Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Clio Sport 200+
Autor Wiadomość

Rudello 
Nazywam się Bond...


auto: clio sport
silnik:: 2.0
moc: 171km
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 13 Maj 2006
Skąd: warszawa

Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

pcs napisał/a:
a co jest w tym zestawie, bo ja (albo u Rudello juz) mam sama przepustnice co sie zacina tylko na na niskich obrotach a pozatym gra ...


nie dostałem

eM napisał/a:
dzik napisał/a:
pedal z jakiegos phI.

Dziku, na forum tylko rudy ma phI,
nie musisz go obrazac :D


zaaaajebisteeeee!! :D :D :rotfl: :rotfl: :D :D
_________________
www.rudys.pl
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Radziu jeszcze Doskocz (który latał Maxi z fabryki) oraz Kościuszko (auto zbudowane przez Polaka ;) )
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

DOkladnie,
a dodam jeszcze ze moj 1.6 ma seryjnie 170koni, to tez dowod na to ze sie da :D :D :D :D
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Bad-i napisał/a:
Radziu jeszcze Doskocz (który latał Maxi z fabryki) oraz Kościuszko (auto zbudowane przez Polaka ;) )


Nie wiem kto za tamtych czasow wymyslil te bzdury ze megane maxi Kuliga byl na hamowni i bylo 330KM i jakies tam inne polskie maxi byly lepsze od fabryki.
Kurwa, jesli Polacy byli by tacy kurewsko zajebisci w budowaniu silnkow, mysle ze ktos by ich zatrudnil w renault sport.
Ale oczywiscie nie. Polska duma na to nie pozwala. Dlatego wszystko skonczylo sie na tym, ze ktos kiedys zrobil 330KM na F7R.
A dzisiaj taki Bad-i ktory ma graty i wszystko nie wie do kogo pojechac by to wystroic.

Blagam, niech ktos kurwa zresetuje internet.
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

Jest ten wlasnie Pan ktory budował Maxi Naczelnika - niestety on budował tylko bude i silnik a wystroili to poprzez komp z fabryki ;)

Nadal go namawiam do zlego ale jakos nie chce dac sie skusic skubaniec jeden :D (obecnie z zona odpoczywa w gorach - emeryturka)
 
 

TOXIC
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

Czyli jednym slowem bez SA to rzezba w gownie :D teraz tez juz to widze.

Ciesze sie jednak ze auto jezdzi :D bo opinie jakie byly co do tych walkow zapewnialy ze autem na seryjnym ecu nie da sie jezdzic :)

Martwi mnie troche spalanie no ale teraz juz nic nie poradze
Za to na koniec roku moze uda sie wyskrobac na SA. No chyba ze kontakt ktory zalapalem pozwoli wystroic ECU juz tu lokalnie na hamowni za pomoca bardziej wyspecjalizowanego sprzetu.

Pomyslcie no i powiedzcie co waszym zdaniem trzeba poprawic dookola silnika zeby te kuce latwiej bylo z tego wyskrobac.
Jesli chodzi o dolot to zostal juz do poprawki tylko dolot zimnego i zwiekszenie srednicy kanalow doprowadzajacych do fabrycznej puszki.
Jesli chodzi o wydech do zrobienia jest wszystko ! tylko czy stan aktualny bez kata mogl by tak bardzo zanizyc wyniki ??
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Cytat:
Pomyslcie no i powiedzcie co waszym zdaniem trzeba poprawic dookola silnika zeby te kuce latwiej bylo z tego wyskrobac.
Jesli chodzi o dolot to zostal juz do poprawki tylko dolot zimnego i zwiekszenie srednicy kanalow doprowadzajacych do fabrycznej puszki.
Jesli chodzi o wydech do zrobienia jest wszystko ! tylko czy stan aktualny bez kata mogl by tak bardzo zanizyc wyniki ??


ciężko powiedzieć co i jak trzeba zrobić, na pewno uporządkować wszystko. I dopiero wtedy szukać jakiejś metody na poprawianie osiągów.

Mam pytanie - czy to auto w ogóle jeździ szybciej niż seria? Bo taki przyrost gdzieś tam wysoko w rpm na co dzień nie jest odczuwalny
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

TOXIC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Co ciekawe, hamownia wcale nie oddaje tego jak teraz sie jezdzi autem. Fakt jest duzo glosniej moze to poteguje ten efekt, ale poki co wrazenia z jazdy sa fantastyczne. Mam wrazenie jak by poprawilo sie w calym zakresie obrotow.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Hmm TOxic ale ty nadal nie jestes wystrojony, o czym tu dywagować.
 
 

TOXIC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

:) Testowalem 8 roznych wersji kalibracji. AFR jest juz w normie, auto na jalowym pracuje dobrze, nie gasnie nie dlawi sie. Jesli o mnie chodzi to jest ok. Fakt ze aparatura pomiarowa jest taka jaka i moze wiecej tak na odleglosc uzyskac sie nie da.

eM ogladales te logi ktore byly wczesniej ? Moge Ci podeslac cos swiezego do przejzenia. Bede wdzieczny za jakies uwagi.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Tak ogladałem ale nie w tym rzecz,
naniosles 8 poprawek do programu.
Chcialbym tylko powiedziec ze podczas strojenia (okolo 2h) tych poprawek potrafi być około 50-100.
 
 

TOXIC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

To moze inaczej :) ile mnie to bedzie kosztowac, czy poradzimy sobie z tym co mamy i na kiedy sie umawiamy ?? :)
 
 

106 
You, you, you...
SIŁŁŁŁŁAAA :]


auto: 106 ITB, ///M3
silnik:: 1.6 8V
moc: 146++, 343km
Pomógł: 80 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: ze wsi

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

eM tak mi sie przypomnialo...ogarnoles juz do konca temat marcelowego
lub oscarowego ecu? cos realnie i namacalnie juz przyroslo czy sprawa
nie doszla do konca? udalo sie wyzej ustawic odciecie?
_________________
Dudziak / Rozkrut http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Marcela ECU daje sie stroic, stroiłem ale seryjnie nie bylo prawie co robic, jedynie to troche sie wygladził dół. Odcinki nie podnioslem
U Oskara nie dalem rady.
Generalnie jak walkow sie nie zmienia to strojenie w 106 imho niewiele da bo seryjna mapa jest miodna w porownaniu do np hądy.
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

oskar coś tam mówi ze jest gorzej niż było wogóle ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 8