kółek minimum. Raz jechałem w turbo S,żeby pokazać tor jazdy i jak jechać stosunkowo szybko ale przy tym płynnie. Ale to była tak jazda na 50% tempa. Tylko pod koniec kółka na żółtej fladze dojechał Cayman S na sliku z jakimś wściekłym niemcem który ciał każdy zakręt tak,że Cayman był więcej w powietrzu niż na drodze. Wtedy powiedzmy na 40 sekund dojebałem do pieca, akurat było kręto, więc ten slik coś mu tam dawał. Zjadłem go i jeszcze tak z 3 winkle poleciałęm na limicie opony na wejściu i pełen ogień na wyjściu wykorzystując tarki max. Niesamowite co się dzieje w takim turbo S wtedy :devil: Niestety według mnie opony seryjne by całego takiego kółka nie wytrzymały, szczególnie,że zawsze na 1-2 kółku na torze mam tendencje do zbytniego przeciążania opon na wejściu. Potem jeszcze Carrerą 4S jechałem to samo prowadząc za sobą te turbo S. Pokazując linię i gdzie jak jechać. To była mega lajtowa jazda a i tak ponoć w turbo S gdzieś było 237km/h,więc pasażer nie czuł się do końca komfortowo.

Ale nawet w takim układzie, wyjazd super, poczułęm atmosferę i wiem,że muszę tam wrócić,żeby już podejść sportowo z małym buforem do tego. Chłopaki zajarane, na kołach 1300 km, każdy zrobił parę kółek wcale nie wolno i bezpiecznie do domu.

Stf napisał/a:
swój chłopak - tak też obstawiałem niewiele osób jest w stanie zakumać ten ten tor live w takim tempie. nie wykluczone że uda mi się w tym roku przepędzić tam emkę więc gdybyś chciał to moglibyśmy o udostępnieniu pogadać - oczywiście na trackday'u nie TF. Jednak najwcześniej druga połowa września.

Jestem otwarty jak coś,jeśli czasowo by to dla mnie zagadało. Ambicje schowam do kieszeni i w Twoim aucie mogę być nr 2. Bo jak by poszło na czasowe licytacje to mogło by być bardzo grubo,a też nie o to chodzi, szczególnie jak do Wawy jest 1300 km.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12