Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop Mac
Autor Wiadomość

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   

Cytat:

Proc zajety na 100%,
mikson, odbiegasz od tematu, ja mowie o tym ze przez Apple i przez brak zgodnosci jestesmy uziemieni do sprzetu.
Niestety sa sytuacje ze producent nie pisze driverow do starszego sprzetu ale ten sprzet to nie myszka a skaner za kupe kasy ktory mimo lat dziala doskonale. Komputer byl najslabszym ogniwem i jest nadal


z za zajetoscia proca przy skanowaniu to nie mialem akurat takiego przypadku ale wiesz moze mialem inny system inne stery inny skaner,,

fakt z brakiem supportu takich dostawcow sprzetu jak skanery bebnowe o wartosci auta to kicha

Cytat:

Porownaj sposob zapisu fontow przez pc'ta i maka, ktore latwiej popsuc? Ktory system uzywa popieprzonych "resource forks"?

ale dalej nie rozumiem w jakim przypadku wysypuja ci sie fonty? zapisujesz ps do krecenia i wtedy ? czy otwierasz ps zapisanego pod winda?

Cytat:

Po zamknieciu CS'a system trzyma coraz wiecej ramu, nie mowie o buforach i cache.



jezeli chcesz sie upewnic zobacz jakie procesy sa otwierane przy odpalaniu cs i zobacz jakie zamykane , moze cos wisi i nie chce faktycznie zwolnic zasobow.

pozdr
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Ja juz nie kupie PCta. Teraz tylko maca.
Łukasz , nie słuchaj ich wszystkich. Do twoich zastosowan wystarczy w zupełnośći mak. Pozatym, o wiele przyjemniej sie na nim pracuje. MAsz te wszystkie bajerki macowe które naprawe umilaja prace przy nim. Pozatym jest mały, bosko wyglada. Nie musisz sie pierdolić w te wszystkie windowsy, sterowniki itd.
ziom, kupuj maca !!
winda jest z dupy ...
 
 
 

Karaś
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

Gratka dla wszystkich fanów MACów:

W ofercie blueconnect z notebookiem Polska Telefonia Cyfrowa (sieć Era) wprowadza sprzęt firmy Apple. MacBook w zestawie blueconnect z modemem USB – Huawei E220, dostępny jest w cenie 499 zł netto (608,78zł z VAT). Całkowity miesięczny koszt abonamentu to 169 zł netto (206,18 zł z VAT), zaś opłata aktywacyjna 1 zł netto (1,22 zł z VAT).
MacBook MB061 wyposażony jest w procesor 2GHz Intel Core 2 Duo, pamięć: RAM 1GB, wyświetlacz: 13,3 cali (z błyszczącą powłoką) oraz kartę grafiki: Intel GMA 950 z 64MB pamięci DDR2 SDRAM współdzielonej z pamięcią główną oraz dysk 80 GB. (Era, pk-Teleinfo24)


Łukaszku, jeśli nie masz kaski, jest to jakies rozwiązanie. Dodatkowo net w pakiecie :)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

dobra sprawa.. trzeba przemyśleć :)
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

dzik 
Zafurczał mi rano!
wolne renuary


auto: r5
silnik:: F7R,C1J
moc: 161,???km
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: wawka

Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

Przeliczcie dobrze, zazwyczaj wychodzi drozej niz sam abonament i komputer kupiony osobno.
_________________
 
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2007   

dzik ma racje nie oplaca sie
http://www.idg.pl/news/131190.html
ale sa raty :)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   quasi felieton ilustrowany

czy oprocz miksona (widze ikonkie ) i TheMc'a ktory mnie tez przekonywal ktos jeszcze uzywa maca?



...

wyjechalem wiedzac ze musze wrocic z kompem bo moja stara (heheh) toshiba mimo ze kiedys byla luksusowa juz troche zdziadziala... Juz myslalem ze kupie sobie najmniejsze vaio, tak tylko do internetu i pierdulek... Moja piekniejsza polowa ma vaio wiec bylo by do pary no i zawsze mi sie podobalo



potem bawilem sie w sklepach i rozwazalem:
ten wielkosci dloni:

i ten cienszy od wiekszosci komorek:


nie chcialem makow bo sie ich balem, nie umialem najprostrzej rzeczy zrobic. forum hothatch w safari sie zle wyswietla, ma zjebany layout i nie da sie poruszac po stronach tematu. Nie ma prawego przycisku, nie wszystko jest na maka itd itp...



wiec wrocilem z... makiem pro rowniez znanym jako wielka bertha, jurek kiler, masakratron, pozeracz planktonu, i... (moj ostatni wymysl z ktorego jestem najbardzej dumy: ) MAKOWIEC.



jak go kupilem to go nie otworzylem przez 3 dni! Tak bardzo bylem na siebie zly. Potem przyszedl kumpel i mi poinstalowal rozne rzeczy.

Mimo ze to jeden z mocniejszych sprzetow to wazy 60% mojej toshiby z harmanem kardonem. Glosniki ma ok. Nie ma laptopowej tragedii tak jak sie nastawialem w vaio. Firefox juz hula, Bateria 4 godziny, ekran taki ze nawet avatar MI jest piekny, total wypas do zdjec i filmow. Dostalem tez ostatnie egzemplarze windowsa xp wiec w kazdej chwili pyk i juz dziala z windowsem (nie vista :) ) i to co najlepsze - wchodze do kazdego liczacego sie na swiecie studia muzycznego, nagrywam, zabieram sesje pro tools ze soba na laptopa, przegladam, wybieram, edytuje, dogrywam, odsylam mailem o_O o_O o_O o_O o_O o_O


jest totalnie user friendly nie bylo czego sie bac i po dwoch dniach uzytkowania juz widze ze znajomi-makowcy mogli miec racje mowiac ze potem juz sie nie chce wracac do innych kompow. ciekawe czy to zludzenie czy prawda... stay tuned i w8 az zaczne pracowac pod presja :)
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

tak trzymać.
:)
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

...napisal mikson z windowsa :lol2: ;D :rotfl: :jupi: heheh


mam takie pytanko :> jak sie robi print screena? :>
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

masz aplikacje grub , w aplikacje :) albo w utilsach :)
albo tak w leo http://www.apple.com/find...mize-screenshot

tak teraz musiałem kupić lapcia pod winde bo moj maczek w 4roku uzytkownia zaczął robić problemy a muszę dodatkowo pracowac na aplikacji only pod xp , kupiłem składaka compala i jest praktycznie tak samo wydajny jak nowy pb pro tylko ma slabszy lcd a kosztuje polowe tego , ale mogę zdradzić ze mam na dysku usb osx ;)

pozdr
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

JIMEK napisał/a:
mam takie pytanko :> jak sie robi print screena? :>

w warunkach bojowych przyciskasz klawisz prt sc, otwierasz painta i ctrl+v :)
_________________
Dudziak / Rozkrut http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

hahah dobrze napisane faktycznie bojowe określenie pasuje do windy bo tam trzeba z wieloma sprawami walczyć :) pod osx jest pełen relaks wierz mi :)
 
 

The Mc 
A co pan tu robisz?
[thy 'mek]


auto: Civic / Copen
silnik:: b16a
moc: 167 KMkm
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Gru 2005
Skąd: Warsaw city

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

Dobrze ze tego Air nie kupiles, z MB Pro bedziesz zadowolony.
Pomysl czy bys niechcial wygrawerowac grafiki na nim ? :)
_________________
STICAR.pl - Grafika samochodowa

"I couldn't repair my brakes so i made my horn louder"
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

moja siostra wlasnie kupila macbooka http://www.amazon.com/App...e/dp/B000RG0RFA

chyba głupio zrobiła i każę jej oddać.
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

106 napisał/a:
w warunkach bojowych przyciskasz klawisz prt sc, otwierasz painta i ctrl+v :)

hehe bardzo zabawne :) ale juz wiem + ↑ + 3 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13