Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
TPTD 2016
Autor Wiadomość

Evo89 
cienki bolek

auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 172km
Dołączył: 01 Sty 2016
Skąd: warszawa

Wysłany: Nie 20 Mar, 2016   

Niedobrze, jak się nie uda to znaczy że kierowca pizda xD
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Mam trochę nieciekawą sytuację z TPTD ale może zacznę od początku. Kilka lat temu zostałem dość mocno zjebany za to że jestem w klasie SPORT jeżdżąc przerobionym Mini ( zawias, soft ). Jeden z uczestników jak i później sam Pan Dariusz powiedział że powinienem być w PROFI. Jako że nigdy nie udało się zrobić czasu na pudło to nie było z tym problemu a jak by się udało to przyjął bym to na klatę bo takie są zasady, o których tak mocno informują na odprawie.

Będąc ostatnio Mercem na TD przez większość dnia byłem na 1 miejscu jednak pod koniec dnia wyprzedziły mnie dwa auta. Dopiero następnego dnia po publikacji czasów przez TPTD zorientowałem się że coś jest nie tak.





Po pierwsze jakim cudem 400 konna Honda profi przygotowana jedzie w Sport ??
Po rozmowie z Filo nie byliśmy sobie w stanie przypomnieć żadnej Corvetty, jak się później okazało właściciel owej Corvetty przyjechał przerobionym EVO na 400km i full slicku dodatkowo jeżdżąc bez klatki.

Następnego dnia po TD napisałem do Pana Darka w celu wyjaśnienia całej sytuacji i otrzymałem odpowiedz :
"Spoko, sprawdzimy i zweryfikujemy będzie info na naszym FP. Czasami uczestnicy wpisują klasę "z czapy" np. Classic Profi dla auta z 2015 roku... oczywiste pomyłki korygujemy, jeśli są wątpliwości to na miejscu pytamy, ale zawsze jest opcja weryfikacji wstecznej. Mimo że jest to zabawa to jednak idzie za tym jakaś realna korzyść finansowa więc powinno być "czysto"!
Pozdrówka
Darek"

Po tygodniu zapytałem czy coś wiadomo i dostałem informację że sprawdzają, w między czasie były targi więc byli zajęci i cały czas wyjaśniali...

Niestety od czasów targów trochę czasu już minęło i niestety sprawa cały czas zostaje nie wyjaśniona a moje wiadomości są kompletnie olewane...

Najbardziej w całej tej sytuacji irytuje mnie to że strasznie pierdol.... o tym jak to trzeba przestrzegać zasad i jakie to kary są nakładane na uczestników jak coś zrobią a sami ich nie przestrzegają...

Mieliście może wcześniej takie sytuacje? Co byście zrobili na moim miejscu bo ja się zastanawiam czy nie narobić trochę smrodu bo mnie ta cała sytuacja zirytowała.
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Próbowałeś dzwonić do Krupy? Może da się coś przez telefon załatwić.
Z tymi klasami to chyba non stop mają jakiś problem. Do mnie Krupa przychodził już dwa razy po tptd jak sie pakowałem, oglądał auto i się dziwnie dopytywał czy to ja byłem zapisany, czy nie jeździłem w innej klasie i jakieś takie pytania z dupy i to na 2 imprezach, które były w odstępstwie kilku jak nie kilkunastu miesięcy.
Kiedyś też napisałem im coś na FP pod zdjęciem to się strasznie zapienili. Może to jest sposób jak nie zadziała telefon ;)
 
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Kamill napisał/a:
Próbowałeś dzwonić do Krupy? Może da się coś przez telefon załatwić.
Z tymi klasami to chyba non stop mają jakiś problem. Do mnie Krupa przychodził już dwa razy po tptd jak sie pakowałem, oglądał auto i się dziwnie dopytywał czy to ja byłem zapisany, czy nie jeździłem w innej klasie i jakieś takie pytania z dupy i to na 2 imprezach, które były w odstępstwie kilku jak nie kilkunastu miesięcy.
Kiedyś też napisałem im coś na FP pod zdjęciem to się strasznie zapienili. Może to jest sposób jak nie zadziała telefon ;)


No właśnie z Darkiem Krupą rozmawiam. Na początku wszystko ładnie pięknie że wyjaśnią ale minęło już trochę dużo czasu a w tej chwili odczytuje moje wiadomości na FB ale nie potrafi odpisać... Spróbuję zadzwonić zobaczymy czy to coś da.
 
 

Miniac 
Ala ma kota
Mini-Me


auto: Cayane
silnik:: Tuaregoa
moc: np 182km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lis 2009
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

bob.dsk napisał/a:

Mieliście może wcześniej takie sytuacje? Co byście zrobili na moim miejscu bo ja się zastanawiam czy nie narobić trochę smrodu bo mnie ta cała sytuacja zirytowała.


Jakub (właściciel Ecumastera) wygrał w niedziele klasę City. Jadąc Mini Cooperem R53. Jak się zapewne domyślasz - kompletnie seryjnym jak na auto demo i branżę przystało :]

ps. honorowo jednak zrzekł się darmowego startu na rzecz innego zawodnika - ale puchar zatrzymał xD
_________________
Stefan ma dobre ciśnienie....
...w oponach!
 
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Sprawa się wyjaśniła na moją korzyść :jupi:

Honda to jednak nie honda a 911 a Evo powinno jechać w innej klasie.

W takim razie lecę 4.05 na TD :jupi: :jupi:
 
 

Qukie 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: niebieskie :]
silnik:: na przedzie
moc: z tobą niech będzie.km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: z wioski

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Widzisz, wystarczyło wyżalić się na hot hatchu i w dwie godziny sprawa została wyjaśniona :]

Ahhhhh Magia tego forum :D :jupi:
 
 
 

kaziu1985pn 
brulion na spirali

auto: bmw 318ti
silnik:: m42b18
moc: 140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Lut 2010
Skąd: Poznań

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Na tptd zawsze byli rowni i równiejsi.
 
 

PGmaster 
ALA MA KOTA


auto: GTI
silnik:: 2.0 BYD, S50B32
moc: 230+km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lip 2009
Skąd: Wawa/Płock

Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Ja nigdy sie nie moglem dogadac z panem Krupa. Po jakiejs sprzeczce na fb dalem sobie spokoj z dalszymi dyskusjami... Jego racja musi byc zawsze na wierzchu
_________________
Pidżon
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

mi tam anulował trzy razy karę którą najpierw sam nałożył za zbyt późny zjazd do pitlane, równy gość:)
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Ja musiałem mocno cisnąć aby wyjaśnić i trwało to miesiąc. Opłacało się :jupi:

Zobaczymy jak pójdzie 4.05 ;D
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Kary zawsze zdejmują :) Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś zapłacił. Nawet typ który 350z zalał całą prostą startową olejem po wypluciu korby, tor był nieczynny ponad godzinę. Do dzisiaj jest tam szary pas co cemencie.
Ja też miałem z Krupą sprzeczkę na fejsie i tez szedł w zaparte.
 
 
 

bob.dsk 
hybrex


auto: BE EM WE
silnik:: 3.0
moc: Pińcet sto dziewińcetkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Gdynia

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

A to ciekawe z tymi karami. Zawsze tak mocno straszą ale z egzekwowaniem widzę jest gorzej.
 
 

Shymek 
seks po polsku
www.renault-sport.pl


auto: Renu Clio 3 RS
silnik:: F4R774+
moc: 355+km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 26 Wrz 2011
Skąd: Olsztyn

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Bo to sprawa cywilna itd. ciągnęło by się w huk czasu - nikomu takie rzeczy się nie opłacają ;)
_________________

www.renault-sport.pl
 
 
 

PGmaster 
ALA MA KOTA


auto: GTI
silnik:: 2.0 BYD, S50B32
moc: 230+km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lip 2009
Skąd: Wawa/Płock

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Mnie wywalil po jednym kolku.
_________________
Pidżon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12