Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
ktory telefon
Autor Wiadomość

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Ciekaw jestem opinii posiadaczy Samsungów- jak wygląda kwestia aktualizacji softu? W HTC zapominają o telefonie zaraz po opuszczeniu przez niego fabryki.
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

jest tylko jeden powod dla ktorego zastanawiam sie nad samsungiem, ich oled ktory kusi i tyle, nic wiecej... no może bateria ktora nie pada przy 10-20% naładowania :)
 
 
 

Kamill 
japa trolu!


auto: Ducato
silnik:: 2.3
moc: 110km
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Skąd: Wilanów 90210

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Nawet na S5 niedawno była jakaś aktualizacja softu. A to jest telefon z przed 3 lat? Więc flagowegowce maja dość długie wsparcie.
W moim S7 niedawno miałem już druga aktualizacje do nowszej wersji. Częściowo zmienił się interfejs, więc nie był to tylko bug fix patch, ale pełen upgrade.
 
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

PiTT napisał/a:
ktos uzywa dluzej samsunga s7 edge?
muszę przedłużyć umowę i niechętnie wybieram iphona bo każdy miał ten sam problem z baterią... oczywiście zaraz jak się kończyła gwarancja :/
teraz mam iphona 5s bo zostawiłem go sobie jako awaryjny i irytuje mnie to że telefon czasami zamula... jest to ewidentnie celowe zagranie i postarzanie sprzętu softowo
pamiętam jak to śmigało, teraz czuć już że nie jest tak jak powinno.
Wkurza mnie apple, ale obawiam się że szybciej wkurze się na samsunga, więc sam nie wiem czy brać iphona 7 czy galaxy s7 edge...


Kolega ma od paru miesięcy tego s7 edge i jest bardzo zadowolony.
Na nowego androida musiał długo czekać... pomimo tego, że to był aktualny flagowiec.
 
 
 

Chloru 
bizon
...

auto: Xsara VTS
silnik:: XU10J4RS
moc: 167km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Maj 2012
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

siema napisał/a:
Ciekaw jestem opinii posiadaczy Samsungów- jak wygląda kwestia aktualizacji softu? W HTC zapominają o telefonie zaraz po opuszczeniu przez niego fabryki.


Mój Note4 (premiera 2014.10, pierwszy system 4.4.4) dostał 6.0.1 (Marshmallow). Na 7.0 sie nie zapowiada ale średnio raz na miesiąc/dwa przychodzi update bezpieczeństwa.
_________________
Understeer is a crime (C) Colin McRae
 
 

Drone 
Memory 5... Siara i wszystko jasne
agresywność 0%


auto: Dwa sedany
silnik:: Razem 3800
moc: Razem 273km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Chloru napisał/a:


Mój Note4 (premiera 2014.10, pierwszy system 4.4.4) dostał 6.0.1 (Marshmallow). Na 7.0 sie nie zapowiada ale średnio raz na miesiąc/dwa przychodzi update bezpieczeństwa.


Dla porównania :rotfl:
Mój służbowy iPhone 5s z premierą w 2013 ma nadal aktualizację do najnowszego iOS właściwie w dniu premiery nowej wersji :) I pewnie jeszcze z rok będzie miał :rotfl:

Samsunga bym brał tylko dla ich aparatów foto zainstalowanych w słuchawkach. Obecnie najlepsze montowane w komórkach :-)
_________________
nadpis
 
 
 

Walle 
nieprzyzwoite zabawy


auto: e39
silnik:: WTF52OMG65
moc: niewyobrażalnakm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Warschau

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

spójrzcie na prośbę o pomoc w wyborze telefonu w pierwszym poście tego tematu ;D

Czas leci :faja:
_________________
Filozof, Biegacz, Fotograf, Egoista, Cham, Prostak i Humanista
 
 

Drone 
Memory 5... Siara i wszystko jasne
agresywność 0%


auto: Dwa sedany
silnik:: Razem 3800
moc: Razem 273km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Walle napisał/a:
spójrzcie na prośbę o pomoc w wyborze telefonu w pierwszym poście tego tematu ;D

Czas leci :faja:



Już chyba dostał odpowiedzi. We flagowcach jako tako to widać wygląda, chociaż aktualizacja z opóźnieniem. Widać że przez około 2 lata od premiery można mieć najnowszy system, a później być może tylko łatki bezpieczeństwa.

W innej pracy miałem kiedyś Samsunga Galaxy S Advanced. Dostałem go chwilę przed tym jak na rynek wchodził S3, a więc był to jakiś rok od premiery tego mojego telefonu. Ten S Advanced to było coś pomiędzy Galaxy S i S2.
Nigdy żadnej aktualizacji do nowszej wersji Androida ten telefon nie dostał za mojego okresu jego posiadania. Dostałem nówkę sztukę.
Dodam że po firmie chodziły wtedy pogłoski, jakoby te słuchawki miały dostać aktualizacje do Androida 4 (oryginalnie miał jakiegoś chyba 2.7), ale nikt się nie doczekał. A był to u nas sprzęt powszechnie używany. Niektórzy podejrzewali (być może słusznie), że to wina T-Mobile, bo od nich były te telefony brane. Ja nie wiem czy to prawda.
_________________
nadpis
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Drone napisał/a:
Dla porównania :rotfl:
Mój służbowy iPhone 5s z premierą w 2013 ma nadal aktualizację do najnowszego iOS właściwie w dniu premiery nowej wersji :) I pewnie jeszcze z rok będzie miał :rotfl:

A premiery dual sim w którym roku się spodziewacie?

Wziąłem tego S7 Edge Dual, zobaczymy.
 
 

Drone 
Memory 5... Siara i wszystko jasne
agresywność 0%


auto: Dwa sedany
silnik:: Razem 3800
moc: Razem 273km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

siema napisał/a:

A premiery dual sim w którym roku się spodziewacie?

Wziąłem tego S7 Edge Dual, zobaczymy.


U mnie w firmie nie dają dual simów ;D

Ja prywatnie mam telefon na Windows Phone, więc coś tam wiem o braku aktualizacji xD

S7 to premiera rok temu, więc pewnie jeszcze za rok dostaniesz nowy system i na tym koniec ;)
_________________
nadpis
 
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Drone napisał/a:
siema napisał/a:

A premiery dual sim w którym roku się spodziewacie?

Wziąłem tego S7 Edge Dual, zobaczymy.


U mnie w firmie nie dają dual simów ;D

Ja prywatnie mam telefon na Windows Phone, więc coś tam wiem o braku aktualizacji xD

I o to chodzi. Podejrzewam, że większość fanbojów Apple ma jakąś byle jaką słuchawkę w drugiej kieszeni- nie dość, że dwie kieszenie wypchane, to jeszcze wśród lepiej sytuowanych gimnazjalistów wstyd prywatny telefon odebrać, bo cały lans na iPhone pryska.
 
 

Drone 
Memory 5... Siara i wszystko jasne
agresywność 0%


auto: Dwa sedany
silnik:: Razem 3800
moc: Razem 273km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

siema napisał/a:

I o to chodzi. Podejrzewam, że większość fanbojów Apple ma jakąś byle jaką słuchawkę w drugiej kieszeni- nie dość, że dwie kieszenie wypchane, to jeszcze wśród lepiej sytuowanych gimnazjalistów wstyd prywatny telefon odebrać, bo cały lans na iPhone pryska.


Ten mój Windows Phone to Lumia 1020.
Trzymam go, bo żadna inna firma do tej pory nie uznała że warto wsadzić porządny sensor foto,
do flagowego sprzętu za który chcą worek złota.

Do jakości zdjęć tej Nokii z 2013 roku (?) nie ma podejścia nic obecnie robionego :(
Przykre to.

Japko służbowe mam takie jakie mam, bo jest małe i działa dobrze. Dobre do biegania. Ręki nie urywa i łatwo wyjąć je z opaski na ramię :faja:
Trudno mnie zatem uznać za fanboja tego sprzętu, skoro nie chcę nowszego modelu :rotfl:

Podobnie dziwi mnie brak wsparcia od producenta do sprzętu który sprzedali za 4k PLN.
Ale ja może dziwny jestem i zbyt dużo wymagam.

Samsunga bym wziął chętnie na służbówkę. Dobry to sprzęt, a później wymienią na nowszy model w firmie za friko ;D
_________________
nadpis
 
 
 

Chloru 
bizon
...

auto: Xsara VTS
silnik:: XU10J4RS
moc: 167km
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Maj 2012
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Drone napisał/a:
Dodam że po firmie chodziły wtedy pogłoski, jakoby te słuchawki miały dostać aktualizacje do Androida 4 (oryginalnie miał jakiegoś chyba 2.7), ale nikt się nie doczekał. A był to u nas sprzęt powszechnie używany. Niektórzy podejrzewali (być może słusznie), że to wina T-Mobile, bo od nich były te telefony brane. Ja nie wiem czy to prawda.


Oczywiście, że to wina operatora. Ten model dostał 4.1.2 (https://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9070/)

Drone napisał/a:
Mój służbowy iPhone 5s z premierą w 2013 ma nadal aktualizację do najnowszego iOS właściwie w dniu premiery nowej wersji I pewnie jeszcze z rok będzie miał


A możesz już tym iPhone zapłacić w sklepie przy użyciu NFC? :rotfl:
_________________
Understeer is a crime (C) Colin McRae
 
 

Drone 
Memory 5... Siara i wszystko jasne
agresywność 0%


auto: Dwa sedany
silnik:: Razem 3800
moc: Razem 273km
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Chloru napisał/a:


A możesz już tym iPhone zapłacić w sklepie przy użyciu NFC? :rotfl:


Argument z deka dziecinny.

Wysunę podobny. A możesz wsadzić swojego Samsunga w opaskę o otworze szerokim na 6cm? :lol2:

Taka specyfikacja słuchawki i tyle. Ktoś tak wymyślił żeby miała jakieś właściwości i funkcjonalność.

A wątek jest o porzucaniu swoich urządzeń przez producenta, które kosztowały jako nowe chore pieniądze.
I kto tu bardziej rucha swoich userów?


A co do tego Samsunga S Advanced. Szkoda że operatorzy tak się zachowują.
Czy japka sprzedawane przez T-Mobile czy inne Orange też nie dostają aktualizacji iOS? Bo coś mi się nie wydaje. Ale może się mylę.


Zobacz kto tutaj jest fanbojem.
Użytkownicy Windows Phone po kolejnym wy.ebaniu ich przez Microsoft już w ogóle nie kupują tego szajsu. Developerzy też już nic nie robią, bo co system (Windows CE, Windows 7.X, Windows 8 i Windows 10) to musieli się uczyć kodować od nowa. Zero ciągłości.
Useria nie miała aktualizacji po krótkim czasie, to też kopnęła w dupę MS.
A użytkownicy Androida często nie mają nawet jednej aktualizacji, ale ujadają jakie to Apple jest złe i w ogóle.

Z czym do ludzi? xD
_________________
nadpis
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Dual sim jest dla biedaków. Po prostu kupujesz drugiego ajfona i problem z głowy :faja:
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.45 sekundy. Zapytań do SQL: 12