Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
potrzebuje pomocy przy zakupie- do kolegów z wawy
Autor Wiadomość

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Dobra wróciłem.
Wisisz mi szkynke browców.
Wiec tak, jechałem, znaczy stałem w korkach .Powinienem tam być w 20 min, byłem w godzine

Jak dojechałem to zobaczyłem saxofona przed jakas kurwa mega willa, zamkiem, wogole gruby lans.
Wyszedł ojciec z synem, jak samochód wjedzał do garażu to pies ich upierdolił mnie konkretnie w plecy a pozniej poprawił w dupsztala :/ :559:
Co do saxo.
Moim zdaniem przyedzaj i łykaj. Z zewnatrz wyglada ok, progi są ok, podłużnice też . W środku jest zadbany , kiera momo bardzo fajna, dodaje takze orginalną kiere z Air-Bagiem. Z tyłu był walony, podłoga była malowana cała , co do różnicy lakieru na tylniej klapie nie moge sie wypowiedziec bo ciemno było . Silnik tez ok oprócz wygięcia przegrody w jednym miejscu. Tak to wygląda jakby ktos młotkiem przyjebał. Przedni spojler ten ziomek sam zmieniał, tylnia klapa nie jest wymieniona tylko stara zrobiona. Samochód dostał chyba w tylne koło i połowe bagara z tyłu. Jechałem nim, moim zdaniem jest miekki. Ten ziom ( dosłownie ziom ) powiedział ze jest twardszy niz seria w co mi sie nie chce wierzyc.
Teraz lece , będe wieczorem , jak masz jakies pytanka todajesz

tu masz linka do zdjec. >>>>KLIK<<<<
Jak je sciagniesz to wez je wstaw na forum zeby kazdy widział bo ja musze leciec.
 
 
 

Peter 
plotki... plotki...


auto: Type-R
silnik:: VTEC
moc: 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Michał napisał/a:
Wyszedł ojciec z synem, jak samochód wjedzał do garażu to pies ich upierdolił mnie konkretnie w plecy a pozniej poprawił w dupsztala :/ :559:


Ty jestes dobry :D
 
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

SZCZEPIONY BYL TEN PIES???

Wiec saxo warte łyknięcia tylko cos foty nie działają
 
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Jestem meeeega wdzięczny, :564:
fotki juz mam na dysku i zaraz wystawie, ,chociaz nie chetnie bo konkurencja nie śpi a szkoda żeby ktoś mi go sprzątnął z przed nosa :diabel:
Jutro dzwonie sie umawiać a za chwile wkleje tu najważniejsze fotki :)

Fotki:






Ostatnio zmieniony przez szymlorek Pią 31 Mar, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

pewnie to nie byl pies tylko suka, ta plec juz tak ma. Tylko na chwile sie odworcisz i cie upier....

za to poswiecenie to powinienes co najmiej krate zarobic..
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

pcs napisał/a:
za to poswiecenie to powinienes co najmiej krate zarobic..


Przy najblizszej okazji pobytu w WWa obiecuje takową krate dla Michała
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Co to za pies był:D Weź no jedź z szymlorkiem jak będzie kupował i wydębcie jakiś upust za te szkody na zdrowiu :D

[ Dodano: Pią 31 Mar, 2006 ]
Widze ze korek też udokumentowałeś, żeby nie było :D
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

jestem .
Wiec tak , nie napisałem najważniejszego jak mi sie jedziło. Samochód przyjemnie jechał, nic nie waliło , ani stukało. Moze to zasługa dobre drogi na jakiej jechałem. Też sie dobrze zbierał . Naprawde, jest oke.
Nie ma klimy, ale za to jest to co lansiarze lubią najbardziej, szyber. Do tego sterowane el.lusterka.
Pytałem sie o cene czy ostateczna , powiedział ze mozna jeszcze porozmawiać wiec realne jest ze do 10 tyś zejdziesz. Ojciec gadał ze zaplacił za niego 19 tysiów ( wraz z robieniem ) ale taką cene to moze sobie między bajki włożyć. Jak zdecydujesz sie pojechać powinieneś jeszcze z tym saxo podjechać do jakiegos warsztatu zeby ci go sprawdzili pod wzgledem technicznym. Aha !! wlasnie. Sciemniłem ze mógł być uderzony w przód od strony pasażera. Powiedziałem ze lampa jest nieorginalna, ze zaczepy są świeże i jest krzywo. To była sciema, ale koles mówił ze mozliwe ale on o tym nic nie wie ( brzmiało wiarygodnie ). Powiedziałem tak zebys miał furtke otwartą do negocjacji ceny !!
 
 
 

Peter 
plotki... plotki...


auto: Type-R
silnik:: VTEC
moc: 200km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

dobre zagranie :D
PS tez radze sprawdzic fure.najlepiej jechac do citroena i podpiac go pod komputer wtedy wyjdzie wszystko co mialoby byc nie tak z silnikiem.dol tez sprawdza.
 
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

aha !! zapomniałbym . Saxo nie ma znaczków 16v po bokach. Nie wiem czy powinny być wiec najlepiej miłosz niech sie wypowie !!
 
 
 

miłosz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

wypowiadam sie... powinny być. Znaczki były od początku produkcji. Ale to jeszcze nie tragedia-mogły po prostu odpaść. Jak ja kupowałem to z jednej strony miałem, a z drugiej też ale... w kieszeni ;) Po prostu panu odpadł, a ja go sobie przylepiłem na zwykłą dwustronną taśmę (trzyma do dziś)
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

No niestety ogłoszenie już zniknęło co mnie nawetnie dziwi bo wlasciciel mówił że mój przyjazd jest uzależniony odtego czy w poniedziałek auto sie nie sprzeda bo był już ktoś nim zainteresowany... a najwcześniej urlop i tak mogłem sobie załatwić pod koniec tygodnia, wszystko przeciwko mnie... :(
Temat można więc zamknąć a wszystkim wam bardzo dziękuje za pomoc :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12