Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak podłączyć MP3 do radia samochodowego?
Autor Wiadomość

Greg 
sushi nori


auto: 106 S16, Willy
silnik:: TU5J4 1.6 16V
moc: 168km
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   Jak podłączyć MP3 do radia samochodowego?

Siema!

Pytanie jak w temacie. Już mam dość płyt które po tygodniu sa porysowane i się zacinają, radia z mp3 sobie nie kupię bo nie będzie mi działał komputer pokładowy, radia z mp3 z nowszych C2 na 99% nie pasują bo mają ponoć inną wtyczkę. Pozostaje podłączenie mp3 do radia cd które mam.

Czy można wypuścić jakiś kabel z mini jack'iem z radia i wpinać go do słuchawek?
Są jakieś inne opcje?

Transmitery FM - jeszcze nie widziałem działającego, miałem jakieś dwa z allegro i były do d...

Pomocy :P
_________________
"If in doubt, flat out." - Colin McRae
 
 

TOXIC 
zepsuł mi sie toster


auto: Clio Sport ph1
silnik:: F4R 730
moc: 178km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Łódź

Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   




do renault jest fajne rozwiazanie, emulator zmieniarki ale kufa drogie jak.....
http://www.allegro.pl/ite...t_3gratisy.html poszukaj moze do cytryny tez :)
w Clio jest to o tyle fajne ze wkladasz seryjna kasete :) nie kusi zlodzieja, zachowujesz sterowanie przy kierownicy :) no i jakosc dzwieku lepsza niz transmiter fm (choc na te ostatnie wcale nie narzekam :) moze nie sprzet audiofilski :) ale na droge do pracy i sowrotem starczy :) )

a no jest :D

http://www.allegro.pl/ite...n_3gratisy.html
_________________
www.megastarter.pl
 
 
 

Barejka 
kliknij obrazek poniżej


auto: 106 xsi
silnik:: 1.6 16v
moc: trochi jekm
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 12 Wrz 2008
Skąd: Siedlce

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Greg, z transmiterem spotkalem sie tylko dwa razy i to pozytywnie :D raz stoimy na anszej miejscowce na kilka aut wystarczy ustawic jedno pasmo i wszedzie leci to samo, a drugi raz typ mnie wyprzedzal to jak zblizyl sie na 50 metrow to przebil sie przez Zetke ktora wlasnie leciala i uslyszalem jakies jego hiphopy, moze warto zainwestowac w drozszy transmiter :]
_________________
 
 
 

TOXIC 
zepsuł mi sie toster


auto: Clio Sport ph1
silnik:: F4R 730
moc: 178km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Łódź

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

no mnie tez zastanawia czy te droższe za 160zeta z funkcja bluetooth sa lepsze niz te najtansze. A z zakłócaniem całej okolicy to faktycznie lipa :D a na kilka aut to rożnie słychać bo niektóre radioodtwarzacze maja obróbkę cyfrowa dźwięku i pojawia sie opóźnienie nawet do sek :D efekt ciekawy jak bys surround zapuścił :D
_________________
www.megastarter.pl
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

jak dal mnie transmiter to straszne gówno ;)

dziękuje za uwagę ;)
 
 
 

TOXIC 
zepsuł mi sie toster


auto: Clio Sport ph1
silnik:: F4R 730
moc: 178km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Łódź

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

Janusz napisał/a:
jak dal mnie transmiter to straszne gówno ;)

dziękuje za uwagę ;)


gofno jak masz za to zapłacić 100 czy 200pln ale jak kupujesz za 30 to stosunek jakości do ceny zmienia gofno w produkt roku ;) Przykładowo nawet majac mp3 na pokladzie plyty mp3 nagrywałem raz na ruski rok :/ i łapałem sie na tym ze słucham radia bo wszystkie kawałki mi sie osluchaly. Zapragnąłem wrócić do sterowania przy kierownicy bo to jednak fajne ale jedyne radio jakie miałem oryginał to kaseciak :D Myślę sobie fajnie przynajmniej nikt mi tego nie wyjmie na parkingu. Nie mniej jednak nie muszę tym sposobem rezygnować z ulubionej mp3 jak mam ja ochotę posłuchać częściej niz raz na dzien w radiu :)
Tym sposobem wygrzebałem transmiter FM ktory zalegal gdzies w szufladzie (kupiony z samej checi posiadania za 30zeta bo kumpel z allegro zamowil za duzo) i okazjonalnie spełnia swoje zadanie znakomicie :)

Generalnie jak by ktos chcial kupic ladnego JVC EXAD'a z dotykowym panelem to chetnie sprzedam bo wole kupic taki emulator zmieniarki jak w moim pierwszym poscie i miec komfort z obslugi radia przy kierce i wygode jaka oferuje SD A tymczasem z powodzeniem posilkuje sie transmiterem FM :)

Edit:
Juz se nikt nie chce kupic ladnego JVC bo juz jest rezerwacja ;)
_________________
www.megastarter.pl
 
 
 

p106rallye
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

W Polsce to jeszcze transmiter ma racje bytu ,bo stacji radiowych jest w sumie niewiele i da się jakoś wstrzelić w wolne pasmo,ale za granicą ,nawet w Czechach przy tak dużym nasileniu stacji,można sobie go w dupe co najwyżej włożyć.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

p106rallye napisał/a:
W Polsce to jeszcze transmiter ma racje bytu ,bo stacji radiowych jest w sumie niewiele i da się jakoś wstrzelić w wolne pasmo,ale za granicą ,nawet w Czechach przy tak dużym nasileniu stacji,można sobie go w dupe co najwyżej włożyć.

Mysle ze ten argument przysporzy temu urzadzaniu zwolennikow na naszym forum
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

fydi 
Oświadczam - donosiłem do SB


auto: Clio Williams
silnik:: F7R
moc: 154km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Kraków

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

eM napisał/a:
Mysle ze ten argument przysporzy temu urzadzaniu zwolennikow na naszym forum

Jakiś zbiorowy zakup? :D
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

Ja mam trasmiter jakiś zwyłky z allegro i jestem w sumie zadowolony, czasem naprawdę się przydaje. A jakość jest całkiem OK.
Jednak zauważyłem, że jakość odbioru zalezy od samochodu. Np. w mojej preludzie było ok, w clio jest OK, ale jak próbowałem go używać w corolli to była dupa zbita, działał strasznie gównianie, jakieś szumy, zakłócenia itd.
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

jozekrj 
Za czym ta kolejka stoi?

auto: PUG 307SW
silnik:: EW10A
moc: 140km
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2009
Skąd: WJ

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

nie wiem jak w radiu z cytryny

jak miałem starego pionka deh8400 to miałem przewód mini jack- kostka od zmieniarki i do tego miałem podłączonego Zena
_________________
 
 

TOXIC 
zepsuł mi sie toster


auto: Clio Sport ph1
silnik:: F4R 730
moc: 178km
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Łódź

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

jozekrj napisał/a:
nie wiem jak w radiu z cytryny

jak miałem starego pionka deh8400 to miałem przewód mini jack- kostka od zmieniarki i do tego miałem podłączonego Zena



Mowimy o radiu seryjnym.
Mamy XXI wiek na allegro setki radyjek ktore robia wszystko oprócz loda ;D o dziwo te najbardziej rozbudowane konstrukcje są najczesciej malo znanych firm :D ale jakoś kuzwa wszyscy zapominaja o np. takim fajnym gadzecie jak sterowanie przy kierownicy które ja osobiście akurat lubie :D
_________________
www.megastarter.pl
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

TOXIC napisał/a:
ale jakoś kuzwa wszyscy zapominaja o np. takim fajnym gadzecie jak sterowanie przy kierownicy które ja osobiście akurat lubie :D
_________________



dokładnie.... ja tego nie doceniałem dopóki nie miałem w foce, dlatego teraz zamierzam powrócić do oe :)
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

bardzo wygodna rzecz i bezpieczna bo nie musisz sie tak odrywac od prowadzenia auta
no i mozna zablysnac przed lachonem zy wsi
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

eM napisał/a:
no i mozna zablysnac przed lachonem zy wsi



sii...:D jeśli chodzi o dziewczyny to im się dziwne rzeczy w samochodach podobają :rotfl: :rotfl:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12