Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
spotkanie clio z STI
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 16 Sty, 2006   

44FG napisał/a:
dzik napisał/a:
Hmm, moj szef ma forestera 2.0 NA, gorzej przyspiesza, gorzej hamuje i gorzej skreca :lol:


Ja mam golfa: lepiej przyspiesza na 1 i 2 biegu na 100% niż odpowiednik w ośce, dobrze hamuje, a po zakrętach jeździ o niebo lepiej... zupełnie inne trzymanie w zakręcie (i to nie ważne czy na suchym czy na mokrym) jesli ciągną wszystkie 4 koła, a inne jak ośka.


Na suchym równym fwd ma przewagę nad 4wd. W rajdach s1600 przy odpowiednich oesach zjada N4. Najlepsze na suchym jest rwd bez dwóch zdań... Fwd jest trudniejsze w opanowaniu niż 4wd... Jak 4wd to Sti lub Evo, no chyba,że jeździsz tylko po luźnym. Aczkolwiek nie krytykuję Twego Golfa, choć szczere mówiąc na suchym torze dość szybkie fwd :) powinno z Tobą wygrać...
 
 

Pati
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sty, 2006   

na każdego znajdzie sie bat.
kwestia jest następująca - dwa takie same auta z takim samym silnikiem - jedno fwd, drugie awd. na krętym szybsze bedzie awd, a im mniej przyczepnie, tym lepiej dla awd.
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Wto 17 Sty, 2006   

Weź Type-R i WRXa na suchy równy tor,honda wygrywa. Nie żebym narzekał na 4wd, być może następny mój samochód to STI lub Evo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13