Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Jakarti
Pią 30 Mar, 2012
[INFO] Co, gdzie,kiedy?
Autor Wiadomość

qbus 
Witamina A..


auto: Civic FN2
silnik:: K20Z4
moc: 201km
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Gru 2006
Skąd: Myslenice

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

W niedzielę 30 marca 2008 r. odbędzie się "Rabczański Kręciołek" pod patronatem Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój.Tym razem zawody odbędą sie w malowniczym zakątku Rabki obok wyciągu MACIEJOWA-ski. Załogi będą miały do pokonania dwu lub trzy krotnie bardzo ciekawą trasę której długośc wynosic będzie ok. 1 kilometra (poniżej można zobaczyc kilka zdjęc trasy).

Na godzinę 13:00 zaplanowany jest przejazd zapoznawczy trasą zawodów. O godz. 13:30 odbędzie się oficjalny START, w programie imprezy przewidziano kilka atrakcji m.in pokaz Straży Pożarnej. Załogi powinny pamiętac o obowiązku posiadania kasków oraz aktualnego ubezpieczenia. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą telefoniczną , e-mailową lub w dniu zawodów do godziny 12:00.

Klasy:
I. do 903cm
II. od 903 do 1300cm
III. od 1300 do 1600cm
IV. powyżej 1600cm

Więcej informacji pod numerem tel. 791 325 224 lub rogowiecandrzej@op.pl

http://www.motosport.rabk...asy1/index.html miaaaaazga!! wtedy sa Tychy mialem jechac jako pilot, auto mam jeszcze nie do konca poskladane ale mam teraz mega dylemat.
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Wygląda całkiem fajnie i kusząco :) , a zarazem wyglada to na trudną trase dużo syfu, wąsko drzewa.
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Pomógł: 132 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Jeśli tak wygląda trasa, to organizator chyba upadł na głowę i to nie raz chcąc wpuścić amatorów na taką trasę. Albo inaczej, auta bez klatek.
 
 
 

matt 
szukam kogoś kto mnie upokorzy
mattgroup.pl


auto: 106 GTi/Espace
silnik:: 1.6/2.0
moc: 130/140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Skąd: Krk

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

trasa wygląda bardzo ostro, patrząc właśnie pod kątem tego, że są to zawody amatorskie, nie wiadomo też jak z szykanami będzie, bo ustawią kilka i będzie dużo wolniej..... tak czy siak wystartowałbym ale niestety praca :/
_________________

mattgroup rally team on YouTube
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

Pucharu Strefy Polski Centralnej i Północno-Wschodniej w KJS

http://www.autoklub.pl/19406,news.html
 
 
 

DeeS 
first...


auto: służbowe
silnik:: benzyniak
moc: od 170 w górekm
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2006
Skąd: WAW/LBN

Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   



Zapraszamy do Lublina ! :)
 
 
 

mi 
Stawiam wszystkim ....


auto: Sitroen
silnik:: D16Z28K76W11
moc: milijonkm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Z dupy

Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   

6. kwietnia mamy Wyrazów, nie tam jakieś kulki :lol2:
_________________
Czesio napisał/a:
Na twoim miejscu zaczął bym zważać na ton , którym się do mnie zwracasz. Nie piliśmy razem wódki , i nie jestem twoim kolegą spod sklepu żebyś używał wobec mnie takich słów .
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

Cytat:
Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do ścigania w Dobczycach. Już 20 kwietnia 2008 roku rozpoczną się zmagania w Samochodowych Mistrzostwach Dobczyc o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Jest to już III edycja imprezy organizowanej przez Automobilklub Galicyjski we współpracy z Gminą Dobczyce.

Mimo tego, że nazwa uległa pewnej modyfikacji, zapewniamy atmosferę z lat ubiegłych. Zawodników i kibiców gorąco zapraszamy na teren byłej giełdy samochodowej w Dobczycach. Zmieniona w stosunku do poprzednich edycji trasa będzie miała charakter mini-oesu, na którym nie zabraknie różnorodnej nawierzchni. Asfalt, szuter i łączniki ziemne zapewnione.

Wpisowe na imprezę wynosi 70zł. Jeżeli zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu to pierwsze wpisowe wyniesie 90zł. Opłacenie wpisowego na cały cykl gwarantuje pierwszeństwo na liście zgłoszeń w razie przekroczenia limitu załóg, przewidzianego przez organizatora na poszczególne eliminacje.

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną na adres agalicyjski_[at]_op.pl. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku zgłoszenia większej liczby zawodników będzie tworzona lista rezerwowa. Liczba zgłoszeń ograniczona do 60!

Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 10:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

Do biura należy zgłosić się do godziny 9:00 w celu podpisania zgłoszenia. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte. Godzina podpisu zgłoszenia będzie rygorystycznie przestrzegana!

Za I, II i III miejsca w klasie w każdej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Rozdanie nagród odbędzie się po zakończeniu I Eliminacji SMD. Dodatkowo odbędzie się losowanie uczestnika, któremu zwrócone zostanie wpisowe!

Dla każdego zawodnika przewidziano darmowy posiłek.

Trasa w większości przebiegać będzie po odcinkach ziemno-szutrowych. Zalecana płyta ochronna pod silnik.

Regulamin SMD i więcej informacji na stronie http://puchar.agalicyjski.pl

Serdecznie zapraszamy!


Ostatnio był taki wyryp, że hej. Nigdy jednak nie pisali, że potrzebna jest płyta pod silnik, więc teraz to już sobie tego nie wyobrażam :P



Cytat:
Automobilklub Krakowski zaprasza w dniu 27 kwietnia (niedziela) na KJS który jest I Eliminacją Pucharu TOYOTY-ANWA i I Rundą Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PZM w KJS-ach.
Trasa składać się będzie z 9 prób sportowych zlokalizowanych na 3 pętlach.
Próby przeprowadzone zostaną na zasadzie mini OS-ów o łącznej długości ok.9,00 km
Przyjmowanie zgłoszeń od dnia 6 kwietnia br. drogą elektroniczną ze strony: www.rajdy.krakow.pl
Wpisowe na KJS:
-100,00 zł w terminie I do dnia 22.04.2008
-150,00 zł w terminie II tj. od dnia 23.04.2008
Tylko zgłoszenia z opłaconym wpisowym będą przyjmowane i publikowane na stronie KJS-u
Więcej szczegółów będzie się ukazywać sukcesywnie.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: a.borowiczka@wp.pl

Wszystkich zawodników oraz kibiców serdecznie zapraszamy.


Dzisiaj byłem w ak i dałem 100 do łapy, teraz czekam na wyniki.... to znaczy chciałem powiedzieć na zawody.
 
 
 

matt 
szukam kogoś kto mnie upokorzy
mattgroup.pl


auto: 106 GTi/Espace
silnik:: 1.6/2.0
moc: 130/140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Skąd: Krk

Wysłany: Czw 17 Kwi, 2008   

na ANWE jak najbardziej się wybieram ale dobczyce odpuszczam...... wiadomo jakie odcinki będą na anwie? baustal, eurostar i polmozbyt?
_________________

mattgroup rally team on YouTube
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 17 Kwi, 2008   

matt napisał/a:
na ANWE jak najbardziej się wybieram ale dobczyce odpuszczam...... wiadomo jakie odcinki będą na anwie? baustal, eurostar i polmozbyt?


Jest już harmonogram. 2 x eurostar i lotnisko. Trzy pętle, w tym na ostatniej tylko eurostar. razem 8 odcinków po 1 km. Myślę, że próby mogą być trochę dłuższe tylko tak napisali dla ściemy.
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008   

W sobote(jutro) kjs w Rybniku... W niedziele Tychy... Clio rozlozone na czesci proste, klata sie robi. Jedzie ktos ktoras z tych imprez? Ja cierpie, ze nie moge. Probuje pozyczyc jakiegos cc, sc, czy cokolwiek, nawet full seria, ale na razie ciezko to wyglada.
 
 

matt 
szukam kogoś kto mnie upokorzy
mattgroup.pl


auto: 106 GTi/Espace
silnik:: 1.6/2.0
moc: 130/140km
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Skąd: Krk

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008   

Marek23, jadę Tychy ....... i chyba bez pilota, więc jak masz ochotę to zpraszam, będziem na bieżąco korygować technikę :faja:
_________________

mattgroup rally team on YouTube
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

Jest szansa, ze Tychy pojade Astra gsi 16, N3. Co prawda jest dosc mocno wysluzona i podobno tyl blokuje na hamowaniach, ale bede jechal emerycko, tak zeby sie przejechac...
matt napisał/a:
Marek23, jadę Tychy ....... i chyba bez pilota, więc jak masz ochotę to zpraszam, będziem na bieżąco korygować technikę

Dzieki za propozycje, ale jak pojade astra, to tym samem autem bedzie jechal potem wlasciciel i ja na pilocie. Ale pewno kogos znajdziesz. A co korekty techniki, to ja ostatnio nie mam formy i objezdzenia, wiec pod tym wzgledem sie nie przydam. Ale widzimy sie w Tychach ziom...
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

Marek23 napisał/a:
Jest szansa, ze Tychy pojade Astra gsi 16, N3. Co prawda jest dosc mocno wysluzona i podobno tyl blokuje na hamowaniach, ale bede jechal emerycko, tak zeby sie przejechac...

w astrach najprosciej zalozyc jakies twarde klocki na tyl i problem sie roziwazuje
... tak mielismy przed rajdem tyskim :)
_________________
Dudziak / Rozkrut http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

106 napisał/a:
w astrach najprosciej zalozyc jakies twarde klocki na tyl i problem sie roziwazuje
... tak mielismy przed rajdem tyskim :)


Dzieki. Niestety auto jest u lakiernika i jesli wogole, to bedzie odebrane dzis wieczorem. Nic juz nie wymyslimy, pojedziemy tak jak stoi. Nigdy nie jezdzilem astra i wsiade w nia na zapoznanie, dobrze to nie wrozy,ale trudno, trzeba bedzie jechac wolno.

W ramach alternatywy ziom ma jeszcze bmw 320 compact diesel 150 koni. Takim rwd mozna by tam bylo namieszac, ale ziom sie boi, bo to siostry. Buma jest zlota :jupi:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 14