Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic (Prezesiak) vs Yaris TS (anjas)
Autor Wiadomość

Vlodarsky 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Pedżo 306 cab
silnik:: XU10J4
moc: 152km
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 15 Gru 2005
Skąd: Warszawa/Łomianki

Wysłany: Śro 03 Maj, 2006   

znalazlem foto ale to jak juz wrociles i dostajesz kartke... a poza tym jak zrobie album to wszystko pokaze foty.
_________________
www.racing-oils.pl
www.millersoils-warszawa.pl
www.citroen-warszawa.net
www.facebook.pl/vlodarskyracing
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 03 Maj, 2006   

anjas napisał/a:
No cóż, nie chcę polemizować, ale z tymi 2 długościami różnicy to chyba lekka przesada.
Dla mnie piątkowy street był bardzo pocieszający, bo okazało się że w zwykłym ruchu ulicznym, od świateł do świateł na górczewskiej (a światła są tu gęęęsto) , to yaris był z przodu :D . Dopiero przy dłuższych odcinkach honda zaczynała wygrywać. Zazwyczaj w takiej sytuacji skręcam w prawo pozostawiając właściciela mocniejszego samochodu z przerażeniem i znakiem zapytania między oczami - "co się dzieje? yaris mnie objeżdża!" :D

Aha, coś mi się wydaje, że gdybyś miał 146km/h przy 400 metrze to czas byłby lepszy. Czy na Bemowie nie podawali prędkości na końcu odcinka?

Nie wiem czy podawali, ja jej nie znam. Wiem, ze jak mijalem fotokomorke to jechalem juz dluzsza chwile na 4 a 3 koncze przy 136. Co do streetow to jakos nie mozemy sie dogadac :D . Niech Ci bedzie, ze do konca 2 jestes z przodu ale jak wrzucalem 3 to zaczynalem nadrabiac i na 4 bylem juz sporo z przodu. Trzeba sie ustawic jakos na najblizszym spocie na normalnym odcinku
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Właśnie wyczytałem na streetracing.pl że na Bemowie nie mierzyli prędkości na końcu wyścigu, a szkoda bo wyniki byłyby bardzo interesujące...

Rzeczywiście jakoś po wyścigach nasze odczucia nie są zbyt spójne. Podobnie było po jesiennym streecie, kiedy ja twierdziłem że do 100 nasze fury idą bardzo podobnie :D
Wtedy twierdziłeś, że trzeba to zweryfikować na suchym bo na suchym hondzia lepiej startuje. Zweryfikowaliśmy i okazało się że yaris na suchym też potrafi pojechać :D
Czasem mam wrażenie że takie streety traktuje się zbyt poważnie - a po co? Dla mnie to dobra zabawa i naprawdę nie ma większego znaczenia czy do 100 jestem maskę do przodu czy maskę do tyłu (tym bardziej, że w yarisie maska jest króciutka ;) )
Oczywiście nie mam nic przeciwko kolejnemu spotkaniu i porównaniu osiągów na zmierzonym odcinku 400metrów, ale szczerze mówiąc nawet jak przegram o 10 długości to się nie powieszę, a gdybym jakimś cudem wygrał to też nie będzie to dla mnie temat do brandzlowania się przez miesiąc. Ważne że jest fun i adrenalinka.
Dlatego jeszcze raz dzięki za fajnego, piątkowego streeta :D
 
 
 

Prezesiak 
I wanna be HotHatch member!!
tja


auto: Honda Civic
silnik:: 1.8 [B18C4]
moc: ~180km
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Zgadzam sie z Toba, ale chyba musisz przyznac, ze ta nasza ustawka ze wzgledu na ruch byla malo profi:). Albo odcinek byl za krotki albo nie moglismy sie spokojnie ustawic na swiatlach, wiec mozna by sie w koncu ustawic w jakims spokojniejszym miejscu.
Wydaje mi sie, ze te predkosci podawane przez g-techa sa realne bo kilka razy patrzylem na licznik jak mierzylem i zgadzalo sie
 
 
 

Dariano 
Dowidzenia


auto: CIVIC VTI
silnik:: B20C6
moc: 217km
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Garwolin

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

na nastepnym spocie obiektywnie was ocenimy i bedzie po problemie ;)
_________________
...wspomnienia wracaja...
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Problemu żadnego nie ma :)
Stawaliśmy w sumie z 10 razy, kilka startów było nieudanych, ale z 5-6 razy udało się pojechać konkretnie.
A co do odcinków, to jak dla mnie im krótszy tym lepszy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13