Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[f] American Gangster
Autor Wiadomość

Młody Papież 
php bb modified by przemo


auto: Š135R, Š105
silnik:: duży i mały
moc: jest w Nas samychkm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 28 Lip 2007
Skąd: prosto z Serca

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   [f] American Gangster


reżyseria: Ridley Scott
scenariusz: Steven Zaillian
obsada: Denzel Washington, Russell Crowe...
strona oficjalna: www.americangangster.net
premiera, dystrybutor: kino (USA): 02.11.2007, Universal, kopii: 3054
kino (Polska): 25.01.2008, UIP
inne tytuły: roboczy:Tru Blu


Historia opowiada o Franku Lucasie -narkotykowym królu z Harlemu, który w latach 70. przemycał heroinę z południowo-wschodniej Azji w bagażach żołnierzy walczących w Wietnamie. Detektyw Richie Roberts prowadzi śledztwo w tej sprawie. Frank Lucas przejął stawkę w grze. Lucas zaczyna budować własne imperium po nagłej śmierci szefa. Chociaż nigdy nie uczęszczał do szkoły, dysponował sporą wiedzę zebraną na ulicy. Zastosował ją, aby przejąć kontrolę nad handlem narkotykami. Richie Roberts działa wystarczająco blisko przestępczego świata, aby zauważyć zmianę u sterów. Szybko zaczyna podejrzewać, że czarny gracz znikąd ma zamiar zdominować ulice. Zarówno Lucas jak i Roberts mają swój własny rygorystyczny kod etyczny, który sprawia, że separując się od współpracowników, stoją samotnie po przeciwnych stronach wymiaru sprawiedliwości. Spotkanie, do jakiego musi ostatecznie dojść, zmieni nie tylko ich życie, ale losy całego pokolenia Nowego Jorku.


>>Trailer<<

No i tutaj moje pytanie...
...widział ktoś ten film?
bo zapowiada się ciekawie... piękne czasu usa, ciekawy temat, dobra obsada
_________________
       

                               "mam wrażenie że z ludźmi się coraz gorzej rozmawia" - eM
Ostatnio zmieniony przez Młody Papież Nie 27 Sty, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

Niemy 
Jeszcze 4 dni...


auto: Saxo VTS
silnik:: 1,6 16V
moc: 145km
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 14 Sty 2006
Skąd: Gliwice

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

ja widzialem

na kompie, nie w kinie

poogladac mozna, rewelacji nie ma wg mnie
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Widzialem w kinie, moim zdaniem bardzo fajnie zrealizowany.
Ale moje zdanie nie bedzie obiektywne bo jaram sie prawie wszystkimi mega-produkcjami o gangsterce tego typu. :D

aha: Jest jedna fajna scena gdy sobie cos tam nawijaja z RZA i widac jego tatuuu wutang hihihi :D
 
 

ps 
first...


auto: Accord
silnik:: 2.0
moc: niewielkakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: GE/CH

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

k-mart napisał/a:

aha: Jest jedna fajna scena gdy sobie cos tam nawijaja z RZA i widac jego tatuuu wutang hihihi :D


Dokladnie ;D najpierw myslalem ze mi sie zdawalo, ale potem morda RZY zaczela pojawiac sie czesciej i wyrazniej.

Film bardzo polecam!
_________________
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Wczoraj byliśmy z Kasią na tym.
Generalnie film podobał mi się strasznie. Jest o czymś. Jest to dobrze pokazane. Co scena to ktoś opala papierosa - non stop ktoś odpala papierosa :) To Kasia zauważyła.

Jest taka scena i to w wielu filmach gdzie ktoś w miejscu publicznym przystawia komuś pistolet, a ten drugi mówi "nie zastrzelisz mnie chyba przy ludziach" i zazwyczaj ten z pistoletem rezygnuje... w American Gangster nie rezygnuje :) aż na fotelu podskoczyłem !!!!
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

Gaydek 
Tesco - codziennie niskie ceny


auto: czarne
silnik:: turbo
moc: ?_km
Pomógł: 43 razy
Dołączył: 24 Paź 2007
Skąd: PL

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Mocny i chyba trochę przydługi film. Denzel Washington i Russell Crowe jak zwykle bez zarzutu. Fajny wątek z łapówkami w policji :] . Zdecydowanie polecam.
 
 

mikson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

powiem wam że spodziewałem sie czegoś z większym wykopem, generalnie niezły film, ale ja już jestem do Denzela przyzwyczajony ze to on jest gliną :) troszkę były dłużyzny , zabrakło dynamiki jakiś pościgów czy akcj,i mogli by to umieścić, wyszedł niezły film troszkę refleksyjny nawet, po reklamówkach spodziewałem sie większego KLIMATU 70lat tego mi brakowało,
 
 

OSKAR 
tylko nie ta małpa w czerwonym


auto: saxofon
silnik:: 1.6 8v & 1.6 16v
moc: Za mało...km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: Podkowa Leśna City

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

ej nie ma co mowic zle o tym filmie.
mi sie podobal bardzo.ogladalem juz kilka razy i mi sie podoba za kazdym razem :jupi: :jupi:
_________________
DOBRY SEX - można porównać do poślizgu na mokrej drodze, z którego wychodzi się bez najmniejszego szwanku. Serce w gardle, adrenalina, człowiek cały spocony, a na końcu szczerzy zęby jak idiota:)
 
 
 

Marcel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

OSKAR napisał/a:
ej nie ma co mowic zle o tym filmie.
mi sie podobal bardzo.ogladalem juz kilka razy i mi sie podoba za kazdym razem :jupi: :jupi:


ale w kinie czy masz na DVD :ble:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 9