Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
GPS dedykowany lub w PDA
Autor Wiadomość

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   GPS dedykowany lub w PDA

Witojcie :) Potrzebuję pomocy w wyborze gpsa lub pda z gps...
budzet skromny bo 1600PLN (lub mniej)
Licze na waszą wiedze bo jestem noga w tym temacie :)
HELP ME
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Moj szef kupil PDA z wbudowanym gps'em jakis "mio" czy cos innego, w promocji za male pieniadze. Dziala dobrze, ma tam automape i tylko do tego uzywa.
Dal jakies 1200PLN. Jak widze na allegro to mzona w podobnej kasie spokojnie cos nowego kupic. Ja do nawigazji uwywalem kiedys hp2210 ale teraz tomtoma wrzuconego w komorke bo wygodniej.
_________________
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

dzik napisał/a:
tomtoma wrzuconego w komorke bo wygodniej.


dokladnie
wygodniej i taniej
wystarczy dokupic nadajnik gps za ok 300zl i odpowiednio duza karte pamieci na mapy, reszta za free
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

ja w tamtym roku kupiłem palma mio a201 z wbudowanym gpsem
wgrałem automapę a ostatnio igo i całkiem fajnie się używa tej ostatniej bo można ustawić tryb 3D czego brakowało mi w automapie
teraz bardzo staniały te palmy, więc taki zestawik z 1 lub 2 GB kartą można spokojnie kupić w tym budżecie co masz
ogólnie nigdy nie miałem problemów z moim mio, więc mogę szczerze polecić
 
 
 

Hulaj
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

dzik napisał/a:
Moj szef kupil PDA z wbudowanym gps'em jakis "mio" czy cos innego, w promocji za male pieniadze. Dziala dobrze, ma tam automape i tylko do tego uzywa.
Dal jakies 1200PLN. Jak widze na allegro to mzona w podobnej kasie spokojnie cos nowego kupic. Ja do nawigazji uwywalem kiedys hp2210 ale teraz tomtoma wrzuconego w komorke bo wygodniej.


Ja mam takie MIO z automapa, kupilam juz dawno temu wiec dzis pewnie sa lepsze i szybsze no i napewno tansze. Polecam goraco, bo naprawde dobrze dziala.
Nie polecam jednak TomTom'a, nie wiem jak dziala na komorce ale mialem przyjemnosc z takim zestawem i za miasem pokazywal ze jedziesz po polu. i tak za kazdym razem jak za miasto jechane bylo.
 
 

lagadula
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Hulaj napisał/a:
dzik napisał/a:
Moj szef kupil PDA z wbudowanym gps'em jakis "mio" czy cos innego, w promocji za male pieniadze. Dziala dobrze, ma tam automape i tylko do tego uzywa.
Dal jakies 1200PLN. Jak widze na allegro to mzona w podobnej kasie spokojnie cos nowego kupic. Ja do nawigazji uwywalem kiedys hp2210 ale teraz tomtoma wrzuconego w komorke bo wygodniej.


Ja mam takie MIO z automapa, kupilam juz dawno temu wiec dzis pewnie sa lepsze i szybsze no i napewno tansze. Polecam goraco, bo naprawde dobrze dziala.
Nie polecam jednak TomTom'a, nie wiem jak dziala na komorce ale mialem przyjemnosc z takim zestawem i za miasem pokazywal ze jedziesz po polu. i tak za kazdym razem jak za miasto jechane bylo.


Hm... ciekawe co mówisz... kolega ma TomToma i jest doskonały. NIe wiem jaki model ale jakis najdrozszy..... dla mnie wypas.
MIO też polecam, ale podobno automapa lepiej smiga na Asusie.
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

Nie wiem w czym ma sie objawiac lepsze dzialanie na Asusie jesli na MIO poprostu dziala i sie nie sypie. Tomtom jest ok, mniej drog niz automapa, ale daje rade.
Duzo sie zmienialo z wersjami, pierwsza PL to byla porazka, w Lublinie bly moze ze cztery ulice.
Ale tomtom na komorce to tylko z symbianem.
_________________
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

Dzieki za porady wszystkim... zakupiony zostal MIO :)
 
 

lagadula
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

eM napisał/a:
Dzieki za porady wszystkim... zakupiony zostal MIO :)


Gdzie i za ile ??
 
 

The Mc 
A co pan tu robisz?
[thy 'mek]


auto: Civic / Copen
silnik:: b16a
moc: 167 KMkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Gru 2005
Skąd: Warsaw city

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Cytat:
dokladnie
wygodniej i taniej
wystarczy dokupic nadajnik gps za ok 300zl i odpowiednio duza karte pamieci na mapy, reszta za free


no wlasnie chcialbym takie cos u siebie tylko zupelnei sie na tym nieznam. A jak duza jest potrzebna karta aby to dzialo? Ja w swoim SE mam 64MB czyli szukac wiekszej? I kolejne naiwne pytanie: czy telefon wykorzystuje zew glosnik i mowi domnie gdzie jechac itd?
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007   

The Mc napisał/a:
Cytat:
dokladnie
wygodniej i taniej
wystarczy dokupic nadajnik gps za ok 300zl i odpowiednio duza karte pamieci na mapy, reszta za free


no wlasnie chcialbym takie cos u siebie tylko zupelnei sie na tym nieznam. A jak duza jest potrzebna karta aby to dzialo? Ja w swoim SE mam 64MB czyli szukac wiekszej? I kolejne naiwne pytanie: czy telefon wykorzystuje zew glosnik i mowi domnie gdzie jechac itd?


podstawowym warunkiem jest Symbian, bez niego program z Tomtoma nie dziala
kumpel ma karte 1giga i wystarcza mu to na mape Polski spokojnie (nie wiem dokladnie ile zajmuje) ale zeby wgrac jeszcze kilka map innych panstw to przydaloby sie 2gb
tak, telefon wykorzystuje zestaw glosnomowiacy i wyaje komendy glosowe: za 200m skrec w lewo, za 50m skrec w lewo, skrec w lewo, w lewo k.urwa palancie! :D
na powaznie to tak wlasnie jest bez tej ostatniej komendy
slyszalem ze mozna nawet wgrywac rozne glosy
 
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

ja chcesz to mam TOM TOM 6.051 za 1650zł do ogarniecia - cena w sklepie ok 2400 - jak cos to zapraszam na PW :P

ostatnio wracałem z 3miasta i chcialem ominać ten cały bałagan od Ostródy i wybrał mi naprawde bardzo rozsadna droge raptem +28km wyszło i wylądowałem w ostródzie a zaoszczedziałem ok 1,5h drogi
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

ale jesli masz symbiana w komorce to masz TomToma program za free + cena odbiornika GPS i wiekszej karty pamieci czyli znacznie taniej ;p
 
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

oczywiście, ze tak ..... wgrywałem do 6280 i działa to nienajgorzej... osobicie jedyny gadzet jaki uzywam w aucie to CB, ale ostatnio bardzo nawigacja mi sie przydała ....

podobno jeszcze teraz w Norauto sprzedaja jakies badziewie za 999zł i jest ono na bazie Clariona i znajomy mowil mi ostatnio ze jest to nienajgorasza zabawka .... ale sam sie zastanawiam ktore wybrac, jezeli wogole wybiore :)
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

Marcel 08 napisał/a:
wgrywałem do 6280


ale przeciez 6280 nie ma symbiana, to jakim sposobem to dzialalo?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12