Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
[F1] Formula 1
Autor Wiadomość

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Śro 16 Lis, 2016   

No niby racja, oby tylko Wam się terminy nie pokryły z meczami reprezentacji i turniejem 4 skoczni :faja:
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 16 Lis, 2016   

A myślisz, że czemu Małysz poszedł w rajdy? Jak go kiedys lekko wypity przeskoczyłem o 5 metrów na Wielkiej Krokwi to się nie mógł pozbierać i zapowiedział, że odgryzie się na torze. Niestety nie dotarł na Ułęż przed końcem mojej kariery :rotfl:
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

siema 
dziękuje i pozdrawiam


auto: Clio II ph3
silnik:: F4R
moc: 0_km
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: PWZ

Wysłany: Śro 16 Lis, 2016   

roj napisał/a:
No niby racja, oby tylko Wam się terminy nie pokryły z meczami reprezentacji i turniejem 4 skoczni

:rotfl:
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Nie 27 Lis, 2016   

no i Rosberg Mistrzem Świata 2016 - moim zdaniem fajnie, jakos Hamiltona nie lubie :) Verstappen znowu pokazal kawał dobrego ścigania
 
 

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Nie 27 Lis, 2016   

Rosberg moim zdaniem jest najsłabszym mistrzem od wielu wielu lat.
Oczywiście nie ma jak bezpośrednio porównać ale mam wrażenie, że nie jest nawet w top10 kierowców ze stawki z tego roku
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

nie zgadzam sie z tym, moim zdaniem gosc sie spial na 120% i wygral z Hamiltonem - cos to jednak musi oznaczac, szczegolnie ze jakos innym "drugim" kierowcom w zespolach sie ta sztuka nie udawala za bardzo a Hamilton tez nie byl skory to oddawania punktow za darmo. zgoda ze mial troche szczescia a Hamilton pare awarii wiecej ale w zeszlym sezonie bylo dokladnie na odwrot. porownac go obiektywnie do reszty stawki nie ma za bardzo jak bo Rosberg dopiero trzeci sezon jezdzi w szybkim samochodzie. zobaczymy w 2017.
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

https://web.de/magazine/sport/formel-1/nico-rosberg-karriereende/weltmeister-nico-rosberg-beendet-formel-1-karriere-32042238

niezle, koniec kariery Rosberga

i w języku language:

Nico Rosberg:
“Since 25 years in racing, it has been my dream, my ‘one thing’ to become Formula One World Champion. Through the hard work, the pain, the sacrifices, this has been my target.And now I’ve made it. I have climbed my mountain, I am on the peak, so this feels right. My strongest emotion right now is deep gratitude to everybody who supported me to make that dream happen.

“This season, I tell you, it was so damn tough. I pushed like crazy in every area after the disappointments of the last two years; they fuelled my motivation to levels I had never experienced before. And of course that had an impact on the ones I love, too – it was a whole family effort of sacrifice, putting everything behind our target. I cannot find enough words to thank my wife Vivian; she has been incredible. She understood that this year was the big one, our opportunity to do it, and created the space for me to get full recovery between every race, looking after our daughter each night, taking over when things got tough and putting ourchampionship first.

“When I won the race in Suzuka, from the moment when the destiny of the title was in my own hands, the big pressure started and I began to think about ending my racing career if I became World Champion. On Sunday morning in Abu Dhabi, I knew that it could be my last race and that feeling cleared my head before the start. I wanted to enjoy every part of the experience, knowing it might be the last time… and then the lights went out and I had the most intense 55 laps of my life. I took my decision on Monday evening. After reflecting for a day, the first people I told were Vivian and Georg (Nolte, from Nico’s management team), followed by Toto.

“The only thing that makes this decision in any way difficult for me is because I am putting my racing family into a toughsituation. But Toto understood. He knew straight away that I was completely convinced and that reassured me. My proudest achievement in racing will always be to have won the world championship with this incredible team of people,the Silver Arrows.
“Now, I’m just here to enjoy the moment. There is time tosavour the next weeks, to reflect on the season and to enjoy every experience that comes my way. After that, I will turn the next corner in my life and see what it has in store for me…"
 
 

roj 
Rangi, rankingi, drabinki


auto: Clio
silnik:: znów jest
moc: ponad stokm
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Skąd: WWa

Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

o urwa, gruba akcja!! o_O
Czyli wakuje tytuł mistrza (jak w boksie ;) )
A poważnie, ciekawe kogo wsadzą teraz na szybko do Hamiego :D


Mój duet marzeń - absolutnie nie realny - na sezon 2017 w dowolnym teamie to Alonso, Vestrapen.
Ciekaw jestem czy młody jest naprawdę na tyle dobry jak się ostatnio może wydawać
i czy Alonso jest jeszcze takim przekotem i dałby radę psychicznie z taką konkurencją.
No ale niestety..
_________________
Kenet napisał/a:
Najważniejsze tak czy siak to dobrze się bawić, w sumie to mi opona w jeździe nie przeszkadza, tak jak muzyka w tańcu, więc nie narzekam tylko napier...lam xD
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

moze Wehrlein pojedzie z Hamiltonem, w koncu to ich mistrz z DTMu a w tym sezonie pokazal ze radzi sobie niezle
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

To wyraźnie oddziela kierowców wychowanych do ścigania i szykowanych do wygrywania od tych, którzy oprócz tego samego mają jeszcze pasję i czerpią radość z jazdy.

Wygrałem, to było moje marzenie, teraz już nie mam motywacji bla bla bla... :wall:


BTW - Kubica wchodzi za niego i dziękuję dobranoc :]
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

alphaOne 
szukam przystojnego blondyna


auto: eM
silnik:: jest
moc: ... mam tę moc!km
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Skąd: Wrocław / Warszawa

Wysłany: Śro 29 Mar, 2017   

zmusił się ktoś do oglądania GP Australii?

ogólnie jest gorzej niż kiedykolwiek m.zd., wyprzedzania były łącznie w liczbie 5 sztuk (ponoć, bo pokazali wydaje mi sie jedno, ale moze mi sie przysnelo :) - w 2016 na tym torze - 37.

analiza Jamesa Allena tego tematu w linku: https://www.jamesallenonf...for-the-racing/
 
 

Kenet 
Mam grzybicę stóp


auto: Skoda 105L
silnik:: 1049 cm3
moc: 43km
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Skąd: Warszawa

Wysłany: Śro 29 Mar, 2017   

Ja nie oglądałem bo mi się nie chciało o tej porze. Ale ogólnie jakby dobrze nie wyglądało Ferrari na 1szym miejscu i ogólnie te zmiany na + w osiągach - to zminimalizowanie możliwości wyprzedzania do takiego poziomu jak obecnie jest gwoździem do trumny F1 w moich oczach. Tylko czysty przypadek sprawi, że obejrzę w tym sezonie jakiś wyścig.

:wall:
_________________
Cytat:
przyczyna dzwona taka sama jak ostatniego dacha... czyli bomba na pałę po drodze której nie znam bez opisu...
 
 

Gaydek 
Tesco - codziennie niskie ceny


auto: czarne
silnik:: turbo
moc: ?_km
Pomógł: 43 razy
Dołączył: 24 Paź 2007
Skąd: PL

Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

Nudy do kwadratu. Szachy na torze.
 
 

was79 
no ja mam M1 do wynajęcia


auto: yaris TS
silnik:: 1NZ-FE
moc: nykm
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Skąd: Katowice

Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

Z tej całej formuły to są fajne tylko te kolejne laski tego starego pierdziela. Zapomniałem jak się on nazywa.
_________________
TDI Fahrer
 
 

Qukie 
XII wydział ksiąg wieczystych


auto: niebieskie :]
silnik:: na przedzie
moc: z tobą niech będzie.km
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Lip 2009
Skąd: z wioski

Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

W takim razie przypomnę, że w weekend 7-9 kwietnia w Maroku rusza sezon WTCC, :jupi: tam będzie się dużo działo :>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 12