Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: M
Pon 26 Lip, 2010
Opony sportowe
Autor Wiadomość

styku
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   Opony sportowe

Ponieważ mod zamknął moje ogłoszenie, w dodatku zarzucając mi nie przywitanie się co jest bzdurą zakładam ten temat tu.

Szczerze wiem, że 100 razy lepiej będzie jeśli dam ogłoszenie jako osoba prywatna, ponieważ wtedy pytania są kierowane bezpośrednio do mnie i można dzięki temu lepiej dobrać / dopasować ogumienie do potrzeb.


Mam do sprzedania opony sportowe Profil.
Rozmiary:

185/60 R14 140 pln
195/50 R15 150 pln
205/45 R16 180 pln
205/50 R16 190 pln
225/45 R17 210 pln

Mam też sporo opon do różnych rodzajów nawierzchni od szutrów po suchy asfalt.

e-mail kontaktowy: biuro@oponysportowe.eu
 
 

Jakarti 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio Sport
silnik:: 2.0
moc: 201km
Dołączył: 10 Sty 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

otwarte do dyskusji
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

to powtórzę pytanie
macie coś z 225/40/18
jak z trwałością i porównaniem do innych markowych gum?
szczerze piszę że mam mieszane odczucia i chyba bym wolał markową używkę, ale może to kwestia tego że nie jestem wyedukowany w temacie opon regenerowanych
 
 
 

Janusz 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio szrot
silnik:: F4R 730
moc: 155km
Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: z Zakrzowa

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

a ja mam jeszcze pytanie czy były porównywane do markgumów na przykład.
 
 
 

Bad-i 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: Clio I,
silnik:: 2.0
moc: 260,km
Dołączył: 08 Cze 2006
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Janusz napisał/a:
a ja mam jeszcze pytanie czy były porównywane do markgumów na przykład.


lub do maxsportow?
 
 

Jaco 
kośimazaki


auto: Saxo VTS
silnik:: TU5J4
moc: 118km
Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Górki Małe

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   Re: Opony sportowe

styku napisał/a:


Mam do sprzedania opony sportowe Profil.


może coś więcej, jakieś foto, krótki opis...
_________________
Marek23 napisał/a:
Zobaczyłem ludzi, myślę sobie, przejdę na bogato. Nie pokleiło wogóle...
 
 
 

qbica 
bana czy banana?
uuups


auto: 106 XSi & 1
silnik:: 1.4 8v | 1.6 8v
moc: 94 | 103km
Dołączył: 18 Lip 2009
Skąd: Ustroń

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

tez jestem ciekaw tych opon ale czegos typowo do sportu to w ofercie nieznalazlem albo slabo szukalem

http://www.profil-zro.com.pl/index.php
_________________
Kubica & Lapczyk RallyTeam
 
 
 

arssss 
troszkę mi stoi...
36.6°C


auto: BMW E46 Compact
silnik:: M54B25
moc: 192km
Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Mysłowice

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

czyli nie macie niczego w rozmiarze 195/45/r15?

chce sie tylko upewnic ,bo w ofercie nie widzialem.
 
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

qbica napisał/a:
tez jestem ciekaw tych opon ale czegos typowo do sportu to w ofercie nieznalazlem albo slabo szukalem

http://www.profil-zro.com.pl/index.php


na tej samej stronie szukałem i jedyne co znalazłem ciekawego to coś takiego:


faktycznie to się nadaje? słyszałem że bieżnikowane opony lubią zostawiać bieżnik na asfalcie przy ostrym hamowaniu
 
 

styku
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Jedziemy

225/40 R 18. Jedyna chyba firma na dziś dzień, która ma taką oponę w ofercie.

To jest to:

ProSport 2 się nazywa i jest bardzo ładną i świetnie wykonaną oponą. Założę się że większość nie będzie w stanie powiedzieć, że to bieżnik.

Jest jeszcze 205/45 R 17.



Jestem jak na razie jedynym posiadaczem tych opon w kraju.

Trwałość. Pytanie czy opona ma być trwała czy przyczepna. Bo jest albo albo. Zawsze kompromis.
Dlatego mamy 2 linie opon. Jest linia cywilna i sportowa.
Cywilna to przebieg. Sportowa to trakcja. Cywilne to klasa średnia opon nowych. Nie chińskie i Dębicopodobne. Sportowe to parametry jak najwyższa półka opon nowych.
Markowa używka to pomysł średnio dobry. Jest wiele ale w związku z tym.
Ja często jeżdżę na tory. Mam kontakt z drifterami i w zasadzie mam kogoś w każdej dziedzinie motorsportu. Oglądałem już sporo opon. Jest sporo ale i trzeba być ich świadomym.
Żadna używka nie jest w stanie nawiązać walki z naszymi slikami jeżeli porównujemy 2 takie same samochody. Chyba że to używana Toyo R888 najlepiej mało używana i w pewnych warunkach. Wiadomo, że slik Michelin jest lepszy. Ale nowy 1000 to używany 500.

Porównanie do Markgum. Mam i porównywałem. Profil to moim zdaniem znacznie lepsze opony nawet na oko. Jeżeli chodzi o porównanie trakcji. Różnice między naszymi slikami na mokrym przy hamowaniu były liczone w metrach. Markgum jest o wiele mniej wytrzymały. W drifcie jest na przykład SPALONY. A na moich oponach jeździły takie gwiazdy jak Terej, Hetman czy Bart z Tomaracing. Realia się zmieniają przy większym budżecie ale większość użytkowników jest zadowolona i je poleca.

Może to będzie nie do uwierzenia, ale MaxSport swoje opony produkuje u nas w fabryce.
Profil sprzedaje do Francji, UK, Szwecji, teraz Brazylii. I to nie jeden MaxSport ale są inne marki dla których wykonujemy opony. Profil je robi bo to jedna z największych tego typu firm w Europie. I ma najnowocześniejszą bazę maszyn.
Nasze nowe sliki jednak będą lepiej dopracowane. Będzie lżej i mniej awarii. Nazywać się to będzie Profil Sport RX01. Choć MaxSport i tak jest lepszy niż każdy slik Europejski wśród bieżników. MaxSport a znam obu właścicieli moim zdaniem nie jest w stanie zrobić opon lepiej niż u nas więc robi je u nas.


Nie mamy 195/45 R 15. Do Saxo i 106 a sam jeździłem na tym zakładamy 185/60 R 14 i to na lekkiej feldze poganiać może nawet profesjonalne opony jeżeli kierowca wie po co jest za kółkiem.

Opony bieżnikowane robią dużo różnych dziwnych rzeczy jeżeli są źle wykonane. Do tego sporo firm żeby się wbić oszczędza na materiałach. Opona jest tańsza od naszej o 20 pln ale zanim się to 20 pln zwróci często trzeba ją wymienić.

Oferta podstawowa opon amatorsko - sportowych jest tu:
www.oponysportowe.eu cywilne opony, 4x4 i dostawcze są tu na www.profil-zro.com.pl
Czekamy na nowe sliki i strona będzie się rozwijała. Dojdą różne gadżety. Poliuretany, może felgi, zawieszenia.
Tak jak zaznaczyłem mamy opony od rewelacyjnych zimówek, które są w stanie poganiać sporo bardziej wyczynowe opony, przez szutry, opony na mokry suchy asfalt, a nawet do grassu.
Mamy też linię specjalnych tanich opon do upalania bez sportowych mieszanek. Do zabawy w drift. Np. 225/45 R 17 można u mnie dostać poniżej 150 pln.
Może na to nie wygląda, ale nie mamy w ofercie mniej opon niż MarkGum a raczej więcej.
Ostatnio zmieniony przez styku Wto 20 Lip, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

AndreXSi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Kiedy będą dostępne RX01?
 
 

KonradMK 
Gary Muvaut

auto: B==D
silnik:: B==D
moc: B==Dkm
Dołączył: 14 Gru 2005
Skąd: B==D

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

styku napisał/a:

ProSport 2 się nazywa i jest bardzo ładną i świetnie wykonaną oponą. Założę się że większość nie będzie w stanie powiedzieć, że to bieżnik.

Jest jeszcze 205/45 R 17.


ile taka opona w tym rozmiarze kosztuje? Może macie 215/45/17?
 
 

styku
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Termin się przesuwa z przyczyn obiektywnych :) .

Chcemy, żeby pierwszy kontakt z nowymi oponami był pozytywny. Dlatego trochę trudno to na 100% ustalić. Lepiej nie sprzedawać w ogóle jeśli ma to być bubel. A jest możliwość taka żeby je dopracować. Raz, że ja prywatnie mam jak i czym testować, dwa że mamy paru dobrych znajomych rajdowców.
Tym się to różni od kilku innych firm. Sami używamy i sami staramy się dopracowywać opony. A z tym nie jest tak łatwo. Jak firma ma niby zmusić do testów kierowców. To nie jest Michelin z budżetem nie wiadomo jak wielkim. Dlatego jest trochę tak, że bieżnikownie mają duży problem z testowaniem albo nie testują wcale. I dlatego są takie sprzeczne opinie na temat tego typu opon.

Jest szansa na sierpień. Może nawet na początek sierpnia. Na pewno podam do wiadomości o tym, że są.

Cena za sportową wersję 205/45 R17 jest 210 pln. Nawet MarkGum jest droższy.
215/45 występuje w sliku.
 
 

Cartoon 
gryżli


auto: Cupra
silnik:: 2.0t
moc: 300km
Dołączył: 08 Maj 2009
Skąd: WZ

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

styku napisał/a:

ProSport 2 się nazywa i jest bardzo ładną i świetnie wykonaną oponą. Założę się że większość nie będzie w stanie powiedzieć, że to bieżnik.

P Zero Nero?

edit:
zbyt szybko wyrażona myśl :D
Jest to kopia P Zero Nero? :)
Ostatnio zmieniony przez Cartoon Wto 20 Lip, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

PiTT 
bzuuummmmmmmmmmmm


auto: .
silnik:: .
moc: .km
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: .........

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

a ile kosztuje taki ProSport 2 225/40/18?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13