Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupic clio sporta czy nie
Autor Wiadomość

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

blacharz wycenil na 2 tysie robote ,malowanie drugie 2 :)
Czesci kolo 6 tysia :/ z tego co wiem.
A jeszcze pewnie cos wyjdzie wiecej.

a z drugiej strony takim polamanym jezdzic :D
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

k-mart, chyba zbyt optymistycznie wycieniasz. On wjechal w kraweznik i to najgorsza mozliwa opcja. Ne sprawsowal samego przodu a zmasakrowal zawieszenie. Wszystk oposzlo w bude, sanki potrafia troche przeniesc sily.
Podloga mogla byc ruszona, a wtedy samochod dla mnie juz nie istnieje.
Wszystko mozna, ale nie o to chodzi.

Pozatym serwisowanie takiej budy poznie musi byc zajebiste, wszystko ponaciagane i pozniej troche sie poprzesuwa, super sprawa jak czesci pozniej nie chca pasowac.
Widzialem takie clio w ktorym po zdjeciu sanek zalozyc je po raz drugi stalo sie problemem.
_________________
 
 
 

lagadula
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

dzik napisał/a:
Widzialem takie clio w ktorym po zdjeciu sanek zalozyc je po raz drugi stalo sie problemem.


Miałem tak w Astrze :D hahahaha... chciałem zawsze spotkać blacarza który ją naprawiał.

Dajcie sobie spokój z tym Clio. NIgdy nie bedzie idealne.... szkoda zachodu, prądu, kasy, zdrowia, czasu..... na koncu sie okażę ze wyjdzie drozej jak bezwypadek z plskiego salonu.
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

lagadula napisał/a:
dzik napisał/a:
Widzialem takie clio w ktorym po zdjeciu sanek zalozyc je po raz drugi stalo sie problemem.


Miałem tak w Astrze :D hahahaha... chciałem zawsze spotkać blacarza który ją naprawiał.

Dajcie sobie spokój z tym Clio. NIgdy nie bedzie idealne.... szkoda zachodu, prądu, kasy, zdrowia, czasu..... na koncu sie okażę ze wyjdzie drozej jak bezwypadek z plskiego salonu.



Masz racje :)
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

nie to nie, ja tam nikogo do rozbitkow nie namawiam ani by wierzyc w to co pisze :)
kazdy ma jak chce ;)
 
 

Gotti 
citizen
Dziecko Dobrobytu

auto: Czarne
silnik:: M135i
moc: 320km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Skąd: DL

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Same as me... Jakby mnie było stać to bym poszedł do salonu :P
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

a ja wychodze z takiego zalozenia. Wszystko zalezy do czego auto ma sluzyc. Jezeli ktos chce tylko wyklepac i latac po KJS czy po lesie nie martwiac sie ze wydzwoni to dlaczego nie. Natomiast jezeli ktos chce miec taki do codziennej jazdy to juz gorzej ;) .
 
 

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

siemano,

dzisiaj po napedzeniu sie Kubica i F1, polatalem nowym CLIO SPORT. chodzi... na prawde chodzi. klei sie jak bolid, pieknie prowadzi i kreci bardzo sprawnie. mysle, ze kolo 7s, a 200 nie wolniej nie Type R. full wyposazenie, skretne reflektory itd... wykonczony zupelnie nie jak Reno. jest do wziecia, praktycznie nowka sztuka, 2006r, 5000km przebiegu, od Renault Polska, nieprzytarty. srebrny, pieknie sie prezentuje

cena ~70 000PLN

jak ktos by chcial negocjowac, dawac znac

pzdr
_________________
http://airfoto.pl/?module...d=102&type=id_u
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

gaugan napisał/a:
mysle, ze kolo 7s, a 200 nie wolniej nie Type R


Blizej 8 niz 7. Mierzylismy go przeciez... :)
_________________
 
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

A to nie jest ten który u FreeMan'a stoi?
_________________
...
 
 
 

sosna8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Grzesiek VTS napisał/a:
CZyli to Clio warto zrobic ??


Błagam nieeeeeeeeeeeeeee!!!

Jak takie auta będą ludzie sprowadzac to chyba se kupie chelikopter i nie będe jeździł autem po drogach... ze strachu!!!

Powinni wprowadzic przepis że takie auta są natychmiast rozbierane na częsci i nie można ich sprzedawac ani naprawiac...życie byłoby piękniejsze i dłuższe
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Cytat:
dzisiaj po napedzeniu sie Kubica i F1, polatalem nowym CLIO SPORT. chodzi... na prawde chodzi. klei sie jak bolid, pieknie prowadzi i kreci bardzo sprawnie. mysle, ze kolo 7s, a 200 nie wolniej nie Type R. full wyposazenie, skretne reflektory itd... wykonczony zupelnie nie jak Reno. jest do wziecia, praktycznie nowka sztuka, 2006r, 5000km przebiegu, od Renault Polska, nieprzytarty. srebrny, pieknie sie prezentuje


A ja jeżdziłem w sobotę - dzieki uprzejmosci Freemana spędziłem 45min za kierą tego autka... pojeżdziłem po mieście i troche po krętej dordze wokół konstancina i Gaugan ile bys nie cisnął na prostej to 7 sek on nie ma nigdy w zyciu... 8-8,5 to jest to co wykzauje moja "dupohamownia".

Zgodzę się z tym że bosko się prowadzi.. stabilność w zakręcie jest super, ujecie gazu nie powoduej żadnej nerwowosci a ilość przyczepnosci jest wrecz za duża. Tak naprawde nei czuć ze duży silnik jest z przodu. Praca skrzyni bez zarzutu.. biegi wchodzą prawie jak w karabinku snajperskim.. tylko dwójka troche zle jest umieszczona bo ręką udeżam o fotel wrzucając ten bieg. Wnętrze niestety pozostawia troche do życzenia i nie mówię o jakosci bo ta jest naprawdę cacy - ale jets poprostu NUDNO.. i chyab troszkę za głośno na wyższych obrotach jak na seryjne auto - bo dzwiek który wydaje silnik na niskich obrotach jest super ale na wysokich jest poprostu brzydki. Niestety znalazłem w aucie dwie niepokojace rzeczy.. w egzemplarzu z 9000km tapicerka na fotelu kierowcy porwała się w jednym miejsu a tylna klapa bagażnika przy zamykaniu uderza w zderzak zostawiajać na nim ślad.

Podsumowując - kupił bym to auto za maks 85000-90000PLN w wersji podstawowej z fotelami RECARO. Ale nie traktował bym go jako mistrza prostej - raczej jako króla zakrętów, i tam nadrabia on swoej braki w przyśpieszeniu. Pod nogą nie czuć 200KM
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

generalnie to jest chyba wszystko normalne co napisał gaugan i łukasz.

Gaugan - przesiadł sie z najprawde szybkiej fury do dupowoza i dla niego takie clio ma prawo zapierdalać. Natomiast łuaksz, ostatnio coraz szybszymi furami smiga, evo, porshe, maserati ...
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

kurr, wczoraj widzialem nowego sport'a niebieski-met, nisko osadzony, na jakims tam wydechu i 18". Optyke to on ma mistrzowska :562:

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 ]
p.s. szkoda ze nie mozna ustawic clio 197 n.p. obok sport'a i zobaczyc jaka naprawde jest roznica. Wrazenia z za kiery bywaja rozne, w jednym samochodzie strasznie czuc jak chodzi, w innym wcale :566:
 
 

gaugan 
to byłem ja, Jarząbek
Cpt.


auto: Pilatus PC12NG
silnik:: P&W
moc: 1200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Villanoof

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

pewnie racja to co Michal napisal ;-) w kazdym razie ja bylem milo zaskoczony jakoscia

co mnie jeszcze draznilo? moze banal, ale ten wsteczny jak jedynka z pierscieniem, to jest chore. ciezko dynamicznie wycofac i szybko spier.dolic. pewnie kwestia wprawy

niedlugo bede cwiczyl Megane, zobaczymy jak to

pzdr
_________________
http://airfoto.pl/?module...d=102&type=id_u
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 8