Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Cooper S vs Integra Type-R
Autor Wiadomość

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   Cooper S vs Integra Type-R

Wracając ze spotkania ok 22.00 postanowiłem podjechać na S. Było tam sporo osób - nawet chyba widziałem Jarysia który kogoś killował, ale nagle wszyscy szybko się zaczeli zawijać, więc pomyslałem że warto spadać...Dojeżdzając do Radzymińskiej przy OBI skręciłem wprawo, i jedno auto zamną zauważyłem czerwoną Integre...na następnych światłach już staliśmy obok siebie...ja na środkowym, Integra Type-R na prawym i jakiś Civic na lewym...w Integrze siedziały dwie osoby - kierownik i pasażer - czekałem na zielone, ale wszyscy ruszyli na żółte - więc sporo straciłem zanim ruszyłem...jednak dosyć szybko dogoniłem Honde, bo kierownik chyba na mnie poczekał...na kolejnych światłach jakoś znowu nam nie wyszło, ale przy Makro wkońcu się udało :D żelone i startujemy równo - jedynaka odszedłem o ok 1/3 auta...słysze jak u Integry ryczy załączony VTEC....błyskawiczna zmiana na dwójkę i prowadze już o długość...Integra nie odpuszcza, ale na 3 biegu było już ok 2-ch długości i tak już zostało do końca mojej piątki :D :D :D potem Integra mrugneła mi długimi - podziękowałem awaryjnymi i oni skręcili, a ja zawróciłem z ucieszoną mordą :D :D
Chyba ten dolocik i wydech coś jednak dają ;)
Poprostu miodzio :562:
Ostatnio zmieniony przez nikolas Śro 29 Mar, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   

No to ładnie miniacz chodzi, że objeżdża itr'a.

Nie żebym się czepaił ale pisze się VTEC :P
 
 
 

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   

wiesz chyba Ci zazdroszcze auta :) tzn nie żebym swoje chciał oddać sprzedać czy coś ale Twoje MINI jest kozackie :)

gratki
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   

Vlodarsky napisał/a:
wiesz chyba Ci zazdroszcze auta :) tzn nie żebym swoje chciał oddać sprzedać czy coś ale Twoje MINI jest kozackie :)

gratki



Dzięki. Auto naprawde fajne - wymyslam sobie sprawy aby tylko nim pojeżdzić ;)

VTEC poprawiłem :562:
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Zmasakrować Integre to już coś.
Szacun.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

musimy znowu stanąć Nik.. zobaczymy czy uda mi się utrzymac do 100 tak jak ostatnio

gratuluje Integry.. musze jakąś dopaść na mieści e.. a zwielką chęcią ta która zwiała jak miąłem wypadek
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

saxorulez napisał/a:
musimy znowu stanąć Nik.. zobaczymy czy uda mi się utrzymac do 100 tak jak ostatnio

gratuluje Integry.. musze jakąś dopaść na mieści e.. a zwielką chęcią ta która zwiała jak miąłem wypadek


Na SR kolega z szybkiego Civa powiedział że ten kierownik z tej Integry dostał od seryjneh Integry tyle samo co odemnie więc z dobrym kierownikiem mogło by być równo - trzeba ogarniać to auto żeby osiągać dobre wyniki, więc musze dorwać seryjną Integre z dobrym łącznikiem... :D

A z Tobą Łukasz to możemy się ustawić w weekend ;)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

w weekend mnie nie ma
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Gratuliję killa :one: Miniak musi faktycznie nieźle wymiatać ;) Nie ma jak kompresor, hehe :diabel:
 
 

nikolas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

44FG napisał/a:
Gratuliję killa :one: Miniak musi faktycznie nieźle wymiatać ;) Nie ma jak kompresor, hehe :diabel:


Oczywiście jak opisałem killa na forum SR to maniacy Hondy (zresztą bardzo mi się podobają szczególnie Type-Ry - jeżdziłem takim 3 mieś..) napisali że kolo wogule nie ogarnia auta i miał 20 :diabel: pasażerów na pokładzie i.t.d. ale mi to zwisa bo ja zawsze traktuje to jako niezłą zabawe i nawet przegrane tylko motywują mnie do dalszych ulepszeń i przeróbek auta...

Generalnie wiem jak Integry zapiepszają ale to już druga Integra zkillowana przezemnie i jakoś nie było żle...jakoś nie doceniany jest Cooperek :554: pewnie dlatego że se nazywa Mini :D
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Wiesz... ja nie do końca rozumiem tych co najgłośniej krzyczą, oburzają się, szukają winnych, lub wręcz odwrotnie - usprawiedliwienia. Kill to kill i tyle - Ty się cieszysz, bo to fajna sprawa skilować ITR-a, z kolei gdyby on Cię skilował, to podejrzewam, że nie wypruwałbyś sobie żył tak jak niektórzy masta-killa na SR. Jak dla mnie to mojego strucla może objeżdżać dowolne sportowe auto i nie będę się tym przejmować, najważniejsze aby mi się podobało nim jeździć. Jak przestanie to wywalę go na śmietnik, spalę i kupię inną zabawkę :diabel:
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

44FG napisał/a:
. Jak przestanie to wywalę go na śmietnik, spalę i kupię inną zabawkę :diabel:


ubezpiecz drogo i utop w wiśle..

ja uważam tak samo.. to co czasami czytam n SR to mnie osłabia poprostu. Albo czasy do 100 lepsze o 2 sek niż podaje katalog.. oczywiście seryjnym autem.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

44FG
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Po prostu jest granica, która oddziela normalną fascynację szybkimi i fajnymi autami od maniakalno-depresyjnej konieczności przedłużenia sobie fiuta :D Cieszę się, że stoimy po dobrej stronie tej granicy ;)
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

ja kiedyś z Nikiem rozmawiałem że naprawde dostac baty od fajnego lub porównywalnego auta to żaden wstyd.. pozatym liczy się zabwa.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Ja jestem fanatycznym maniakiem hondy ale...
1.Integra type-r jest kultowa ale nie najszybsza na swiecie
2.Wyścig jest to porównanie umiejętności kierowców na "ujeżdżanym" sprzęcie - wiec jak ktos chce porownywac same auta to niech wezmie moc na kołach podzieli przez mase i uwzgledni opor powietrza - wynik gotowy.

W sytuacji jak jakies auto zostaje skillowane - zaraz uaktywnia sie sekta obroncow tej marki i zaleznie od autorytetu grupy jako calosci lub glownego guru tej grupy - obsmiewaja delikwenta lub nie.
_________________
Samochody to ZUO!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12