Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
kupie furaka do 10-15 tysiecy
Autor Wiadomość

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   kupie furaka do 10-15 tysiecy

Właśnie postanowiłem kupić sobie drugi samochód do weekendowej jazdy, sprzątania, pastowania i jarania się nim :D .
Mogę przeznaczyć na niego ok. 10 - 15 tysięcy. Moje zainteresowania skupiają się głównie na hondach (civic 1.6 albo prelude), ewentualnie na innych japończykach (kwestia bezawaryjności). Może znacie jakiś godny zainteresowania samochód do sprzedania spełniający moje kryteria?
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lut, 2006   

Za 10-15 to ciężko będzie znaleźć coś do "pastowania"... prędzej "szpachlowania" :D
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Nie 05 Lut, 2006   

No chyba nie jest aż tak źle. Mój kolega kupił rok temu za 15 tysi piękną preludkę, która na dodatek okazała się bezawaryjna. Przejechał już nią ponad 30 tysięcy kilometrów i ciągle nic się nie dzieje (a jej przebieg to już prawie 200 tysięcy). A wygląda przy tym naprawdę cudnie :D

Poczytałem też trochę postów na forum preludy i nie widzę, żeby kolesie tam specjalnie skarżyli się na awaryjność albo konieczność szpachlowania.
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lut, 2006   

Hmm... Preludka ładne autko i fajne, ma coś w sobie - ja w ten sam sposób choruję na Corrado VR6 :D
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Nie 05 Lut, 2006   

A ja ostatnio pojezdzilem preludka 2.0 w automacie. Specjalnie szybkie to nie jest, ale przyjemny lansowóz... Do zapieprzania będę miał Yarisa :D a do spokojnej jazdy prelude - trochę na przekór, ale mi pasuje ;)
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

do czego ma sluzyc prelude 2,0 automat za 10-15tys? czyba nie do lansu. To fura dla dresa.

Jak chcesz do lansu to kup cabrio, za 10-15tys mozna znalezc naprawde fajne autko i nie zajezdzone (bo cabrio nigdy nie robi takich przebiegow i 10-latek moze byc naprawde w super stanie, cos jak z motorem). Szukalbym: saab 900 cabrio (jedno z ladniejszych aut ever) choc za 15 tys moze byc klopot, mazde mx5 miata, bmw 3 e-30 cabrio, puga 306 cabrio.

Jesli uprzesz sie na japonczyka to mx5 bylby idealny do lansu i fanu (tyl naped, szczegolnie jakby sie trafil 1,8 v6).
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

Kup sobie mazde mx-3 lub wlasnie mx5 miata ale z ta to troche ciezej jest 1,8 v6 fajnie mruczy i do trzepania kilosow jak znalazł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85525789

[ Dodano: Wto 07 Lut, 2006 ]
mx-5 jeszcze

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84723648
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

ta MX3 dobrze wygląda.. świerzo jak na takie autko
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

Dzieki za sugestie.
Jakoś nie kojarzę preludki jako dresowozu :) A służyć ma głównie do przyjemnych przejażdżek i czasem dojazdu do pracy, choć do miasta zdecydowanie lepszy jest mój Yaris.
Podobała mi się jezda preludą 2.0 w automacie bo kompletnie różni się od jazdy Yarisem. W Yarisie czuję jakieś dziwne parcie do dawania w rurę a w preludzie jeździło mi się naprawdę spokojnie - wcale nie chciało się dociskać. I nie jest to kwestia tego, że dociskanie nie ma sensu - bo mam też Ibizę 1,4 75 koni i mimo że jest wolną krową to jej daję w kość.

Kiedyś jeździłem też Mazdą MX5 - superfajne autko, nawet o nim myślałem, ale wydaje mi się, że trudniej u nas o części niż w przypadku preludy. A nie oszukuję się, że do samochodu za 15 tysi nie będę musiał dokładać.
Tak samo z Mazdą MX3 - też ładna, ale słyszałem sporo nieprzychylnych opinii o tych dwulitrowych silnikach V6.
Poza tym taka MX3 też nie jest zbyt szybka. Moim zdanie może sie porównywać z preludą 2.0 - a z tych dwóch opcji zdecydowanie bardziej podoba mi się preludka.
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Śro 08 Lut, 2006   

ja bym szukam cabrio, bo tak jak wspomnialem 10letnie cabrio sa jeszcze calkiem jare,

ja spotykalem tylko dresiarzy w preludak, tak samo modny w siwatku jak bmw coupe 316 m3 paler a znaczna ich czesc jest zagazaowana. M5 to klasyk, sylwetka modelu z 90-tego roku jest taka sama jak obecna, tyl naped, zwietnie wywazony. Z poczatku lat 90-tych nawet 1.6 daje rady bo mial 115 km (ostanio tylko 90). Dodatkowo dosc latwo dokupic hardtop na zime.

Jak musi byc honda to wolalbym crx, ajk musi byc dluzszy to wolalbym nissana 200sx 1.8t s13 albo eclipsa.

kiedys sie taka hamowala po mnie, ryczala strasznie donosnie z wielkiej rury a wynik .....
86km na gazie, 103 na benzynie.
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 08 Lut, 2006   racja

Cytat:
ja bym szukam cabrio, bo tak jak wspomnialem 10letnie cabrio sa jeszcze calkiem jare,


pcs masz racje...
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Cabrio odpada bo bede musial go parkować na zewnątrz, bo nie mam już miejsca w garażu...
 
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

to wystaw na dwor cos co tam juz stoi i nie jest cabrio :)

jak koniecznie nie cabrio to wez 200sx s13, przynajmiej bedzie sie roznil od yarisa (tyl naped i silnik turbo, wiekszy- przynajmniej zewnetrznie)

[ Dodano: 2006-02-15, 19:04 ]
mam cos idealnego dla ciebie - i to toyote, prawdziwe sportowe autko, tyl naped, silnik z tylu, zadna preluda Ci nie podskoczy, lans tez pelna gebo w lecie sobie dach zdejmiesz:

http://www.streetracing.p...pic.php?t=30622

sam bym ja lyknal jakbym nie mial na glowie powazniejszych zakupow.
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Wto 21 Lut, 2006   

Ziom tu masz mega lans fure tuning plomienie wszystko co chcesz :) ))))))))

http://www.allegro.pl/ite...ladak_1997.html
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 21 Lut, 2006   

Kozak fura!
Ludzie mają fantazje!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 12