Wysłany: Sob 21 Mar, 2009 [M] Peter Doherty - Grace / Wastelands
Data wydania: 16 Marzec 2009
Gatunek: Rock
Utwory: 1.Arcady 2.Last Of The English Roses 3.1939 Returning 4.A Little Death Around The Eyes 5.Salome 6.I Am The Rain 7.Sweet By And By 8.Palace Of Bone 9.Sheepskin Tearaway 10.Broken Love Song 11.New Love Grows On Trees 12.Lady Don't Fall Backwards
"Grace / Wastelands" to debiutancki solowy krążek frontmena Babyshambles i byłego lidera The Libertines - Pete'a Doherty'ego... przepraszam Petera. Tak od teraz Pete staje się Peterem, a zmianą pisowni imienia chce się odciąć od swojej narkotykowej przeszłości. Kto zna wcześniejsze dokonania Doherty'ego ten wie czego się spodziewać po tym albumie. Mamy więc poetyckie teksty z dobrze dobraną do tego muzyką, opartą w przeważającej części na gitarze akustycznej. W nagraniu płyty Peterowi pomagali m.in. Graham Coxon i Dot Allison. Album ma trochę melancholijny charakter i zmusza słuchacza do przemyśleń. Na wyróżnienie zasługują m.in. "Arcady", singlowe "Last Of The English Roses", "Sweet By And By" oraz "Broken Love Song". Zresztą reszta też jest świetna.
Cieszę się bardzo, że udało się Peterowi nagrać tę płytę, już widzę miny tych co wieszali na nim psy. Chłopak ma wielki talent i na pewno nie zasługuje na to. Płytę polecam każdemu kto lubi przyjemnego lekkiego alternatywnego rocka.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach