Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki telefon halp!!!
Autor Wiadomość

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

eM napisał/a:
Piotruś, ale tak naprawde po co Ci to?
Wiesz, jak to się przekłada na twoje życie, co byś robił gdybyś tego nie miał.
Zapewne to samo.
Troche tak filozoficznie, ale tak naprawde. Czy te wszystkie bajery za które płacimy słono to nie jest tylko potrzeba wykreowana przez specjalistów od duszy?

ajfona wziąłem na wymianę telefonów, więc nie płaciłem ceny rynkowej
a podoba mi się jego prostota użytkowania, mam wszystko pod ręką
n95 była spoko, ale brakowało mi właśnie tej właśnie obsługi jaka jest w ajfonie
kładę się wieczorem i zawsze sprawdzam sobie po cichu maila, jaka będzie pogoda, przeglądam strony i wszystko bezszelestnie
przy wstukiwaniu w klawisze nie było już tak fajnie ;)
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

ok
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

zefir napisał/a:
PiTT napisał/a:
[
dla mnie ajfon jest debesciak ze wzgledu na latwosc obslugi, dotykowy, zajebiscie precyzyjny ekran gdzie masz pelna klawiaturę, kozacka przegladarke www + wszystkie funkcje audio video
na jutubie mozna ogladac wszystko w git jakosci
no i nowa wersja 3gs ma mmsy, ktorych tak bardzo wszystkim brakowalo :D
ja może wyslalem max 2 mmsy odkąd mam ten telefon, mmsy są bez sensu ;)


to samo masz w omnii po wgraniu softu SPB, nie jest to tak idealny wyswietlacz , ale jest 100x lepiej niz w seryjnej omnii i dzialaja youtube i reszta rzeczy w przegladarce. choc spb sciagnela, klawiature ekranowa od Iphona.

co do n95 black 8Gb znam przypadki wsrod znajomych gdzie wszystkie te modele byly wadliwe: 2x padla plyta glowna, i 4x glosnik przestawal dzialac, i telefony byly wiecznie w naprawie.

n95 byla zajebistym telefonem i bardzo wytrzymalym.

pozdro

do Omni miałem powgrywane wszystkie możliwe mody w wielu konfiguracjach, na serio dawałem jej z 3 szanse
za każdym razem pełny reset bo mi się straszliwie krzaczyła po tych dodatkach
już to kilka razy pisałem, stara Omnia wg. mnie to nieporozumienie i nie pomogą żadne dodatki
może faktycznie nie potrzebowałem telefonu z windows mobile, chociaż miałem wgraną automapę i to w zasadzie jedyny plus tego telefonu, reszta to pomyłka
 
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

eM, ja dzięki służbowej poczcie na komórce nie muszę non-stop siedzieć przy biurku- a to jest już dla mnie wystarczającym powodem, aby mieć telefon tego typu :)
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

Cartoon napisał/a:
eM, ja dzięki służbowej poczcie na komórce nie muszę non-stop siedzieć przy biurku- a to jest już dla mnie wystarczającym powodem, aby mieć telefon tego typu :)

ale klienta poczty ma obecnie większość telefonów :)
kwestia tylko komu na którym telefonie wygodniej
 
 
 

bizon 
Witamina A..


auto: rdzivic
silnik:: półtora litra
moc: teraz juz brak km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 06 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

dla mnie wszystkim co w fonie potrzebne i wlasciwie zrobione jest nokia 6310. nie lubie tych wszystkich multimediowych pomylek z omnia i ajfonem na czele. ale htc hero zrobilo na mnie wrazenie. jako pierwsze z tych pomylek.
 
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

PiTT napisał/a:
Cartoon napisał/a:
eM, ja dzięki służbowej poczcie na komórce nie muszę non-stop siedzieć przy biurku- a to jest już dla mnie wystarczającym powodem, aby mieć telefon tego typu :)

ale klienta poczty ma obecnie większość telefonów :)
kwestia tylko komu na którym telefonie wygodniej


Ale raczej nie wszystkie obsługują exchange... :)
Druga sprawa to sposób przedstawiania maili- jakoś nie mogę sobie wyobrazić maila odczytywanego na nokii z symbianem ze standardowym wyświetlaczem... :)
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

PiTT, a miales omnie od operatora czy kupowales od producenta ;)
bo jesli od operatora to wiele wyjasnia ;)

te wersje roznia sie prockiem, bateria :) , sam to mialem kiedy ratowalem omnie kumpla z orange ;) klapa kompletna.

ja kupowalem od producenta, wiesza mi sie raz na 3 tyg, plus dziala plynnie, nieraz przy automapie plus sms czy rozmowa lubi chwile pomyslec. bateria trzyma 4-5 dni, przy normalnym dziennym uzytkowaniu, kiedy siedze caly czas w necie okolo 2-3 dni.

pozdrawiam
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Pomógł: 60 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

zefir napisał/a:
PiTT, a miales omnie od operatora czy kupowales od producenta ;)
bo jesli od operatora to wiele wyjasnia ;)

te wersje roznia sie prockiem, bateria :) , sam to mialem kiedy ratowalem omnie kumpla z orange ;) klapa kompletna.

ja kupowalem od producenta, wiesza mi sie raz na 3 tyg, plus dziala plynnie, nieraz przy automapie plus sms czy rozmowa lubi chwile pomyslec. bateria trzyma 4-5 dni, przy normalnym dziennym uzytkowaniu, kiedy siedze caly czas w necie okolo 2-3 dni.

pozdrawiam

miałem od producenta, ale też czytałem o tych od operatora
na szczęscie moja była kupiona u samego Samsunga :)
nie wiem, może coś z nią było nie tak, ale poza typowymi problemami z softem nie wykazywała innych problemów
 
 
 

zefir 
Skąd to.. ?


auto: Honda Civic FN1
silnik:: r18a2
moc: 140km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: uć

Wysłany: Śro 14 Paź, 2009   

luz , niestety teraz jakosc wielu produktow daje wiele do zyczenia, bo produkt produktowi nierowny, niezaleznie od firmy :/
 
 
 

OSKAR 
tylko nie ta małpa w czerwonym


auto: saxofon
silnik:: 1.6 8v & 1.6 16v
moc: Za mało...km
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: Podkowa Leśna City

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009   

Ogólnie temat się rozwija widzę.

Po to ten temat.

eM wiem już czego tyczy się podpis ;d

Co do telefonów to mi wystarczy tylko to żęby dzwonić i smsy pisać, nic więcej tak naprawdę.

Majk dobrze opisał,ze mi to nie potrzebne.

Nawet jeśli bym miał fona z mailami i tym całym komercyjnym gównem, to i tak wole mieć wolne po pracy, a nie nagle jakieś maile i się nie wytłumaczę,ze nie dostałem i tym podobne.Wole nie miec pod reka tego czego nei zrobilem w godzinach pracy,bo bede chcial to dokonczyc pewnie.

Pracuje w necie głownie i na lapku.Moje pliki są na tyle skomplikowane,ze w życiu nie dojdę o co chodzi nawet na ekranie o 3,2 cala przekątnej.Używam w pracy aplikacji które cały czas pracują i to kilka na raz.GG,Trans,Timo-com,Gmail i inne typowo biurowe.

A jesli chodzi o rozrywke i ze niby telefon ma do tego sluzyc,to osobiscie mam lepsze zajecia niz zabawa z telefonem ;d

Wiec zostaje przy swojej starej noki i tyle.Jak mi się zepsuje to wtedy będę się martwił.

Wynegocjuje jak najlepsza ofertę za to i może tylko na rok sobie wezmę umowe i poczekam.

A jak nie to najprawdopodobniej ipfooon na sprzedaż pójdzie i sobie na deskę pojadę za ten hajs na weekend ;d ;d

To chyba tyle w tym temacie.

No chyba,ze bad-i chce sie pochwalic jakims nowym eksperymentem z telefonem i piekarnikiem ;d ;d

Może mikrofalówka teraz ???
_________________
DOBRY SEX - można porównać do poślizgu na mokrej drodze, z którego wychodzi się bez najmniejszego szwanku. Serce w gardle, adrenalina, człowiek cały spocony, a na końcu szczerzy zęby jak idiota:)
 
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009   

OSKAR napisał/a:
No chyba,ze bad-i chce sie pochwalic jakims nowym eksperymentem z telefonem i piekarnikiem


to był klej-mart, nie bad-i, choć też się na początku nabrałem.
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

CHRZANEK 
bzuuummmmmmmmmmmm
Dr Prof.

auto: MINI Cooper S
silnik:: 1,6 supercharger
moc: 170km
Pomógł: 115 razy
Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Warszawa Centrum

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009   

Szczerze mówiac nie mam nic do dodania poza tym ze to najciekawszy topik miesiaca.

Jak Oszrak założy topik to nie ma ch.u.ja we wsi...
_________________
A można było jeździć francuzem całe życie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12