Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[Art] Łukasz Borak Past masters vol. 3-Daihatsu Charade Gtti
Autor Wiadomość

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Który tekst?

Ok, nie będę już do Ciebie pisał tak żebyś się złościł :) kiedy następny artykuł saxorulez?
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Bonczek napisał/a:
Jak to mówią: koniowi Pan tłumacz ;) no offence


martin.h napisał/a:
saxorulez, to nie nóż w plecy, każdy dobry redaktor/dziennikarz powinien mieć swoje zdanie. Gdybyś w artykule tylko powołał się na Performance Car to cały artykuł nie straciłby na profesjonalności, a mógłby tylko zyskać, bo sam napisałeś, że Ci ludzie jeździli wieloma autami i mają porównanie.


Panowie,
chyba wystarczy.

korzystanie z czyjegos autorytetu to raczej zaleta niz wada.
jak nie potraficie tego zrozumiec to trudno.

jedyne czego moze zabraklo to, ze info pochodzi wlasnie od nich i nie ma tutaj znaczenia czy Łukasz wg Was ma swoje zdanie czy nie.
_________________
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
 
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Jakarti napisał/a:
jedyne czego moze zabraklo to, ze info pochodzi wlasnie od nich i nie ma tutaj znaczenia czy Łukasz wg Was ma swoje zdanie czy nie.

No i oto nam chodziło, o nic więcej. Tylko w tym przypadku nie można mieć własnego zdania nt. prowadzenia GTti :]
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Jedno jest pewne, przyebaliście się do prezesa o ten artykuł a sami nic nie napisaliście, nie ładnie. Po drugie tekst o Joli wymiata. Nie sposób się nie zgodzić choć trzeba wziąc pod uwagę że kto jak kto ale jak np Badi mówi że Jola się dobrze rucha to tak musi być. To samo tyczy się hothatchy jeśli chodzi o Saxorula i jego artykuł.
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

KonradMK,

to jest standardowa akcja pod tytułem sam nic nie zrobiłem ale się pomądrzę, nabiję torchę postów a w przypadku niektórych pierdyknę coś na zaczepkę zeby pokazać jaki to ja kocur nie jestem.

Jeszcze raz napisałem - nie jeździłem charade, w artykule nie napisałem że nim jeździłem - więc o co kurde biega? Napisałem że się nie prowadzi i już. To jest moja opinia oparta na artykule z Performance Car. Nie muszę dodawać w artykule na czym opieram swoją opinie.
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

Czy mogę napisać artykuł o CRX`ie i jak się spodoba to zostanie wrzucony na stronę?
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

tak, po to jest ten portal
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

KAMILcom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

saxorulez napisał/a:
Kamil z całym szacunkiem ale w tytule Performance Car ukazującym się od 1983 roku raczej o komforcie nie piszą, i w przeciwieństwie do Ciebie mieli okazję pojeździć NOWYM samochodem bo to gazeta ukazująca się w UK. Artykuł na podstawie którego pisałem dotyczył samego Daihatsu gdzie zostało skrytykowane za kiepskie prowadzenie. Specjalnie dla Ciebie poszukam tego artykułu i zacytuję dziennikarzy. Ja nie jeździłem nigdy tym samochodem wiec bazuję na doświadczeniu dziennikarzy, którzy jeździli. Nic na to nie poradzę że im się nie podobało. Poza tym każdy artykuł jest subiektywny, dla Ciebie coś się prowadzi dla mnie nie.. tak jak napisałem. Jeśli chcesz na PW możesz przekazać uwagi do części technicznej, nie zmienię zdania o tym że się nie prowadzi bo tak jak napisałem dla mnie autorytetem są dziennikarze którzy zrobili hot hatchami więcej kilometrów niż naczelny Auto Świat w swoim całym życiu.


nie wiem co to jest performance car myślałem że to zupełnie co innego wklepując w google, ale mniejsza z tym.
czekam w takim razie na fragment artykułu.
co do vinu to sie zdecyduj, moge Ci go podać tylko musze pamiętać żeby go spisać z auta w najbliższym czasie bo nie mam DR. Chociaż jak tak bardzo mi nie wierzysz to wystarczy że podasz im magiczne cztery literki i od razu powiedzą że nic nie ma.

saxorulez napisał/a:
KonradMK,

to jest standardowa akcja pod tytułem sam nic nie zrobiłem ale się pomądrzę, nabiję torchę postów a w przypadku niektórych pierdyknę coś na zaczepkę zeby pokazać jaki to ja kocur nie jestem.

Jeszcze raz napisałem - nie jeździłem charade, w artykule nie napisałem że nim jeździłem - więc o co kurde biega? Napisałem że się nie prowadzi i już. To jest moja opinia oparta na artykule z Performance Car. Nie muszę dodawać w artykule na czym opieram swoją opinie.


lepiej nie pisać nic niż pisać bzdury. napisałeś bzdury- licz sie z krytyką

PS. jeszcze jeden mały fail. pierwsze zdjęcie w artykule to nie jest charade GTti tylko GTxx, czy to może skan z performance cars ? :rotfl:
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

saxorulez napisał/a:
co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie, (inaczej co może napisać Marek23 nie znaczy ze Tobie też wolno)

Dokładnie.

Musze przyznac,ze charade gti bardzo fajnie mi się kojarzy i nie wierzę,żeby nie skręcało,itd.

Z drugiej strony często w rozmowach o samochodach powiela się jakies tam usłyszane/przeczytane treści i nie jest to nic złego. Myśle, Kamilcom,że powinienes zluzowac,nikt tu się z charade nie śmieje. Ja osobiscie w imieniu klubu mogę Twoje gti pozyczyc na weekend i napisac artykuł:
1.0 turbo, wystarczy by spi.erdolic policji?
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

KAMILcom napisał/a:
lepiej nie pisać nic niż pisać bzdury. napisałeś bzdury- licz sie z krytyką



KAMILcom, na razie wygląda na to, że mamy 2 skrajne opinie - redaktorów z performance car (którzy znają się na hothatchach jak cholera) i Twoją opinię (właściciela a wiadomo, że właściciel nie zawsze jest obiektywny).
Skoro nie wierzysz ludziom z performance car to wrzuć może jakieś inne, wiarygodne źródła, w których eksperci zachwycają się nad prowadzeniem charade gtti. Chętnie poczytamy.
_________________
Poznań: 22,5cm
 
 
 

kubas 
DJ Sparky
205 RULA !


auto: 205/C4
silnik:: tu5j2
moc: ~100km
Dołączył: 25 Mar 2007
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

Kamil pokaż gdzie ten samochód coś osiągnął w sporcie jakiś dobry kierowca nim jeździł i wygrywał swoje klasy ?
 
 
 

GeKo 
Gonna giv'm a cziken?
Press on regardless


auto: Renault Clio
silnik:: F4R 738
moc: 188km
Dołączył: 13 Mar 2008
Skąd: Będzin

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

kubas, to akurat nie jest obiektywne w żaden sposób :] R26 w sporcie nic nie osiągnęła a wiemy że skręca :-)
_________________
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

kubas napisał/a:
Kamil pokaż gdzie ten samochód coś osiągnął w sporcie jakiś dobry kierowca nim jeździł i wygrywał swoje klasy ?

Kubas, to rzeczywiscie nie jest argument.
Musialbys sie przeniesc do japonii i odkryć na nowo świat motorsportu.
 
 

kubas 
DJ Sparky
205 RULA !


auto: 205/C4
silnik:: tu5j2
moc: ~100km
Dołączył: 25 Mar 2007
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

nara :rotfl:
 
 
 

Bonczek 
There you go...
Petrolhead


auto: Różne
silnik:: Różne
moc: Różnakm
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   

GTti a nie gti Marku23, to nie golf :)
_________________
Racing: CR-X / S1000R
Cruising: W126 / C126 / R129 / 996.2 / C63

http://www.facebook.com/p...208482285855703 :)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13