Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Fiesta ST 2016 rok
Autor Wiadomość

Franek 
słucham..?


auto: MCS
silnik:: 2.0
moc: 192km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: WWL

Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   [S] Fiesta ST 2016 rok

Panowie,

Postanowiłem, że jednak sprzedaje.
Długo biłem się z myślami. Ale gdyby to był trzeci samochód w domu to było by spoko.
A ja nie chcę już manuala.

Cena.
Wiem. Tanio nie jest. Na całym allegro jest łącznie 5 fiest ST z polskiego salonu.
Widełki na alle są od 68 do 70 k (jest jedna biała za 55 nettoto w sumie tez 68 k brutto)
Nowe są już tylko ST200 i tylko 3 sztuki, których minus dla mnie jest taki, że mają krótszą skrzynie co praktycznie wyklucza latanie tym w trasie. No i miększy zawias co na pojeżdżawki raczej średnio.
Ale ogólnie cena do uzgodnienia. Chce sprzedać a nie sprzedawać.

http://allegro.pl/ford-fi...1.html#thumb/10

Jak by ktos z forum chciał, to dawajcie znaka że jesteście z hh.org ;)

 
 

KarQ 
spieprzaj dziadu

auto: 500SEC i inne
silnik:: 5.0
moc: 326km
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 10 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   

Rok temu dostałem ofertę na taką 68k także trochę nie teges te ceny.
_________________
EM-AIR SYSTEM
www.em-airsystem.pl
Wentylacja | Klimatyzacja | Chłodnictwo
 
 

Franek 
słucham..?


auto: MCS
silnik:: 2.0
moc: 192km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: WWL

Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017   

A dziś najtańsza kosztuje 86k
https://allegro.pl/kategoria/ford-fiesta-12509?order=m&buyNew=1&moc-km-od=182

Swoją drogą, moja skonfigurowana była 90 k bez paru stówek. Nie wierzę, że rok temu dostał byś na nią 25% rabatu. No serio. Dziś rabaty to są po 10% może, na leona cupre dostałem ofertę rabatu 7% lol. A fura cennikowo póltorej paki.

Ceny są takie ile płaci rynek.
Jak wszystko w roczniku odbiega o 2k to nie bede obniżał od rynku o dychę.

Poza tym to z tymi rabatami to też takie farmazony - na mustanga nie dają ani złotówki.
Na RSa też nie dawali, chociaż teraz to mogło się zmienić :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 

kaziu1985pn 
brulion na spirali

auto: bmw 318ti
silnik:: m42b18
moc: 140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Lut 2010
Skąd: Poznań

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   

Rok temu znajomy wysłałl mi oferte na st200 za 82500 także to co oni moga dac a co daja to dwie rozne sprawy ;)
 
 

rabarbar 
śmierdzi frytkami u mnie w pokoju

auto: Srebrne
silnik:: Mały
moc: 4km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sty 2017
Skąd: Wro

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   

Rozumiem ze jest grubo dopasiony,ze kosztował 90 tys ale wiesz wolałbym bym furę bez poduszek powietrznych na rzęsy i podświetlania kutasa za to nową,bez przebiegu,taka gdzie jeszcze nikt nie napierdział w fotele
 
 

Franek 
słucham..?


auto: MCS
silnik:: 2.0
moc: 192km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: WWL

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2017   

No spoko.
Ale już nie możesz nowej zamówić.
Zostało tylko to co na stocku. A na stocku same ST200 gdzie masz ograniczony wybór do szarek, białem i czarnej.

Cyba że chcesz poczekać do nowej ST z trzema cylindrami :D
Fprd upadł całkiem na głowe. Nie dość że Focus RS jest chyba najgorszym hothatczem w historii to jeszcze nowa fiesta ST 3 cyl. Z focusem ma być to samo. Nowy focus ST tez 3 cyl.
Upadek :devil:
 
 

KarQ 
spieprzaj dziadu

auto: 500SEC i inne
silnik:: 5.0
moc: 326km
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 10 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2017   

Franek napisał/a:
Nie wierzę, że rok temu dostał byś na nią 25% rabatu


Poniżej PW od handlowaca z Ursyn-car:

Za taką jak moja Fiesta mógłbym zrobić cene:
75650zł - katalogowo
1050zł - performance 3 (przycisk ford power i szyby ciorne)
250zł - koło
180zł - podwójna podłoga

-------------------
77130zł
68000zł do oddania
Ogólnie Fiesty ST nie rabatuje sie jakos super.


Dlatego ja Cuprę wziąłem ze stocku 265 która miała bardzo dobrą relację ceny do możliwości zamiast zamówić 290kę z większymi felgami za 30k więcej.
_________________
EM-AIR SYSTEM
www.em-airsystem.pl
Wentylacja | Klimatyzacja | Chłodnictwo
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Franek napisał/a:
Nie dość że Focus RS jest chyba najgorszym hothatczem w historii

Albo żartujesz albo kolega za mało dał Ci polatać RS'em xP Nie bede sie upierał,że silniki nie padają, nie bedę sie upierał,że wnetrze rozpieszcza jakością ale jak słysze takie herezje,że to najgorszy hh w historii to aż mi ręce opadją. Idealny nie jest ale fun'em z jazdy jaki daje rozbija konkurencje w pył. I pisze to świadomie bo przymierzałem sie do Type-R'a (szczęście że go nie kupiłem), Golfa R (żałuje tylko DSG i wykończenia black piano ;) ) ale nawet jakby mi mieli wymieniać silnik co miesiąc to bym go znowu kupił bo imo jest wart każdej złotówki.
Także nie przesadzałbym z tym najgorszym. Z tego co wiem to sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki :faja:
 
 

Franek 
słucham..?


auto: MCS
silnik:: 2.0
moc: 192km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: WWL

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Wcale nie troluje, ale wiesz, że wymiana nie rozwiązuje tematu?
Są już przypadki, że wywalił się silnik po wymianie. Tak więc modele z 2017 wcale nie są poprawione. Tak jak i silniki które były wymieniane tez nie są jakoś lepsze.

Jeden znajomy który odebrał rok temu już się pozbył RSa.... i przesiadł się na Clubsporta. Własnie dlatego że DSG no i mówi że ma lepszy feeling.
Drugi znajomy stwierdził, że będzie latał i wyjebał mu sie motor.

Wiesz co jest najgorsze? To, ze to nie kwestia czy silnik się wyjebie. Kwestia kiedy. Co więcej dealerzy zaczęli bardzo skrupulatnie sprawdzać czy auto po wyjebce nie ma jakiś modyfikacji.
RS 2 dla mnie był dużo fajnieszy. Ja bym RSa nie kupił. Ja bym wolał golfa. Wiem wiem, nudaaaaaa.

To moje prywatne zdanie.
 
 

lukp 
ćwierć funciak z serem
silent killer


auto: Golf 7R Variant
silnik:: 2.0T
moc: 300km
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Mar 2008
Skąd: Wrocław

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Panowie na Fieste St można było ok 8-10tys dostać rabatu.
W R kombi było tylko DSG dostępne, uwazam za auto fajne szybkie i dobrze wyposażone, za tą kase innego kombi z automatem 300KM i 4x4 bym nie otrzymał/kupił.

Powodzenia w sprzedaży, sadze ze realna cena ok 65-66 za jaka pójdzie, chodź mogę sie mylić.

Jesli chodzi o Focusa RS dlaczego nie zostawili 5 cylindrowego?, sprawdzony wytrzymały silnik.
_________________
www.interren.pl
Transport to usługa, nie przysługa.
Transport,spedycja krajowa i międzynarodowa
 
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Franek napisał/a:
Wcale nie troluje, ale wiesz, że wymiana nie rozwiązuje tematu?
Są już przypadki, że wywalił się silnik po wymianie. Tak więc modele z 2017 wcale nie są poprawione. Tak jak i silniki które były wymieniane tez nie są jakoś lepsze.

Jest jeden taki przypadek że dwa razy wymieniali. I nie mówie,że jest to spoko. Ale frajda z jazdy powoduje,że przymknę na to oko. Z tego co wiem na 400 sprzedanych tylko kilkunastu miało wpadkę. Ja mam już ponad 30kkm a lekko u mnie nie ma (średnie spalanie miewam na poziomie 21l/100km) i na razie nic nie robie prócz wymiany oleju. I ze względu na przebieg nie obraziłbym sie gdyby mi silnik jebnął :)
Co do poprawy wadliwej konstrukcji to fakt pierwsza seria nowych silników nie rozwiązywała problemów. Teraz jest juz chyba trzecia poprawka i wszystko gra.
Zgadzam się,że to wszystko jest troche żenujące, ale czy w A45 AMG silniki nie padają, czy w type-R skrzynie nie klękały po 2-3kkm a najnowsza 500hp Gulia ma problemy z wyjazdem z salonu? Ford wymienia a problemy robi jak fura jest tuningowana no ale chyba to nikogo nie dziwi? Nie bronie Forda bo go kupiłem tylko meczy mnie,że wszedzie gdzie nie zajrze to cały czas to samo: czy Twój wybrał juz papieża? :rotfl: Auto broni sie performencem w 100% i polecam kazdemu przejechać się i dopiero ocenić. Ja byłem świadomy tego faktu przy zakupie i sie zdecydowałem. I nawet jak by jutro sie okazało,że mój wybrał papieża to nie zmieniłbym zdania. Zmienie zdanie jak Ford sie na mnie wypnie, ale tego sie raczej nie spodziewam.
Golf wygodniejszy ale nudny w jeździe i wyglądzie.

Btw Fiesta bardzo fajna :]
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Rasputin, jako stary klubowicz powinieneś dostać ostrzeżenie za niezałożenie pimpa RSowi!
 
 

kosmita 
spieprzaj dziadu


auto: Reno Sport
silnik:: 1.6
moc: 133km
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Cze 2009
Skąd: przyjezdny

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Cytat:
Golf wygodniejszy ale nudny w jeździe i wyglądzie.

:pom:
_________________
www.sieplywa.pl
 
 

Rasputin 
sushi nori


auto: RS
silnik:: 2.0
moc: 172km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Sie 2010
Skąd: z kątowni

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

siema napisał/a:
Rasputin, jako stary klubowicz powinieneś dostać ostrzeżenie za niezałożenie pimpa RSowi!

Po co zakładać skoro to seria i na razie sie nic nie zmieni. Co najwyżej mógłbym sie pochwalić z ewentualnego wyboru papieża :rotfl:
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Śro 13 Wrz, 2017   

Rasputin napisał/a:
Ja mam już ponad 30kkm (...) I ze względu na przebieg nie obraziłbym sie gdyby mi silnik jebnął :)


_________________
TDI Fahrer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13