Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
saxorulez vs lenny
Autor Wiadomość

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   saxorulez vs lenny

a więc tak (zdnia nie powinno zaczynac sie od a więc)

wczoraj t.j. 05.06 wracając ze znanej nam wszystkim miejscówki przez zupełny przypadek staneliśmy z lennym obok siebie.. wokoło nas zieleń, cisza, ludzie spią - godzina pózno wieczorna. Za nami przemek sułek znany niektórym z toru posiadacz AX 1.6 siedzi w swoim Lanosie służbowym i na 4 trabnięcia ( :566: prośba lennego o 4 bo 3 to za szybko...) ruszamy. No i kurwa.. 1,2 jestem pół dlugości z tyłu i na 3,4 biegu dopiero nadrabim i wyprzedzam otak że lenny jest .. no właśnie nie wiem gdzie?? niech napisze czy był już za mna czy dopiero w polowie mojego auta...

Kolejny wyścig pięknie ruszyłem :) jestem przed lenym odrazu pół długości.. ale jemu nie wchodzi 2 i przerywamy. Wtedy mała przerwa bo coś jechało z naprzeciwka..a dokładnie zastanawialiśmy sie dlaczego widzimy 4 swiatła .. (ktos sie szykował do wyścigu z drugiej strony..) po chwili minęlo nas Tico i został y tylko dwa światła przed nami.

3 wyścig - znowu poczatek dla lennego 1,2 utzrymuje pół samochodu przedemną, a potem ja zaczynam nadrabiać.. ale niestety szybko końzcymy zabawę bo te dwa swiatła to radjola :) panowie tylko popatrzyli a my w dluga na wiertniczą :)

Na wiertniczej kilka ponownych wyścigów potwierdzających teorię że kto lepiej ruszy ten przez 1,2 jest z przodu. Potem moje saxo jest szybsze.. co mnie z jednej strony cieszy a z drugiej martwi.. bo wole być szybszy na początku niż pózniej :D

Jeszcze zaliczyliśmy pomiar elastyczności który pokazał że lenny jest szybszy - ale spoko to trzeba jeszcze raz zmierzyć będzie bo mam wątpliwości co do synchronizacji startu.

PODSUMOWANIE: zajebiście szybkie 206 ma lenny... to co było przed wizytą u adamanta to był żart i dowcip. Za przeproszeniem "dymałem" go do 100 i powyżej oraz na elastyczność - teraz to auto chyba ma jakieś ~150KM
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

Wy to macie faje silniki chłopaki w swoich autkach.
Też bym coś w swoim zmienił ale te plany muszą poczekać.
Chciałem kupić kubełki-kupiłem wuzek dla dzieciaka
kierownice-kupiłem łużeczko itd.
ale dzisiaj mój Saxo VTS 16 V dostanie coś ekstra!!!!
Nowe letnie oponki Firestone w orginalnym rozmiarze.
potestuje ocenie, a potem zdam relacje czy warte były swojej ceny
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

nie są warte bo mam takie własnie.. kup BF Goodrich są lepsze i ten sam przedział cenowy.

Błagam tylko nie firestone... swoje oddałbym za darmo...
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

Wszystko się zgadza z tym, co opisał Borro,
1 i 2 dla mnie - kwestia ruszenia myślę - potem 3 idziemy równo z niewielką przewagą dla Borassa.

Generalnie różnice były na tyle niewielkie, że sądzę, że wyciągając średnią z 10 startów można by powiedzieć, że idą równo.
Zaskakujące jest właśnie to, że po starcie i 1/2 samochodu dla mnie przez całą I i II idziemy równo!! Ale równo to mało powiedziane!!! czułem się tak, jakbym miał saxofona borraka naklejonego na mojej bocznej szybie - co do centymetra!!!!

Kwestia wygranej w tym przypadku - przynajmniej do 100 to tylko i wyłącznie technika ruszania. Nic innego! No może jeszcze temat przyczepności, miałem wrażenie przy każdym starcie że mocno mieliłeś - na 195 u Ciebie sytuacja mogłaby być inna!

Co do Twojego pytania Borro - to byłem w połowie - maska moja na wysokości końca Twoich drzwi! także grubo!!!

No i potwierdzić też muszę to co mówi Łukasz, przed robieniem samochód śmigał szybko jak na osobowy, teraz jest szybki jak na hothatcha!!!

Ilość KM i przebieg momentu baaardzo chciałbym sprawdzić jak najszybciej, może sobota?? Łukasz? zorganizujesz hamownie?? jeśli nie to daj numer ja zadzwonię!
Ale faktycznie jest o niebo lepiej!!

A! i pozdro wielkie dla psiaków które mimo, iż widziały że się cieliśmy jechali sobie spokojnie i dali nam spokój...
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

a jaki masz model. ja kupuję FHSZ80
zebrała całkiem niezłe recenzje.
http://opony.com/opony/49414_firestone_fhsz80.html
 
 

nox 
Aż żal się spieszyć na tym forum
Mr. Cleaner


auto: XR2
silnik:: Kent 1.6
moc: nie wiadomokm
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

czytając ten topic byłem pewny ze lenny znacząco polegnie a tu prosze prosze :) gratulacje obydwa furaki są ok dopoki moja fiesta niewyjedzie :P
_________________
www.MrCleaner.pl
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

lenny rzucam wyzwanie :D w srode sie scigniem oke ?? ciekaw jestem jak dostane.

ps. widziałes moze gdzies moj portfel ?? :D
 
 
 

saxorulez 
aka petrolhead


auto: Peugeot
silnik:: 208 GTi
moc: podobno 230km
Pomógł: 98 razy
Dołączył: 05 Gru 2005
Skąd: zadupie

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

lenny napisał/a:
No może jeszcze temat przyczepności, miałem wrażenie przy każdym starcie że mocno mieliłeś - na 195 u Ciebie sytuacja mogłaby być inna!


i tutaj jest odpowiedz na poniższe pytanie..

szymon napisał/a:
a jaki masz model. ja kupuję FHSZ80
zebrała całkiem niezłe recenzje.


tak mam ten model i jest to tragedia.. moje zimowe bridgestony miały lepszą tarkcje na suchym niz ten firestone - naprawde.

I zgadzam sie ze opona dużo poprawia - ja już nigdy nie kupie takich opon a przyszły sezon koniecznie musi być na 15" bo czy ruszałem z 2500 czy z 3000 to i tak miele całą jedynkę.. i w zasadzie pompuje gaz żeby mniej mielić

Ale to nie jest wytłumaczenie - tak jak napisaliśmy ida równo i tyle. Sądze że na 1/4 będe mial lepszy czas a do 100 bardzo podobnie. jak zmieni koła i ie wyprzedze to bedę wiedziąłże jesztem szybszy.. puki co niejestem
_________________
when the flag drops the bullshit stops



.....action speaks louder than words....
 
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

pompowanie było, właśnie tego słowa mi brakowało!!

ale speednight był niezły...!! szacuneczek i musimy znowu ustawkę zrobić jakos niedługo....
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

no to lipa bo dzisiaj przyjeżdza kurier z oponami.ale się wkurzyłem.
co ja mam terza zrobić.
ja mam jeszcze orginalne( 6 letnie) Micheliny pilot SX Gt.
są potfornie śliskie( wiadomo, stara guma, zużyta przyczepna miesznka)
zaraz dzwonie może uda mi się je zamienić.
dzięki za info
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

moze poprostu nie odbieraj ich i tyle,
oponki wroca do sklepu a Ty zanabędziesz nowe w innym....
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

mozesz zwrócić kazdy towar( chyba poza zarciem ) w przeciagu 7 dni od daty zakupu. A wogole to bym powiedział kolesiowi ze nie chce ich, i zadzwon do tego sklepu i powiedz ze sie rozmysliłeś i chcesz inne. Mogą ci nafiukac jedynie.

pozdro
 
 
 

szymon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

ok.wielkie dzieki chyba tak zrobie.
A ma pytanie. co moglibyscie polecic za opony tak do 230zł.
zupełnie nie wiem co wybrać.
bede wdzięczny za karzda pomoc.
 
 

lenny 
spieprzaj dziadu


auto: ceteer
silnik:: dwulitrowy
moc: dwiesciedziesieckm
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 06 Gru 2005
Skąd: kcn/wilanow

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

myślę ze Toyo Proxes T1R już w tej cenie znajdziesz...
choć zalezy od rozmiaru!

i KONIEC OT proszę!
szymon - jest juz kilka topików o oponkach...
_________________
"...i w tym momencie nawigacja mówi mi : "ZRÓB ALTONENA", no to bach rekaw..." cytat dr. prof. CHRZANKA - santo subito!!!!
 
 

Grzesiek VTS 
You cant handle the truth!
Czy to jest saxo ??


auto: saxo 2 x 16V
silnik:: 1.6
moc: 136 i ??km
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: Kraków

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

Lenny nie spodziewałem się ze lukasz będzie miale problemy żeby wyprzedzić 206,kurcze faktycznie po wizycie u lekarza teraz to wymiata peugeocie jestem strasznie ciekawy ile ma PS ??
Moim zdanie jakby Lukasz miał 15 zamiast 14 to początek był dla niego bo faktycznie saxo z 14 na oponie 185 ślizga się podaje przykład Zowy miał ten sam problem bo ja wyrwalem odraz a on się ślizgał.

Gratulacje Lenny w końcu ktoś zaczyna doganiać Łukasza :564:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12