Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
28.10.06 Super Sprint, Będzin
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   28.10.06 Super Sprint, Będzin

W Będzinie jutro naprawdę gruba impreza. Miał być rajd PZMotu, ale odwołany, więc będzie super sprint. Trasa jak na prologu rajdu zamkowego przejeżdżana 3 razy, następnie 30 najlpeszych załóg jedzie 5 km oes. Wszystko kończy się o 21.

Ja startuję Clio, nawet oponka będzie seryjna, więc zobaczymy jak taki seryjny sport daje radę.
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

Trzymam kciuki :one: :one: :one:
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

Powodzenia! Ja jednak nie wpadne, jutro urodzinki dziadka, na które wybieramy sie całą rodzinka :(
_________________
...
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

No w Będzinie będzie bogato, tak się zastanawiam czy tam nie podjechać i jakiś fot nie strzelić.
Marek - powodzonka!!

Strick - Tobie życzę udanej imprezy!! PS. Musimy się kiedyś zgadać tam u Ciebie w tym zajefajnym lokalu !! :)
 
 

Peter 
plotki... plotki...


auto: Type-R
silnik:: VTEC
moc: 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

go Marek go !!! :569: :D
powodzonka stary!
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

Royb zapraszam! Całe szczęście juz po imprezie!
_________________
...
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

Mini Foto Relacja

Chwila wolnego czasu pozwoliła mi podjechać do Będzina zrobić kilka, dosłownie kilka zdjęć. Zdążyłem tylko cyknąć foty podczas przejazdu zapznawczego z trasą. Na pierwszy rzut oka było widać, że w Będzinie było więcej załóg niż w Chorzowie (ponad 30), poza tym impreza była na wyższym poziomie - zaangażowanie władz miasta, dużo ochrony i przygotowane drogi zamknięte dla cywili.

Trasa wyglądał na trudną, dużo szykan z opon, nawrotki, ostre zakręty i czasami ciasno. To tyle co zdążyłem zauważyć, może coś istotnego przegapiłem bądź źle opisałem (propszę o paprawki).

Kilka fotek poniżej:









Nie jestem pewien ale czy to nie Marek? Poprawcie jak się mylę - bo sam nie wiem!!













PS. Tak Peter Pan Ząbek naprawił swojego Saxiora i dzisiaj te wystartował :)
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

Fajnie ze dojechałeś, fajne że ujołeś Marka :)
_________________
...
 
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

A widzisz, sprawne oko :P

Szkoda tylko, że nie miałem okazji dostać się tam na start i poznać Marka, szkoda że Cie tam Strick nie było to podbiłbym i byśmy pogadali :)

Dodaję jeszcze parę filmików
TUTAJ
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

No niestety, ale wiesz jak to z dziadka urodzinami! Zawsze mozesz wpaść, juz wiesz gdzie :D
_________________
...
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Panowie! Już po... 100 startującyh, dużo zajebistych aut, ja seryjnym sportem, pełen woli walki na trasie, gdzie w maju 106stką wyjąłem generalkę w 2 przejeździe i byłme 4 ogólenie.

Na tych 3 przejazdach zająłem 15 miejsce, fakt 4 miechy w upalaniu to dużo, ale nie tylko tu tkwi przyczyna. Seryjny zawias, to wogóle pomyłka, auto pływa, nurkuje i wogóle robi jaja jakich mało. Poza tym miałem opony Verdenstein(na takich przyjachało z CH) i nie polecam tej marki. Tyle podsterowności nie miałem dawno. Najgorszym jednak było nie wyłączeni ABSu, elektryczny korekor siły hamowania mógłby zwariować, trzeba to inaczej rozwiązać. ABS wariuje na nierównościach, jak lecisz bokiem na hamowaniu i chcesz auto ustabilizować system wariuje i jedziesz jak bez hamulca. Jak ktoś mi tu kurwa napisze, że ABS jest ok, to ban do końca życia bez dyskusji. Jeśli nowe CLio Sport ma jeszcze więcej elektroniki i i miększy zawias, to nawet za darmo nie chcę takiego złomu...

Zgodnie z zapowiedziami finałowa 30 stka jedzie 5.8 km oes składającu się z 3 okrążeń na osiedlu Syberka w Będzinie. Już na zapoznaniu widze, że na jednym spadaniu do łuku będę miał ze 140-150. Zastanawiam się co na to mój zawias(nierówności), opona (na kócu jest zacisk i natępny łuk) i abs . Trasa hardokorowo szybka!!! Podam przykład z opisu:
300, szykana od lewej wąska, 100 prawy max, szykana od prawej do lewy 3 szeroko, 150 lewy 5 do prawy 5 uwaga! (to właśniete spadanie). Na zapozaniu wszycy mega upalają, ja pierwsze 2 okrązenia lajtowo opisuję trasę, ludzie się dziwnie patrżą( w cholerę kibiców). Na 3 okrążeniu daję w palnik, na spadaniu nierówności, opona nie klei, zawias też/
Pomimo, że zawsze jeżdże od linijki, idealnie, tym razem przy koło 130 ustawiam sobie auto lewą, żeby trafić w czarne i te 2 łuki przelatuję ostrym bokiem. Idę sobie poglądać pierwszych startujących, a tu koleś organizator, żebym trochę wyluzował, bo trochę masakrycznie wyglądało te spadani w moim wykonaniu :P

No i start. trasa serio szybka. Ja i mój pilot trochę zestresowani, jednak tu można się zabić. Genaralnie zapinam tyle ile te auto może. Slynne spadanie pełnym ogniem, dużo trace na hamowaniach i wąskich partiach. Przyjeżdżam na 9 miescu. Do topowej 306stki, która miała 2 miejsce( wygrało EVO 5 RS :D ) traciłem 1,3 sekundy na kilometrze. Zważając , że kolo miał 190 koni na hamowni, profi hamulec, slik Michelin n20, zawias proflex, odelżony max jest ok. Nie jechałem jak baba. Teraz ja i clio sobie pogadamy i mój sport przejdzie lekką metamorfozę i na wiosnę się znów pojawię.

Na imprzie był koleś co wszystko filmował,będę miał od niego materiały i wrzucę, szcególnie ten nocny oes mnie kręci, hehe...
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

hehe. gratki ziom..

jednak Clio o już nie taki hardcore jak 106/Saxo

ale po zrobieniu zobaczysz jak to zamiata...
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Nie no, całkowicie seryjne 106s16 nie ma podpięcia pod całkowicie seryjnego sporta. Sport leci strasznie... Ale moje 106 seryjne nie było, tym goniłem STIje :P
Jak zrobię Sporta to będzie masakra.
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Graty ziom :569:
Tak jak Ci juz mówiłem bardzo dobry wynik jak na serie :)
_________________
...
 
 
 

ARTX
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Paź, 2006   

GRATKI zią :564:

Marek23 napisał/a:
wygrało EVO 5 RS

Zbyszek, w ciemno bym na niego postawił - wygrał Rajd Żubrów :)

Marek23 napisał/a:
Jak zrobię Sporta to będzie masakra.

coś czuje, ze przyszły sezon bedzie piekny - u nas tez doszło i dojdzie jeszcze wiecej mocnych aut :D

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12