Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Sprint w Chorzowie
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   Sprint w Chorzowie

W sobotę w Chorzowie na Autodromie odbyłe się taki SuperSprint. Frekwencja mała, ale było 106 rajdówka, dość konkretna, wściekły AX i Colt 1.8 16v 140 koni odchudzony na maaxa, no i moje złote 106 :diabel: . Poza tym parę wolniejszych autek. Trasa krótka, bardzo szybka, dużo hardcorowych hamowań. Byłem 1, najl;epszy czas 1.12,16 sek, było 5 przejazdów, za każdym razem co najmniej 4 sek przed drugim... Inni kierowcy chyba nawet bardziej doświadczeni, ale po zrobieniu kompa(zhamowane 130,8 konia w TTC) plus slik i duzy hamulec z ferodo ds 3000 dało mi mega przewagę. Wracając "skilowałem" colta CZT. A z ciekawostek, na imprezę przyjechał chyba dealer Renault Megan Sport, pomarańczowym. Jak dla mnie to samochód jest daremny pod każdym względem, no i Pan z Renault jest niezłym bucem, ale to już inny temat. Pozdro
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

heheheheh
tresciwy tekst
gratuluje !!!!
masz jakies foty ??
 
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Także gratuluje, ale nie chwaliłes się że zrobiłeś już kompa, nie ładnie tak :D
 
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   Re: Sprint w Chorzowie

Marek23 napisał/a:
A z ciekawostek, na imprezę przyjechał chyba dealer Renault Megan Sport, pomarańczowym. Jak dla mnie to samochód jest daremny pod każdym względem,

Nie bardzo rozumiem jak to zrozumiec.... :566: :D
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   

Marek23 napisał/a:
samochód jest daremny


to chyba znaczy ze samochód to kupa, ale nie jestem pewny ;)
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   

Daremny czyli nieudany. Jako auto sportowe to nie bardzo, duża waga i niewyłączalnie ESP(uzbraja się przy 60 km\h ). A na lansowóz to za tą kasę są lepsze fury...
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Śro 17 Maj, 2006   

Marek23 napisał/a:
Daremny czyli nieudany. Jako auto sportowe to nie bardzo, duża waga i niewyłączalnie ESP(uzbraja się przy 60 km\h ). A na lansowóz to za tą kasę są lepsze fury...


jechales tym ze wysnuwasz takie opinie?? wiec najpierw radzilbym zweryfikowac wiedze.

Pomaranczowe Megane Sport to auto wlasciciela salonu Renault Auto Zieba w Katowicach, tzn. bylo jeszcze mieisiac temu, gdyz ponoc jest juz sprzedane i ktos wplacil za niego zaliczke.

Szkoda ze nic nie wiedzialem o tym sprincie :( Wpadlbym wraz z Punto 1.2Turbo. Chetnie bym sie sprobowal w koncu z Megane Sport :)
 
 

Loko 
Dr. Scheffler dzwoń 500 000 529


auto: ...
silnik:: ...
moc: ...km
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Kraków

Wysłany: Śro 17 Maj, 2006   

Ja rozumiem żę nazwa SuperSprint moze przypominać wyścigi równoległe, ale to nie to. To była jazda po zakretach :D
 
 
 

zowa
[Usunięty]

Wysłany: Śro 17 Maj, 2006   

Loko napisał/a:
Ja rozumiem żę nazwa SuperSprint moze przypominać wyścigi równoległe, ale to nie to. To była jazda po zakretach :D
teraz rozwaliles system :564: :diabel: co do sprintu to gratuluje Ci marek zajetego miejsca.no i chipowania w TTC :)
 
 

Kune
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

male sprostowanie, tym pomaranczowym Megane chyba przyjechal do Was juz nowy wlasciciel, bo wczoraj u zieby stalo nowe Megane SPORT 2.0T ph2 grantowe.

szczerze to zby wielkich roznic z zewnatrz miedzy tymi autami nie ma.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

Jeżdziłem Meganą Sportem u kumpla w Szwajcarii... Dla mnie mega landara z prądem na kołach(ESP). Może Loeb ze mnie nie jest, ale troche sportowych wozików obgoniłem i jakieś pojęcie mam. Pozdro
 
 

pcs 
dodatkowe kategorie


auto: volvo 240 turbo
silnik:: B204gt
moc: 200km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: WW

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

Gratuluje wygranej, ale ciagle jestem obrazony ze nie byles w lublinie (liczylem ze ktos nam pokaze jak sie jezdzi).

Megane sport to sam sie zastanawiam po co jest, cena jest taka jakby wcale go nie chcieli sprzedac, do zawodow i pucharow i tak sa clio sport a do budowania wizerunku jest clio V6.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

pcs napisał/a:
Gratuluje wygranej, ale ciagle jestem obrazony ze nie byles w lublinie (liczylem ze ktos nam pokaze jak sie jezdzi).

Megane sport to sam sie zastanawiam po co jest, cena jest taka jakby wcale go nie chcieli sprzedac, do zawodow i pucharow i tak sa clio sport a do budowania wizerunku jest clio V6.



Z tego co słyszałem to nieżle radziliście sobie w Lublinie, więc bez przesady. Wpaść chciałem, ale nie wyszło.

Zgadzam się z Tobą, że Meganka z czysto sportowego punktu widzenia jest niepotrzebna. Ale chyba chodzi też o podniesienie wizerunku Megane, musi być odpowiedzna R32, Focusa ST,itd...
 
 

k-mart 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: -
silnik:: 0.0
moc: 000km
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2005
Skąd: z polecenia

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

ee tam, jak skoncze swoje s3 to z miejsca zamieniam je na megana sport. mi sie zajebiscie podoba, nie jest to ani wyscigowka ani rajdowka tylko samochod do przyjemnego przemieszczania sie. A na korsyce widzialem ze ma niezly dojeb jak sie 3 sztukami na raz wsciekali. Cena jest bardzo dobra jesli z miejsca moge zamienic 5-letnie s3 na 1,5 rocznego megana sporta...
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

Ja bym wziął Focusa RS(nie mylić z ST), no ale to kwiestia gustu. U Ciebie i tak dizel droższy, więc do przemieszczania benzynka. Jak się konkretniej zarobię to do sportu evo :diabel: , a na bujake 911( może być model 993, ostatni na powietrze).

PS. A tak wogóle to fajne przełęcze macie w Szwajcarii, tylko, że ja tam zawsze paskiem tdi combi się bujam, więc nici z rajdowania. Poza tym obywatele dzwonią na psy, że polnisches schwein fahrt wie ein idiot :kosci:

Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 12