Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vlodarsky
Wto 02 Lut, 2010
Ułęż - Zimowa Pojeżdżawka 31.01.2010 (niedziela)
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   Ułęż - Zimowa Pojeżdżawka 31.01.2010 (niedziela)

Ułęż - Zimowa Pojeżdżawka 31.01.2010 (niedziela)


Szkoła Jazdy Racing zaprasza na szkolenie oraz trening w warunkach zimowych na terenie Motopark Ułęż. Wyjątkowa okazja odbycia szkolenia z profesjonalnymi instruktorami po przygotowanych trasach. Można też skorzystać z opcji samego treningu i na odrębnej trasie poćwiczyć jazdę samochodem. Wybrane filmy z organizowanych przez nas imprez znajdziecie na naszej stronie.

Na terenie lotniska w Ułężu przygotujemy 2 trasy: szkoleniowa - jazdy z instruktorem, treningowa - zorganizowane przejazdy treningowe. Zapraszamy na godzinę 10:00, koniec koło godziny 16:00. Rozpoczynamy krótką odprawą dla uczestników oraz zapoznaniem z trasami.

Prosimy pamiętać o ciepłym ubraniu (nieprzemakalne i wygodne buty do prowadzenia samochodu) oraz skonsumowania obfitego śniadania we własnym zakresie. Na miejscu zapewniamy gorące napoje: kawa, herbata. Samochód powinien być wyposażony w dobre opony zimowe - proszę sprawdzić ciśnienie w kołach oraz poziom paliwa przed przyjadem na miejsce ;-)


Opcja szkoleniowa - trasa około 4km do jazdy wielokrotnej
Rozpoczynamy krótką odprawą, ustalamy kolejność a następnie przeprowadzimy indywidualne szkolenie z każdym z uczestników. Nasi instruktorzy będą kolejno wsiadać do samochodów i prowadzić szkolenie dostosowane do waszych indywidualnych umiejętności. Koszt uczestnictwa własnym samochodem 250zł
Film z przykładową Trasą szkoleniową - YouTube
Proszę pamiętać, że to jest poglądowy przejazd. Po trasie jeździ jeszcze spychacz a w dniu imprezy jest ubierana w odpowiednie punkty orientacyjne - słupki, opony.


Opcja treningowa - jedno okrążenie około 3-4km
Trasa treningowa będzie otwarta dla uczestników, którzy będą pokonywać kilka okrążeń w jednej kolejce. Jazdy pod nadzorem osoby prowadzącej (kilka samochodów na trasie) bez pomiaru czasu. Koszt uczestnictwa w pojeżdżawce 150zł
Film z przykładową Trasą treningową - YouTube
Na filmie trasa nie jest jeszcze skończona, fragment gdzie zawracam samochodem będzie inaczej poprowadzony lub też zmienie ulegnie przebieg całej trasy.


Osoby zainteresowane proszę o wpisywanie się na listę oraz kontakt:
szkola@racing.pl lub telefonicznie 607 333 785. Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa, wybranie opcji: szkolenie/trening oraz przysłanie nam swoich danych (imię, nazwisko, samochód, nr rejestracyjny oraz telefon) na e-mail. Gwarantujemy zachowanie poufności danych, które mają posłużyć jedynie do sporządzenia listy uczestników.

Dojazd i lokalizacja lotniska Motopark Ułęż na mapach Google.

_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

byłem ostatnio 3 razy - szczerze polecam. Dodam ze FWD nie ma tam czego szukac :)

Dodatkowo proponuje zabrac z 2 pary rekawiczek, ciepla czapke, buty z Goretexu oraz metalowe łopaty (najlepiej 2sztuki na samochod)
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Bad-i napisał/a:
byłem ostatnio 3 razy - szczerze polecam. Dodam ze FWD nie ma tam czego szukac :)

Na jednej z takich pojeżdżawek A-grupowa Astra GSi na kolcu miała jeden z lepszych czasów (choć nie jestem pewny czy nawet nie najlepszy). Więc FWD wcale nie jest na straconej pozycji :)
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

martin.h napisał/a:
Bad-i napisał/a:
byłem ostatnio 3 razy - szczerze polecam. Dodam ze FWD nie ma tam czego szukac :)

Na jednej z takich pojeżdżawek A-grupowa Astra GSi na kolcu miała jeden z lepszych czasów (choć nie jestem pewny czy nawet nie najlepszy). Więc FWD wcale nie jest na straconej pozycji :)


Nie wiem na jakiej bo my na kolcu nie moglismy jezdzic (tzn nikt z obecnych tam ludzi nie mogl).
 
 

martin.h 
koniec tego dobrego na dzisiaj


auto: 106 Rallye
silnik:: 1.6 8V
moc: 103km
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Chorzów

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Bad-i napisał/a:
martin.h napisał/a:
Bad-i napisał/a:
byłem ostatnio 3 razy - szczerze polecam. Dodam ze FWD nie ma tam czego szukac :)

Na jednej z takich pojeżdżawek A-grupowa Astra GSi na kolcu miała jeden z lepszych czasów (choć nie jestem pewny czy nawet nie najlepszy). Więc FWD wcale nie jest na straconej pozycji :)


Nie wiem na jakiej bo my na kolcu nie moglismy jezdzic (tzn nikt z obecnych tam ludzi nie mogl).

To możliwe, że ktoś inny to organizował.
 
 

Stf 
Duuużo do czytania


auto: 991
silnik:: 3.8
moc: 400km
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: rk-wa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

astra z kolcami jeździła w Modlinie. Tam ponoć wszystkich naklepała. Chyba Rudy z Jimkiem wtedy tam byli...

ps. jeśli nie można jeździć na kolcach w Ułężu to bez sensu :/
_________________
0-1
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Stf napisał/a:


ps. jeśli nie można jeździć na kolcach w Ułężu to bez sensu :/



no niestety, na dwoch nawrotach kazdym 4x4 praktycznie stoisz przez 5 sekund. Jest taki lod ze bez kolca ani rusz :(
 
 

CHRZANEK 
bzuuummmmmmmmmmmm
Dr Prof.

auto: MINI Cooper S
silnik:: 1,6 supercharger
moc: 170km
Pomógł: 115 razy
Dołączył: 10 Sty 2007
Skąd: Warszawa Centrum

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Pomijając wspomniane przez Was niedogodnośći to według mnie jest to bardzo atrakcyjna oferta.
Teren jest cool.
Cena niewygórowana.
Dojazd z Wawy też niezły.
_________________
A można było jeździć francuzem całe życie...
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

To ja powiem wiecej, dla mnie to bajka. Serio taki teren do upalania ze szok. Na lepszej pojezdzawie nie bylem. W sumie to taki mini OS jest (nawet nie taki mini bo okrazenie trwa 5 min)
 
 

rasta 
co to była za emisja?
Tępy Huj


auto: Brak
silnik:: Triumph
moc: 125km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: Wawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Bad-i, dopiero Amerykę odkryłeś :D

Na upalanku w Ułęży to się śmigało już 3 lata temu :P
_________________
658,94:1 - nezoP
 
 
 

Mick 
Samochody, kina, kupa, cebula...


auto: Fiesta R2
silnik:: 1.6 16v
moc: 170km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 10 Lip 2007
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Panowie,
kolega z pracy był w piątek w Ułęży, jest zrobione miejsce do jeżdżenia o szerokości 2,5 metra, po bokach zlodowaciałe bandy ze śniegu, gdzie kilka samochodów zostawiło zderzaki.
do tego był delikatny dzwon, i nie mogli samochodów rozczepić...

chyba trzeba poczekać, aż stopnieje i napada nowy śnieg...
_________________
DEEP HOUSE MUSIC | BEACH | SUN | PARTY
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Mick napisał/a:
Panowie,
kolega z pracy był w piątek w Ułęży, jest zrobione miejsce do jeżdżenia o szerokości 2,5 metra, po bokach zlodowaciałe bandy ze śniegu, gdzie kilka samochodów zostawiło zderzaki.
do tego był delikatny dzwon, i nie mogli samochodów rozczepić...

chyba trzeba poczekać, aż stopnieje i napada nowy śnieg...


He he a to ciekawe bo byłem w piątek na Ułęży :) )))))
Z tego co wiem to jedno auto "zostawilo" zderzak i to bylismy wlasnie my (w sumie nawet sie nie urwał do konca a było grubo)

Co to dzwonu to mam zdjecia ale z pewnych wzgledow nie wrzuce fotek - dodam tylko ze nie byla to wina toru tylko kierowcy EVO

Rasta wiem ze jezdziliscie tam wczesniej..... tyle ze ogladajac filmiki z lata ma sie to nijak do jazdy po sniegu ;)
 
 

rasta 
co to była za emisja?
Tępy Huj


auto: Brak
silnik:: Triumph
moc: 125km
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: Wawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Bad-i napisał/a:
Rasta wiem ze jezdziliscie tam wczesniej..... tyle ze ogladajac filmiki z lata ma sie to nijak do jazdy po sniegu ;)


Nie da się ukryć :D
_________________
658,94:1 - nezoP
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

rasta napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Rasta wiem ze jezdziliscie tam wczesniej..... tyle ze ogladajac filmiki z lata ma sie to nijak do jazdy po sniegu ;)


Nie da się ukryć :D


oczywiście w sensie ze lato to żadna zabawa :]
 
 

Miniac 
Ala ma kota
Mini-Me


auto: Cayane
silnik:: Tuaregoa
moc: np 182km
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lis 2009
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Stf napisał/a:
astra z kolcami jeździła w Modlinie. Tam ponoć wszystkich naklepała. Chyba Rudy z Jimkiem wtedy tam byli...

ps. jeśli nie można jeździć na kolcach w Ułężu to bez sensu :/


Astra jezdziła na RaceART w Modlinie - katastrofa wtedy był ten wyjazd (pozatym, że urwałem koło w Subaru xD ) . W ogóle każdy wyjazd poza Wrooblewskim i ostatnio JHMowskim to nie porozumienie. Wygrała wtedy Astra Ngrupowa na kolcach, a drugi byl seryjny Swift 4x4 Magda M. edyszyn :> Pod koniec dnia gdy różnice czasowe sięgały dwóch minut 'zorientowali się' (też nie sami), że mają wprawdzie fotokomórki start/meta, ale wypuszczają po parę aut na trasę i mierzą start jednego i metę drugiego :lol2: Ale żebyśmy nie narzekali to dostaliśmy Puchar "Fair Play" (dziwne, że taki ze sobą mieli o_O ) Poza tym co nie zabronione to dozwolone... droga prowadzi 100m do przodu i 2x 90st zakręt? A przez pole 200m bliżej.. no to przez pole. Pod koniec dnia wszystkie słupki porozpierniczane..

W Ułęży z Wrooblem byłem 2tyg temu na świeżym śniegu. REWELACJA!, ale dwie łopaty to mało, trzeba mieć Landka.. albo traktor. Były też auta na kolcach - zero przeciwwskazań :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14